Mapujeme značku - CARON

hafik 07.04.09 20:53

Mapujeme značku - CARON

Zajímaly by mě vaše názory na vůně Caron. Já mám Narcisse Noir a je fakt krásná :P

Reklama

Elena 13.04.09 19:43

Narcisse noir se mi taky líbí. Ale asi bych ho nedokázala nosit. Caron má krásné vůně. Ne všechny mi sice sednou na nošení, ale zatím jsem nenašla žádnou, která by se mi přímo nelíbila. Nejvíce mě zaujal Tabac blond.

jitka006 13.04.09 20:43

Sacré :heart: považuju za nejnej

1Miru 13.04.09 21:39

..no, trošku se „zopakuju“…
Carony mám moooc ráda, protože to jsou syté vůně, žádný řiďule, plné, jdou do prostoru, tvoří kolem Vás obláček vůně - to je pro mě veliké plus!!!, a mají velmi dobrou výdrž!..
Nádherná květinovka Bellodgia ,
když aldehydovku, tak já Fleurs de Rocaille
když záhadnou a žensky tajemnou, tak Nocturnes
Samozřejmě neznám všechny Carony, ale ty, co jsem zkoušela, tak i když nejsou mým typem vůně, jaou moc hezké!!! :D

edinka 14.04.09 09:29

Znám akorát Sacré a Bellodgia, obojí nádhera.
Mám ale v plánu objednat vzorečky na parfémy exlusive, tak už se děsně těším dopředu.

slniecko 04.07.12 18:27

Neviete, ako je s Bellodgiou? Nejako sa mi zda, ze mizne z e-shopov…

alalu 04.07.12 19:37

@Slni
ja som ju videla hodne na Ebay…chces odstrtek?

slniecko 05.07.12 00:12

Hej, na e-bayi je ich kopec, len si nie som ista, ci to nie su fejky :oops:
jasne, ze chcem odstrek! :)

bubya 05.07.12 00:21

U mě vede na celé čáře Sacré, ale líbí se mi všechny, které jsem zatím měla možnost očichat, je ale velká škoda, že nejsou běžně k dostání v našich parfumeriích :zed:

alalu 05.07.12 10:30

@slniecko
mam tam par predajcov co su 100% /teda aspon z mojej skusenosti

slniecko 05.07.12 11:43

@alalu
tak to sa budem radit, lebo niekde si to trufam odhadnut, ale prave pri tych vacsich predajcov velmi nie

Assa 10.07.12 17:53

Ahoj, od Caronu mám Parfum Sacré a Narcis Noir, obě vůně byly mé vysněné a dostala jsem je jako dárek od člověka, který ví, jak mi udělat radost a čím mě posunout do pocitu blaženosti. Jsem z nich nadšená a asi nedokážu říct, která se mi líbí víc. Každá je jiná a vhodná pro jinou příležitost. Ještě mám zálusk na Tabac blond, ten mě taky hodně láká. Od Caronu jsem toho už očichala víc a jak už tady zaznělo, přidávám i já svůj názor, že Caron prostě špatné vůně nedělá, líbí se mi každá, kterou znám.

lucyna 21.08.12 17:32

Ahojky, od Caronu mám vzorek Parfum Sacré a znám taky Narcis Noir .Na obě vůně se teprve zvykám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama