Maminka - dárek

Elena 04.11.08 23:28

Maminka-dárek

Ahoj.
Vybírám vůni pro mamku. Ale nedokážu se nějak odprostit od toho, co se líbí mně. Během toho vybírání jsem už pořídila 2 parfémy (ale pro mně :-)). Jenomže mamka je jiná. Je na takové ty decentnější vůně. Něco jako zelený čaj, svěžest, ale taky kořeněné… Na Vánoce jsem jí dala Chanel Chance eau Fraiche… a ten jí teda sednul hodně… Jenomže teď chci něco jiného. Nevím… Poraďte, prosím…


Reklama

Sára 05.11.08 11:02

DKNY Woman - taky hodně svěží se slušnou výdrží Omnia Crystaline, . Dali eau de Rubylips, Oui od Lancóme ovšem řekla bych že ten původní Chanel Chance eau Fraiche líbivostí hned tak něco nepředčíš - , mohla bys zkusit i novou Chanel 5 eau Premiére není ani svěží ani příliš kořeněná ale je krásná a hlavně hodně elegantní - dá se ovšem nosit i běžně na den.

PetraSK doma 05.11.08 11:22

skús Jil Sander Style Pastels-je pastelovo zelená, myslím že ,,Tender Green,, a je to decentné vôňa zelného čaju, veľmi nežná. Potom klasika - Bvlgariho čajové vône, Thé vert a Thé blanc /zelený a biely čaj/, Sergio Tacchini O-Zone, Yves Saint Laurent - In Love Again. Inak DKNY Women /ako odporúča Sára/má aj moja mamka, veľmi podobná tejto vôni je práve Chanel Chance Fraiche, takže krok vedľa by to nebol :wink:

Elena 06.11.08 06:59

Děkuju za rady. Asi na ně dám. A je sice fakt, jak říkáte, že Chanel Chance líbivostí jen tak nepředčím. No, pokusím se něco vybrat…

Amy 06.11.08 07:24

Jestli chceš něco jiného, zkus třeba JOOP! Femme, moc krásná elegantní vůně nebo jakoukoli Femme, např. od BVLGARI je taky moc hezká. A jestli se mamce líbí Chanel, dala bych na Sáru a koupila No.5 Eau Premierre :wink:

Popelka 06.11.08 07:37

Zkus ještě Dior Poison Tendre, ta je také svěží s dlouhou výdrží, ta by se mohla líbit.Já jí kupovala tento týden, je moc pěkná a to Diora nemusím :lol:

anmat 06.11.08 09:24

Možná by se také mamince mohla líbit Laura od Laury Biogiotti - velice decentní příjemná vůně.

blackdakini 11.11.08 19:04

Anais Anais. Klasika, která neurazí. Jemné květinky, čistota.
Pozor na citronovky, já je miluju a protože je horlivě doporučuju, vím z mnoha reakcí (žen, které si obvykle vůně nekupují), že je často spojují s JARem nebo čistidly.

macska 11.11.08 19:22

Jak už tady padlo - čaje od Bulgari, In Love Again (původní), DKNY Woman, Oui…
ještě bych zkusila L'Occitane zelený čaj s mátou, Aqua Allegoria Pamplelune , Un Jardin en Méditerranée. A možná No.5 Eau Premiere, vyzkoušenou ji nemám, musím to rychle napravit… Jestli snáší květiny, tak i Love in Paris.

ippolita 11.11.08 22:08

Korenena sviezost je vo V Ete od Valentina. A mozno by sa jej pacila aj Flower of Kenza, alebo Eau de Merveilles.

Elena 11.11.08 22:20

No o tom Kenzu jsem taky uvažovala… Chanel no. 5… nooo… s tím bych neměla moc odvahu… Ale jak se znám, tak já jsem vyznavačka Chanelu, nakonec po něm určitě sáhnu… nebo po nějakém jiném… :-)


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama