LUSH

Stránka:  « Předchozí 1 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56

Reklama

Yvraine 13.04.18 20:41

@EvulinkaH
Ono se ještě něco vyrábí v Chorvatsku?
Já jen vím, že před nějakým časem proběhla celková reorganizace. Dříve se vyráběly výrobky ve více zemích a část výrobků měla i lokální názvy - třeba po Fleurs du Mal (Daddy O) se mi bude ještě sakra dlouho stýskat, ale právě byl problém s rozdílnou kvalitou, tak došlo k celkovému sjednocení. Názvy všude stejné a anglicky a výroba pouze v mateřské firmě v Anglii. Mám to přímo od zdroje v Lush obchodě u nás. Taky kvůli tomu mělo pár výrobků chvíli výpadek.

EvulinkaH 14.04.18 08:06

@Yvraine kamarádka objednávala na podzim z českého eshopu a psala do poznámky, že chce jen produkty vyrobené v GB a došly ze sedmi jen dva. :think:
Já jsem už dříve objednávala velká balení šamponů a všechno bylo vyrobené v Chorvatsku a ta kvalita byla poznatelně jiná-konzistence, vůně. Teď mi vozí výrobky kamarádka, co bydlí v Londýně-navíc je to i levnější.

Yvraine 15.04.18 12:29

@EvulinkaH
Chm. To je na houby.
Já jsem prohlédla svoje výrobky a místo výroby mám Anglii, Německo, ale kupuji v Belgii. Až budu v ČR, kouknu na výrobce i tam. Zásoby pro pobyt doma nakupuji v pražském Lush. Ty jejich dózy ve mě nevyvolávají přesvědčení, že by přežily cestu… tak jedině šampony a kondicionér.

BTW
Včera jsem se stavila v Lush „jen na skok, pro jeden produkt“… potřebovala jsem masku na vlasy, ale jako obvykle nezůstalo jen u té jedné věci :andel: Ukořistila jsem poslední citrónové mýdlo Lemon zest z limitky ke dni matek. Je naprosto roztomilé a krásně citronově voní, hodně podobně jako Sexy peel, kde mě ale škrábou ty peelingové kousky kůry. Hrábla jsem po něm hned, jak jsem ho viděla, a když jsem si čuchla, tak už nepustila :inlove:

http://res.cloudinary.com/…ing_2018.jpg

EvulinkaH 16.04.18 13:48

@Yvraine tak Belgie si asi bude držet standard západní země, tudíž by tam šunt z Chorvat nepustili :think: , ale do nějakých Čech, které už jsou skoro na východě, tak to úplně klidně :cry: . V tom si myslím bude rozdíl.

Yvraine 16.04.18 18:56

@EvulinkaH
Já mám všechny zásoby ještě z minulého roku. Možná ještě před těmi změnami. Jinak český Lush dříve spadal pod německý, takže na ten „západ“. A fakt říkali něco o změnách výroby kvůli rozdílné kvalitě. Tak nevím. Já sama mezi produkty, co mám tady a co v ČR, rozdíl nevidím.
Schválně zajdu v květnu v Praze do Lush a zkouknu výrobky tam :cert:
Jinak zrovna o standardech Belgie bych značně pochybovala. Spousta služeb tady zdaleka nedosahuje takové úrovně, jakou máme v ČR. Ono naše „západ“ je tak Němcko, ale zrovna pro Belgii to tedy fakt neplatí. Belgie a zvláště Brusel to je ukázkové navrch huj a vespod fuj, jak říkala moje babička. Na povrchu pozlátko, ale když tu žiješ, tak to vnímáš dost jinak…

Ivušenka 16.04.18 19:05

Dříve jsem objednávala jak z Prahy, tak hromadně s holkama z UK…
Nikdy jsem nepocítila rozdíl v kvalitě, pouze v šampónu Daddy…
Z UK byl tmavší barvy a hutnější konzistence, ale myslela jsem si, že je to zkrátka várkou :-D

Stránka:  « Předchozí 1 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56
 Váš příspěvek

Reklama

Reklama