LUSH

Stránka:  « Předchozí 1 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

Reklama

Yvraine 13.04.18 20:41

@EvulinkaH
Ono se ještě něco vyrábí v Chorvatsku?
Já jen vím, že před nějakým časem proběhla celková reorganizace. Dříve se vyráběly výrobky ve více zemích a část výrobků měla i lokální názvy - třeba po Fleurs du Mal (Daddy O) se mi bude ještě sakra dlouho stýskat, ale právě byl problém s rozdílnou kvalitou, tak došlo k celkovému sjednocení. Názvy všude stejné a anglicky a výroba pouze v mateřské firmě v Anglii. Mám to přímo od zdroje v Lush obchodě u nás. Taky kvůli tomu mělo pár výrobků chvíli výpadek.

EvulinkaH 14.04.18 08:06

@Yvraine kamarádka objednávala na podzim z českého eshopu a psala do poznámky, že chce jen produkty vyrobené v GB a došly ze sedmi jen dva. :think:
Já jsem už dříve objednávala velká balení šamponů a všechno bylo vyrobené v Chorvatsku a ta kvalita byla poznatelně jiná-konzistence, vůně. Teď mi vozí výrobky kamarádka, co bydlí v Londýně-navíc je to i levnější.

Yvraine 15.04.18 12:29

@EvulinkaH
Chm. To je na houby.
Já jsem prohlédla svoje výrobky a místo výroby mám Anglii, Německo, ale kupuji v Belgii. Až budu v ČR, kouknu na výrobce i tam. Zásoby pro pobyt doma nakupuji v pražském Lush. Ty jejich dózy ve mě nevyvolávají přesvědčení, že by přežily cestu… tak jedině šampony a kondicionér.

BTW
Včera jsem se stavila v Lush „jen na skok, pro jeden produkt“… potřebovala jsem masku na vlasy, ale jako obvykle nezůstalo jen u té jedné věci :andel: Ukořistila jsem poslední citrónové mýdlo Lemon zest z limitky ke dni matek. Je naprosto roztomilé a krásně citronově voní, hodně podobně jako Sexy peel, kde mě ale škrábou ty peelingové kousky kůry. Hrábla jsem po něm hned, jak jsem ho viděla, a když jsem si čuchla, tak už nepustila :inlove:

http://res.cloudinary.com/…ing_2018.jpg

EvulinkaH 16.04.18 13:48

@Yvraine tak Belgie si asi bude držet standard západní země, tudíž by tam šunt z Chorvat nepustili :think: , ale do nějakých Čech, které už jsou skoro na východě, tak to úplně klidně :cry: . V tom si myslím bude rozdíl.

Yvraine 16.04.18 18:56

@EvulinkaH
Já mám všechny zásoby ještě z minulého roku. Možná ještě před těmi změnami. Jinak český Lush dříve spadal pod německý, takže na ten „západ“. A fakt říkali něco o změnách výroby kvůli rozdílné kvalitě. Tak nevím. Já sama mezi produkty, co mám tady a co v ČR, rozdíl nevidím.
Schválně zajdu v květnu v Praze do Lush a zkouknu výrobky tam :cert:
Jinak zrovna o standardech Belgie bych značně pochybovala. Spousta služeb tady zdaleka nedosahuje takové úrovně, jakou máme v ČR. Ono naše „západ“ je tak Němcko, ale zrovna pro Belgii to tedy fakt neplatí. Belgie a zvláště Brusel to je ukázkové navrch huj a vespod fuj, jak říkala moje babička. Na povrchu pozlátko, ale když tu žiješ, tak to vnímáš dost jinak…

Ivušenka 16.04.18 19:05

Dříve jsem objednávala jak z Prahy, tak hromadně s holkama z UK…
Nikdy jsem nepocítila rozdíl v kvalitě, pouze v šampónu Daddy…
Z UK byl tmavší barvy a hutnější konzistence, ale myslela jsem si, že je to zkrátka várkou :-D

DomkaA 18.06.18 13:59

Já jsem z Lush taková rozpačitá. Třeba ty jejich bomby miluju! :inlove: Není nic lepšího do koupele a opravdu si na nich ujíždím. Na druhou stranu, absolutně to neumím s tím želé :D. Neustále mi to padá z ruky a nejraději bych to mrskla o zeď :D :D.. Jo a ještě jedna věc, nesnáším tam ty dlouhé fronty, kdy se na vás každý lepí a vy si ani daný produkt nemůžete očuchat nebo si přečíst složení… :nevim:

Makiiii 18.06.18 15:00

Já jsem celkem zklamaná z mýdel. Vůně je naprosto BOŽÍ (!), ale ne na mně, resp. samotné mýdlo voní i přes obal, ale jakmile ho použiju ke svému účelu, vůně už není tak intenzivní, vlastně, na mně prakticky žádná. Nevoní pěna, ani kůže. Taky mi trošku vadí, že málo pění. Ovšem co z LUSH naprosto miluju, je jejich tělový kondicionér a krémy. Bomby jsem ještě neměla, asi bych to měla napravit. :think:

Ivušenka 18.06.18 15:18

@Makiiii …sprcháče parádně drží…mýdel jsem měla pár a taky tak…ve skříni udělaly větší službu…
Krémy jsou parádní, šampuky, všechno, co jsem zatím vyzkoušela :-*
Jen to mám od ruky…ale taky dobře, to by tam byla pořád :lol:

Makiiii 18.06.18 15:50

@Ivušenka Sprcháče mám dva, zatím na ně nepřišla řada, ale jeden má být echt citrusový, ten bych mohla na léto vytáhnout. Ta mýdla mě mrzí, mám je raději, než sprchové gely. V létě jedeme do Prahy, takže už šetřím. :-)

Ivušenka 18.06.18 15:55

@Makiiii …z aktuální nabídky obchodu mám vyzkoušené The Olive Branch a It´s Raining Men…
Stačí kapka a hustě pění…i to nejmenší balení Ti vydrží dloooho :-*

Andrea MP 18.06.18 19:02

@Makiiii zdravím, jaký ten citrusový jste si koupila? Už dlouho hledám takový ten „opravdový citron“ :inlove:

Makiiii 18.06.18 20:36

@Andrea MP Nekoupila, ale dostala v jednom z těch dárkových balíčků. Zatím jsem ho ještě nezkoušela, ale myslím, že do týdne na něj dojde. Dám pak do vlákna vědět, jestli je to to pravé citrusové. ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama