MAC kosmetika

Stránka:  « Předchozí 1 2
Arome Viv 23.7.13 18:31

Ano, na jejich stíny též nedám dopustit, drží jak přikované, mám zatím jen 4, koupila jsem refilly - kus á 330 Kč a paletku, i v těchto vedrech ráno nanesu a večer tam pořád jsou, neusazují se a „nestékají“, pak mi vyhovuje lip fix, podklad pod rtěnku, taky výborný, a rtěnky, miluju matové a satin. Tužky na rty vydrží taky celkem dlouho, řekla bych, že ty „dřevěné“ úplně stejně dobře jako ty pro long wear. Kamarád maskér si pravidelně kupuje štětce..

Ronna 23.7.13 22:56

@Arome Viv Kde kupuješ refily?

Arome Viv 24.7.13 11:33

Mají je normálně na Václaváku, jen je moc nikomu nevnucují, ale za tu cenu je to opravdu dobrý kauf, ta krabička ne refilly je též vcelku levná, asi 129, nebo 149.

alviola 8.12.15 11:52

Holky, nevíte kde je v Praze prodejna MAC kosmetiky? Prý byla dřív někde na Václaváku. Je tam ještě? A ve kterých místech? To víte, balík z venkova, tak aby to v praze našel :-)

Magnolie1 8.12.15 12:41

@alviola mám zato, že tam pořád je, tam dole jak se jde na Jungmaňák. Jinak je i v OC Anděl a myslím, že bývala prodejna v OC Flora, ale dlouho jsem tam nebyla.

Lila 8.12.15 21:03

@alviola Pod Baťou :mavam:

alviola 8.12.15 21:47

Díky moc. Jsem na tuto kosmetiku docela zvědavá, ještě jsem od nich nic neměla. Tak pak sem něco napíšu :-)

hryzalka 11.12.15 18:26

Mají výborné stíny, rtěnky, tvářenky, lesky. A naprosto nejbáječnější štětce. Co mě vůbec nenadchlo jsou make-upy a korektory, myslím, že za obdobnou cenu se dají koupit lepší.

paty 11.12.15 18:34

@hryzalka To s tebou souhlasím.Teď používám Mac pudrový makeup a tedy nic moc,už bych si ho nekoupila.Naštěstí už s ním budu končit,tak zase vyzkouším něco jiného.

alviola 14.12.15 21:44

Tak jak slibuju, dávám vědět, jak proběhla návštěva v MACu. Tak nebyla jsem tam zrovna v nejlepším období, před Vánocemi je pěkný šrumec. Ale i tak se mi podařilo ukecatr jednu prodavačku, ať mě nalíčí, že chci jejich výrobky vyzkoušet. Tato služba je však podmíněna min. nákupem v hodnotě 900 Kč, zato se vám prodavačka může věnovat celých 30 min. Pokud ale chcete vyzkoušet třeba jenom něco na oči nebo rty nebo prostě jednu partii obličeje, tak to trvá cca 10 min a je to zdarma (pokud tam tedy nejste před Vánoci). Vzhledem k tomu, že jsem chtěla kupovat pudr a tužku na oči, tak jsem se do limitu vlezla.

Jak tady psaly @hryzalka a @paty makeup a korektor děs. Odstíny sice dobré (až na ten korektor), ale vzhledem k tomu, že jsem ten makeup měla vybraný přímo na svoji pleť, tak dělal hrozné mapy. Ale se stínama jsem byla spokojená, možná to bylo použitím té báze. Ale stíny vážně zvažuju.

Ale přesně, jak psala @hryzalka, ty štětce jsou úúúžasné :srdce: Ty fakt stojí za to.

hryzalka 15.12.15 13:58

Páni, tak to zírám @alviola , protože já vždycky, ale fakt vždycky když jdu do MACu (na Václaváku dole), tak jsem tam téměř sama. A já to tak nemám ráda, jak se kolem všichni seběhnou :oops: :oops:
Jinak stíny si kup, s těmi neprohloupíš, no a na štětcích mám závislost. Ještě mají dobré rtěnky. Jen pozor, u stínů a rtěnek-když je něco u MACu třpytivé, tak je to fakt třpytivé,jako fakt hodně.
No na mě jejich make-upy zalézají do vrásek, které tam normálně ani nemám, hrozně zvýrazňují, místo aby kryly a dělají mapy.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek