Mademoiselle Guerlain III. - flakón je naplněný

Reklama

Menys 12.03.18 16:16

@domenica

Moni, moc děkuji :rose: Vůně dnes v pořádku dorazila.

Dalia 12.03.18 16:28

@domenica Moni, už bylo posláno? Ptám se, že čtu příspěvek Menys. Nebyla jsem dopoledne doma a lístek od pošťačky zatím žádný.

Dayyo 12.03.18 16:29

@Dalia já taky zatím vůni dnes nedostala…asi přijde až zítra, i když měla dorazit už dnes :-?

domenica 12.03.18 21:54

@Dalia @Dayyo
Ano, odesílala jsem o víkendu všechny zásilky najednou) a to pak obvykle bývá v pondělí doručováno (viz menys)
Mrknu na podací lístky a pošlu vám čísla ke sledování zásilky. :-)

KatkaCI 13.03.18 07:41

@domenica Moniko, prosím také o číslo zásilky. Také ještě nemám balíček, ani lístek z pošty. Moc děkuji.

Dalia 13.03.18 12:17

@domenica Hlásím, že medvídek dorazil dnes a v pořádku. Děkuji, Moni! :rose:

chidorit 13.03.18 16:20

Můžu taky poprosit o číslo? Nemám balíček ani lístek a navíc bydlím na nové adrese a ještě jsem si tu prakticky nic neposílala, tak neznám zvyklosti místních pošťáků. :D

Kudynka 13.03.18 16:31

Balíček s vůněmi dorazil, v pořádku. Už se z nich vytěšuju.
Děkuji moc moc.

chidorit 14.03.18 12:07

Tak já nakonec číslo nepotřebuju. :) Dneska se konečně uráčili s papírkem, mám to na poště.
Děkuji moc! :srdce:

KatkaCI 14.03.18 21:41

@domenica Tak já stále nic. Dnes jsem byla na poště a zásilka tam stále nebyla, sotva jsem přišla domů, přišel mi mail, že cenné psaní mám uložené na poště. Tak si to zítra zopakuju, snad už se dočkám.

domenica 14.03.18 21:55

Tak v Tvém případě se pošta tedy vyřádila. :-? To mě mrzí, cenné psaní je obvykle super spolehlivé. Pošta udělala hned několik pochybení, což už bylo vidět z toho odkazu, co jsem Ti posílala. A je vidět, že v tom pokračují. Včera nedoručovali kvůli pochybení na jejich straně, k čemuž se přiznali, a dnes, při opakovaném doručení (jak může být opakované, když se za neuskutečněné omlouvali?), Tě údajně nezastihli. Možná, žes byla na té poště ve chvíli, kdy zásilka byla ještě na rozvozu. V tom mailu měli napsat, že budou doručovat dnes nebo dnes neměli doručovat

KatkaCI 15.03.18 07:16

Moniko, trochu smůla, no :-? zatím jsem s poštou nikdy neměla vážnější problém, ani tady po přestěhování. Tak snad to dobře dopadne a dnes si zásilku v pořádku vyzvednu. Jinak, včera jsem byla na poště až večer, asi pět minut před zavřením, předpokládala jsem, že s nedoručenými zásilkami už by tam měli být…

KatkaCI 15.03.18 20:11

@domenica Konečně jsem se vůně dočkala. Dnes na poště byly dokonce obě zásilky, i ta druhá s Cuir Belugou, odesílaná včera. Moniko, děkuji.

Stránka:  « Předchozí 1 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama