LUSH

Stránka:  « Předchozí 1 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57
ijáček 11.11.18 20:27

Syn pracuje v Armádě spásy a před tím byl v jakési charitě, která se starala o bezdomovkyně. Lush s těmito organizacemi spolupracuje a bezdomovkyně byly docela naštvané, když jim terénní pracovníci nabízeli Lush, jelikož nevěděly, jakou to má cenu. :) Oni, ti terénní pracovníci, jim totiž nabízeli kosmetiku, aby ji prodaly.
Teď mi syn nabídl krém Enzymion a je naprosto senzační.

Yvraine 12.11.18 19:31

@ijáček
To jo, Lush spolupracuje se spoustou organizací od charit přes fair trade až po boj proti testování na zvířatech.
Jako, že měly bezdomovkyně na ulici prodávat výrobky Lush? 8-O To si nějak neumím představit. Upřímně bych si to od nich asi v životě nekoupila, Nový prostor klidně, ale kosmetiku… spousta výrobků je bezobalových, nebo jen v zašroubovaných kelímcích… trochu bych se bála hygienické stránky :think:

Přímo Enzymion neznám, ale používám jiné krémy a jsem s nimi moc spokojená.
Když budeš chtít cokoliv vyzkoušet, neostýchej se říct si v prodejně o vzorečky, Lush na ně rozhodně není skoupý.

Dneska mě v Lush naštvali… poprvé za celou dobu. Jednak už neměli Rudolpha, ale tak to chápu, ale chtěla jsem si koupit Gorgeous, který je dost drahý, a Lush všude inzeruje, že ho vyrábí jen v malých sériích, aby byl v obchodech vždy čerstvý… a měli šest kousků vyrobených v polovině srpna, takže staré tři měsíce a spotřeby už nezbývalo ani 11 měsíců a já potřebuji alespoň rok. A ještě slečna byla protivná, když jsem s tím nebyla spokojená. Kolik toho museli objednat, když po třech měsících toho mají tolik… :-? Takže jsem odešla s prázdnou. Musím počkat, až druhý obchod otevře po stěhování, a doufat, že budou mít čerstvější.

ijáček 13.11.18 11:03

@Yvraine Blbě jsem se vyjádřila. Oni jim nabízejí tu kosmetiku s tím, že bude pro ně, ale tak nějak počítají s tím, že ji prodají.

Yvraine 06.02.19 12:15

7 to 3 čistící pleťový disk
Tento „nahý“ disk na čištění obličeje používám už několik dní a jsem maximálně spokojená. Pleť stačí navlhčit, pak s tímto diskem umýt stejně jako tampónem, a opláchnout. Pleť je krásně hebká a jemná, vyčištěná, ale není vysušená ani podrážděná. Určitě mohu doporučit i pro citlivou a suchou pleť. S výsledkem jsem moc spokojená a navíc disk, a pak i pleť, krásně voní po ylang-ylang.

Stránka:  « Předchozí 1 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57
Váš příspěvek