Madelein v Praze

Stránka:  « Předchozí 1 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
Slimek 28.06.12 09:49

@dynda souhlasím, z víčka je to lepší. Mně dával Vlado čichat také do dózičky s kouskem látky…podle mne též dobré k posouzení :palec:

vonegut 15.11.12 08:54

víčka, papírky, na kůži...

ahoj, moje zkušenost s Madeleine je naštěstí dobrá v tom smyslu, že jsem si pokaždé odnesl to, co jsem chtěl…

u parfémů je mi pro testování milejší víčko, u edp/edt neřeším jestli papírek nebo víčko… na kuži vždy jen to, co chcete :-D

Jinak moje zkušenost s Madeleine je naštěstí dobrá v tom smyslu, že jsem si pokaždé odnesl to, co jsem chtěl…

pravda, že při první návštěvě mi prodavačka nabízela i vůně, které nebyly to, co jsme chtěl… ale nedal jsem se a nakonec koupil 2 povedené vůně jako dárek. Objevil se i majitel a opravu se mi věnoval (jakmile jsem se rozhodl pro 2ks á 100ml. Pozornost milá, udělali mi i kafe, jen těch vůni až moc, že jsem ani nevnímal. To jsem požádal o kávu k přičichnutí (abych nos trochu znovu zkalibroval / resetoval) a přinesli mi espresso picolo, tak proč ne? Úlovky nakonec předčily očekávání, i když původní zadání nesplnily (La Violette od Annick Goutal neměly a Verte Violette od L'Artisanu mne pro změnu zklamala). Majitel mi ukázal i krásnou pánskou vůni, kterou dodnes nemohu dostat z hlavy… a rozhodně s ní nešetřil při nástřiku na kůži.

druhá návštěva byla lepší, to byl přítomen jen majitel. Tentokrát to bylo i příjemné popovídání. Majitel má podobný vkus ohledně středomořských / citrusových vůní jako já. A ano, má takové bezejmené papírové tašky z recyklovaného papíru, vedle krásné taštičky od Prady, kterou jsem tehdy měl zrovna v ruce s nákupem to byl kontrast, ale co.

Další návštěvy už v duchu té poslední… je to osobní vztah se zákazníkem, což je milé.

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
Váš příspěvek