Malinka2011 - dlužné částky - nediskuzní vlákno

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
moajli 11.10.12 08:32

@Nahéma
takových je nás víc ...... prostě to neřeš a buď ráda

Venea 11.10.12 10:45

Mě už taky všechny penízky přišly :-)

Fleur 11.10.12 11:29
@Nahéma píše:
Peníze mám na účtě, v hlavě mám zmatek, co to celé mělo znamenat…

Všem vám přeji, že to nakonec dobře dopadlo.
Ale myslím, že stačí znovu pozorně přečíst celé tohle vlákno a bude po zmatku. Teď už zbývá jenom doufat, že se Malinka nepodaří podobnou akci zopakovat pod jiným nickem.

• Citovat
  • Nahlásit
jerry 11.10.12 11:36

Asi nás bude víc (byť v dané věci finančně nezainteresovaných), kdo mají upřímnou radost, že to celé skončilo takto.

Snad to bude pro nás všechny poučením a návodem k vyšší obezřetnosti před podobnými „Malinkami“.

Frankie 11.10.12 13:10

Takže už všechny dodtaly zpět své peníze?

• Citovat
  • Nahlásit
Natália 12.10.12 10:37

Ešte ja nedostala svoje peniaze - 48 eur…

barbucha 12.10.12 11:01

@Natália
Tipuju, že budeš muset počkat do příští výplaty 8)

• Citovat
  • Nahlásit
lucil 12.10.12 13:14

@Natália tak to držím palce, ať je máš co nejdříve zpátky! Jestli se můžu zeptat, jak dluho na ně čekáš? (já vím, nic mi do toho není jen jsem zvědavá)

Rendulinda 12.10.12 22:12

Venea už to napsala i za nás, co jsme si měly rozdělit medvíďata, ale pro úplnost - dnes peníze obdrženy, ale nebýt jí, nevím, nevím, jak dlouho bysme je z té děvuchy proradné dolovaly…

Ivušenka 12.10.12 22:25

Ano,už jsem to psala i do druhého vlákna,má částka 1584,–mi byla
díky Katušce-Venee v pořádku vrácena.
Tudiž pro mne akce skončena…konečně,po 3 měsících :roll:

Malinka2011 12.10.12 22:56

Ivušenka

Já mám dojem, že to bylo 15.8. s ddáním v polovině září. Milá Ivušenko přijmi omluvu. A nelži prosím.

• Citovat
  • Nahlásit
Malinka2011 12.10.12 22:59

a ještě z mejlu, když se tady překrucuje......

Ahoj Simčo,

až se dneska dostaneš domů, dej mi prosím vědět, jestli přišel balíček…

Pokud ne, uděláme to tak jak jsi navrhovala? Že pošleš penízkya balíček s vůněmi mi pak pošleš na dobírku? Holky zájem stále mají, ale jsou trochu nervozní, kdybys mi poslala ty peníze, byly by klidnější… K.

25. 9. 2012 v 17:22, Kvapilová S.:

• Citovat
  • Nahlásit
Ivušenka 12.10.12 23:05

Peníze jsem z účtu posílala 10.srpna…

Daisy.zlouky 13.10.12 09:20
@Malinka2011 píše:
Ahoj Simčo,

až se dneska dostaneš domů, dej mi prosím vědět, jestli přišel balíček…

Pokud ne, uděláme to tak jak jsi navrhovala? Že pošleš penízkya balíček s vůněmi mi pak pošleš na dobírku? Holky zájem stále mají, ale jsou trochu nervozní, kdybys mi poslala ty peníze, byly by klidnější… K.

25. 9. 2012 v 17:22, Kvapilová S.:

Ty jsi opravdu hloupá!!!!!!! Takhle tady odkopat, že stále visíš někde prachy a neplníš závazky? Plácáš o tom, žes nepoznala tak voňavé a zároveň agresivní ženské a co jsi ty? Zlodějka, lhářka a ještě k tomu totální primitiv, který na sebe práskne i to, co nechce. Co značí ten zkopírovaný dopis? Že někdo má stále zájem o vůni, ale protože si dovolil přidat se k ostatním, co tě mají plný zuby, ztrácí nárok? Já zas nepoznala někoho tak drzého a nespolehlivého jako ty a je opravdu dost stupidní očekávat jiné chování než zlobu!!!!! Jediné, čemu se divím je, že těch anonymů není více, protože ty jsi opravdu výkvět podvodníka s nebetyčnou odvahou tady kňučet kvůli něčemu, za co si můžeš sama.

Rendulinda 13.10.12 09:54

@Daisy.zlouky
Daisy, nevím, co tím chtěla Simona dokázat. Ale pokud je to komunikace s Veneou, tak jasně popisuje (kromě navýsost milé povahy pisatelky, já bych používala znatelně ostřejší tón :D ), že po měsíci čekání (upřesňuji od původního termínu dodání, což byl konec srpna)jsme toho koncem září měly vážně dost a naléhaly jsme na nějaké řešení - buď ihned parfémy, nebo peníze a parfémy dodatečně na dobírku. Nestalo se ani jedno, protože přes hlasitě proklamovanou ochotu Simony poslat peníze jsme je obdržely až v půlce tohoto týdne. A vůně - škoda mluvit… Bavila jsem se o tom s více holkami a její chování na nás dělá takový dojem, že nás neustálým odsouváním poslání parfémů a trapně se opakujícími dotazy, jestli dotyčná má „opravdu“ zájem, chtěla natolik znechutit, abychom si nakonec radši nechaly vrátit peníze a ona nemusela nic shánět. Protože vsadím boty, že ty vůně nikdy neměla a neudělala nic proto, abychom je dostaly.

Schválně, holky, zkuste odhadnout jaké je procento skutečně obstaraných vůní ku vráceným penězům…

A taky by mě zajímalo, jestli je tu některá statečná, která dosud trvá na dodání vůní (a tím myslím nějakých special, ne těch, co se dají sehnat v každém druhém e-shopu, to by Simona měla moc jednoduché :lol: ). Jakýpak je nejaktuálnější termín dodání, abychom si my ostatní mohly udělat ještě přesnější představu o Simonině (ne)schopnosti dostát svým závazkům? Ozvěte se, prosím…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek