LUSH

Reklama

Ekalda 03.01.17 08:58

Dostala jsem ho k Vánocům a paráda. :potlesk:

Ivušenka 03.01.17 11:48

Tak jsem vyhlížela mezi svátky výprodej…až na mne vůbec nic nezbylo :mrgreen:

EvulinkaH 12.02.17 19:10

Objednáváte někdo z anglických stránek?? Prosím, prosím, potřebovala bych pomoct s objednávkou :oops: .

EmmaLark 01.04.18 15:34

Před lety jsem objevila tuto kosmetiku. Dneska se k ní chci vrátit, protože se snažím žít Zero Waste a líbí se mi bezobalová filosofie. Každopádně k přírodě má daleko, což mi na druhou stranu vadí. Moc zkušeností s Lush nemám, protože má šílené poštovné a do Prahy to mám daleko.
Měla jsem šampuk New a ten byl fajn. Hezky pěnil, dlouho vydržel, vlasy po něm fakt méně padaly. Vůně byla teda abnormálně intenzivní a to bylo trochu nepříjemný. Měla jsem na něj i ten round tin a to bylo super. Ale pak se mi zkřivil v kufru a už se nedal použít. A ještě jsem měla scrub proti celulitidě a to bylo šílený. Dala jsem si ho na zadek, stehna a břicho večer ve sprše a v noci mě probudilo příšerný pálení. Ráno jsem zjistila, že jsem úplně dodrápaná těma peelingovýma částečkama! Bylo to jako by na mě zaútočila smečka koček.
Určitě vyzkouším ještě nějaký ty šampuky, mám vyhlídnutej Copper a Honey I Washed My Hair a ty Fun modelíny a možná ještě něco.

Yvraine 11.04.18 08:48

@EmmaLark
Navím, který scrub jsi použila. Pravda je, že na mě je většina scrubů také hodně hrubá, nejen od Lush. Už léta používám Buffy, která je jemně peelingová a zároveň plná olejů a másel, takže kůži i promastí a nevysuší, a jsem s ní opravdu velmi spokojená. Pravidelně bývá v lednu se slevou 50% (lednové slevy na některé produkty jsou asi jediné slevy, co Lush má).
Lush není přírodní, je to čerstvá kosmetika. Já ji poyžívám už dlouhá léta a s produkty, které mám jsem maximálně spokojená. Na obličej, na vlasy a na tělo už nepoužívám v podstatě nic jiného. Šampuky mi nesedí, hodně mi vysušovaly pokožku hlavy, ale tekuté šampony jsou skvělé. Bez Dream cream bych už nejspíš nepřežila zimu. Mám sklony k atopické pokožce, nevyhovovala mi ani klasická kosmetika, ale ani čistě přírodní. Lush mi sedí.

EmmaLark 11.04.18 13:41

@Yvraine Vím, že měl půlkulatý tvar a byl zelený s tmavě zelenejma částečkama. Už ho teda v nabídce nemají, ale je to strašně dávno, co jsem si ho koupila. Bude to víc jak tři roky.
Jinak já taky trpím na atopický ekzém a jen tak něco mi nesedí. Každopádně teď jedu do Prahy, tak se tam asi stavím a nakoupím si. Určitě to tam musí úžasně vonět. :-)

Yvraine 11.04.18 19:48

@EmmaLark
To ano, voní to tam intenzivně. To byl třeba pro mne napoprvé dost šok. Poprvé jsem se do Lush obchodu dostala před Vánoci, když vrcholila nákupní horečka. Směs velmi intenzivních vůní, spousta lidí, panující chaos… jsem to nedala a zdupkala jsem bez nákupu, s tím že tohle zřejmě nebude můj šálek kávy. Ó, jak já se tehdy mýlila :lol:
Pak jsem si objednala nějaké věci po netu, podruhé šla do obchodu v dopoledních hodinách a strávila tam s Lush vílami asi hodinu… a začala horečka prvního roku. Zkoušela jsem kde co a nejen já, ale i manžel :-)
Teď po dlouhých letech už mám svůj sortiment a jen zkouknu novinky. De facto kromě zubní pasty a mycího přípravku na obličej pokrývá Lush celou moji péči o vlasy, obličej i tělo.

V obchodě se nestyď a řekni si o vzorečky. Prodavačky, co mám zkušenost, jsou moc milé a rády ti dají vzoreček, což pro lidi s problematickou kůží je určitě výhoda.

EmmaLark 12.04.18 11:32

@Yvraine Děkuju za tipy. Určitě si řeknu teda o ty vzorečky. To máš úplnou pravdu, vzorečky pro nás ekzematiky a alegiky jsou jako dar z nebes. To tam určitě zase nechám plno peněz, už se vidím. :-D Mám zálusk na Mangamity masku, ty šampuky, Fun na mytí. Co bys ještě doporučila jako must have?

Yvraine 12.04.18 11:57

@EmmaLark
Co mi dělá moc dobře na suchou a přesušenou kůži i vč. začínajícího ekzému je Dream cream - tělový balzám. Existují dvě varianty - klasická stará ještě obsahuje nějaké konzervační látky, nová autoconserved už ne. Maličko si liší texturou, jeden je hutnější, ale vždy zapomenu který. Já používám oba. Na první počich ti možná nebude vonět, obsahuje trochu tea tree, který většině lidí smrdí, ale právě na ekzematickou kůži je super, protože je protizánětlivý. Existuje myslím i mycí emulze, s tou nemám zkušenosti.
Na mytí používám zásadně Lush mýdla. Zkoušela jsem snad všechny možná a zakotvila jsou u La vida loca, teď se myslím jmenuje jinak, je to takový dlouhý dvouvrstvý fialový válec. Obsahuje spoustu levandule a ta mi dělá na pokožku moc dobře - opět je protizánětlivá a reguluje produkci kožního mazu.
Na obličej miluji krém Celestial, který je určený přímo pro citlivou pleť. Jako jeden z mála krémů na citlivou pleť je krásně voňavý po vanilce a tuším, že po nějaké speciální orchidei. Pro mě základ každodenní péče o pleť. Kdyby ses chtěla hodně plácnout přes kapsu, tak naprostý luxus je Gorgeous, ten je proti vráskám a používala o i princezna Diana ;-). Je to opravdu luxusní krém v naprosto obyčejné plastové černé dóze. Ale to je celá politika Lush, platit za obsah, ne za balení.
Na vlasy jako blondýna používám Daddy O a střídám s bylinkovým Rehabem. Kondicionér American cream. Daddy O voní brutálně po fialkách, já už to nevnímám, ale mamka ho ze mě cítila ještě po dvou dnech, když mi navlhly vlasy. Jinak moc fajn je i šampon Big a ještě jeden podobný taky v dóze s krystalky hrubé soli, ale nevybavím si název.
Neboj se vyzkoušet tuhé masky na vlasy, co vypadají jako lízátka. Jsou super a ta aplikace je strašně příjemná. Odlomíš si část podle délky a hustoty vlasů, já na hodně dlouhé ale jemné vlasy dávám cca půlku. Zaliješ v hrnečku horkou vodou, rozmícháš do hladké, hebké textury a nanášíš na suché vlasy před mytím. Miluji jak je ta maska ještě vlažná, moc příjemné.

Vzorečky ti udělají od všeho možného. Z mýdel a tuhých produktů ti ukrojí malý kousek, tekuté dávají do malých dóziček. A vše se dá i vyzkoušet na místě, od všeho jsou testery.

Pak dej vědět, co jsi vyzkoušela, nebo sis odnesla ;-)

Yvraine 12.04.18 12:06

BTW Lush už má v Praze, jak jsem s nadšeným překvapením nedávno zjistila, už dvě prodejny - Palladium a Nový Smíchov :inlove: Což je vzhledem k počtu prodejen v jiných zemích pořád ještě trestuhodně málo :cry:

EmmaLark 12.04.18 16:03

@Yvraine Tak teď jsi mě naprosto navnadila. Ten Daddy O je taky na mým wishlistu. Koukala jsem na recenze a byly víceméně pozitivní. Já teda nechávám odrůstat blond barvu, ale ráda ji zchladím, protože dost žloutne. Na ten krém na vrásky se taky mrknu. Snad budu mít čas do toho Lush zajít, protože do Prahy jedu vlastně kvůli dcerky operace s hemangiomem. Ale uvidíme, kdyžtak to asi vezmu přes eshop. To taky dávají vzorky, ne? Pamatuju si, že jeden mi přišel. Myslím, že to byl krém v takovým pidikelímku.

Yvraine 12.04.18 18:58

@EmmaLark
Tak to budu držet palce, aby bylo vše ok. Zas návštěvou Lush zrelaxuješ a nabereš pozitivní energii.
Já po eshopu neobjednávala ani nepamatuji, teď žiji dlouhodobě v zahraničí a Lush store mám cca 10 min od baráku… a dokonce sousedí přímo s La Maison Guerlain :inlove:
Ale myslím, že když do poznámky k objednávce napíšeš, jaké vzorečky bys chtěla, tak ti vyhoví. V životě jsem tam nenarazila na protivou prodavačku, nebo prodavače.

EmmaLark 13.04.18 19:45

@Yvraine Tak do Prahy nakonec nejdeme kvůli epidemii spalniček, proti kterejm malá není zatím očkovaná, protože je ještě malá. Takže objednám fakt nakonec z netu. Napíšu pak, co mám.

EvulinkaH 13.04.18 20:14

Za mě jsou naprosto skvělé tekuté šampony I Love Juicy, Rehab a Cynthia Silvia Stout!!! Šampuky Karma a New. Pak používám krém Vanishing. Měla jsem větší vzorek Gorgeous a nebyla jsem z něj moc unešená :think: . Moc fajn suchý šampon. No a vůně Karma, Vanillary a Sun jsou jedinečné, jen teda u Sunu je výdrž dost tragická.

EvulinkaH 13.04.18 20:16

Jo a taky musím konstatovat, že kvalita výrobků z Anglie a Chorvatska je naprosto rozdílná bohužel.

Stránka:  « Předchozí 1 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama