Lush-henna

berush 26.6.08 19:46

Lush-henna

Nemáte někdo zkušenosti s Lush-hennou? Chtěla bych ji vyzkoušet. Tedy koupenou ji už mám :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
26.6.08 21:45

Já jsem ji taky zkoušela,ale přiznám se,že mám lepší zkušenostu s hennou práškovou,která má jednudušší přípravu,a silnější účinky.
Např.Urtekram a Logona..

  • Citovat
  • Nahlásit
atyzek 29.6.08 13:20

Já ji zkoušela asi před pěti dny a nemůžu si vynachválit jak se mi zlepšily vlasy. Jsou hustší a lesklejší, no fakt mám hřívu. Použila jsem co nejdéle jsem mohla -celou noc na hlavě, černou a mám teda odstín do tmava, ale tmavě hnědá, možná pořádně chytne po více aplikacích a co chtít po deseti letech chemicky barvených vlasech :lol: já jsem spokojená.
Jinak mám vyzkoušenou obyčejnou henu z drogerie, nevím značku ale byla nejlevnější, nanášení bylo snažší, ta v obyčejném papírovém pytlíku zabalená a prostě nic, jako kdybych nic nepoužila.

berush 29.6.08 18:39

Atyzku

ja jsem si koupila caca maron, vlasy mám barvené právě na kaštan, teď už trochu odrostlé (cca 1,5-2 cm) a mám už tochu šediny. Dávala sis henu na barvené vlasy? Čím jsi ji ředila a případně - přidávals něco (olivový olej např.)?

atyzek 29.6.08 18:51

Koupila jsem henu caca noir. Vlasy mám barvené cca před 2měsíci naposledy. Po chemickém barvení se má hena použít asi za 8 týdnů, čím častěji myješ vlasy víc se vymývá ta barva. Henu jsem ředila podle návodu vodou (ohřívala atd.) přidala jsem olivový olej-lžíci- na lesk, hena potom tolik nevysuší vlasy a ještě jsem přidala lžičku mleté kávy, to prý pomáhá víc zafixovat barvu. Chytla mě tmavo hnědá, ale myslím když použiju vícekrát tak to bude ještě tmavší-snad, protože jsou tam odlesky černé, a častým použitím to chytá víc- někde jsem to četla. Ale kvalitu vlasů si nemůžu vynachválit, taky myslím že je to tím že jsem vydržela mít to na hlavě celou noc. :wink:

berush 17.7.08 23:07

tak jsem si zu zelenou břečku nahňácala na vlasy (přidla jsem trochu skořice a černý čaj - vyčteno na jiném fóru), lebku zabalila do potravinové folie a vydržela 3 hodiny…vlasy si chrochtají blahem, jsou lesklé a jako by oživlé…barva - jelikože jsem jsem byla původně barvená na hnědo a měla jsem dost odrosty a šediny (proč to napřiznat) u kořínků jsou vlasy z určitého úhlu světlejší, ale nijak násilně, vypadá to přirozeně, barva tmavě hnědo zrzavě do červena…velká spokojenost. Za měsíc si kůru zopakuju.

atyzek 21.7.08 12:50

berush-použila jsem to „zelené bahno“ :lol: na vlasy podruhé a lesk si nemůžu vynachválit. Dřív jsem používala různé lesky na vlasy a po tom jsem měla vlasy lesklé ale splihlé. Teď je mám po celé délce zdravě lesklé a vypadají hustěji, no prostě opět samá chvála.

saeculi-felicitas 21.10.08 18:51

používám caca rouge „nastřídačku“ s logonou, je v nich rozdíl,lush barví možná intenzivněji, ale regenerační účinek je daleko vyšší. asi díky bambuckému máslu. pravda ale je, že do logony přidávám oleje a další přísady, takže v konečném efektu je to vlastně skoro jedno. barví ale lush podle mě daleko více a více ztmavuje vlasy.

macska 21.10.08 22:42

měla jsem kaštanovou a hnědou, obě chytly dobře (původní barva myší světle hnědá) a co musím zvlášť ocenit, že hnědá mi chytla opravdu hnědá a ne zrzavá. uvažuju, že do toho zas půjdu.

20.11.08 08:18

holky, poraďtě, jak dlouho mám počkat, když si chci dát melíry na vlysy barvené hennou?

  • Citovat
  • Nahlásit
jitka006 20.11.08 19:03
Anonymous píše:
holky, poraďtě, jak dlouho mám počkat, když si chci dát melíry na vlysy barvené hennou?

mám krátké vlasy a hennu jsem si dala 2krát po sobě a po dvou měsících jsem riskla na pramínek barvu, nic se nestalo tak jsem ji dala na celou hlavu a za měsíc melír a dobrý :D

jiřina 1.1.09 12:18

svědění pokožky po heně

dobrý den, chtěla jsem se vás zeptat jestli nemáte některá zkušenosti se svěděním hlavy po použití heny. Jestli mám do prášku něco přidat, aby se to nestávalo, nebo změnit značku. Zatím používám tu obyčejnou z drogerie, chytá pěkně až na to svědění..... Děkuji za odpovědi.

  • Citovat
  • Nahlásit
Arome Dora 1.5.09 18:53

dora

Já mám momentálně Hennu dovezenou z Asie, stojí tam pár šupů a vyhovuje mi. Jinak průběžně si barvím vlasy Hennou tak od patnácti a musím říct, že od té doby jsem dostala nesčetně komplimentů od mnoha lidí (a to prosím i nedávno večer, dyž mi na ně svítila jenom setmělá lapma! stejně se hrozně leskly!) Dává vlasům úžasný rezavý odlesk a jsou krásně hladké. Navíc mám pocit, že mi pomáhá s lupy, máte taky tu zkušenost? Ze začátku mi smrděla, ale zvykla jsem si na tu vůni a teď mi dokonce docela voní. Jinak tam přidávám různé věci, podle nálady - papriku, zelený nebo černý čaj, heřmánek, levandulový vývar atd. Zalévám ji vroucí vodou, mám dost tmavé vlasy, a nechávám jí tam tak hodinu, dýl to prostě nevydržím. Líbí se mi taky, že se postupně smývá, takže to vypadá pořád dobře. Bezvadná záležitost!

Elvira 3.5.09 12:22

Teď právě mám na vlasech hennu…Henne-color. Nějak jsem to moc naředila, tak to teče úplně všude :shock: Jediné, co mě utěšuje, je výsledný efekt :D Dvě hodiny mám za sebou, tak ještě jednu snad vydržím… Jinak mně někdy svědí hlava bezprostředně po použití henny, ale na nijak výrazně, většinou to po prvním umytí hlavy přejde. Řekla bych, že by na to mohl zabrat nějaký ten olejový zábal. Pokud to není alergie.

eskargoth 10.10.10 10:23

Jak to tak čtu (nakopla mě k tomu Verunka:-)), taky to asi prubnu. Přes týden chci skočit do Lushe a poptat se, něco vybrat… Každopádně, jak dlouho po barvení normální barvou jste si ji hodily na hlavu vy? A nějaké rady, co se odstínů týče? Chci zrz.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek