Marionnaud

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Náťa66 29.9.12 18:09

@Venea
já byla v Marrionnaud včera a je sleva 20% na všechno nezlevněné zboží.
Píplo mi to i v SMS

kikina 29.9.12 19:38

Mělo by to platit na vše nezlevněné,takže i na novinky. Také mi přišla od nich SMS.

@Venea píše:
@kikina nevíš jestli to platí i na novinky? Ať nejezdím zbytečně :-D
KKinga 1.10.12 13:30

Marrionnaud - sms - sleva 20% je podvod!

Také mě přišla tato sms. Zaskočila jsem tedy do prodejny na Václavské nám., že bych si udělala radost. Nicméně jsem nechtěně odhalila jak to s tou 20% slevou je.
Zajímalo by mě zda by si vedení marrionnaud toto dovolilo v Německu:-).
Koukla jsem na 30m edp DKNY Woman tam přelepka 1050,–, pod ní byla přelepka 950,– (to je normální cena, za tu lze vůni koupit i v Sephoře). Kouknu na 50ml edp stejné vůně a tam cenovka 1500,–kč a tato cenovka přelepila původní cenovku za 1300,–kč. Takže celý Marrionnaude jdi se bodnout!! Také jsem to porodavaččce řekla.
Takže milé ústředí, nebo kdo vymýšlí tyhle rádoby slevy a akce, když vyšleš zprávu do světa, že máš slevy, tak před tím, nenavyšuj ceny parfémů, protože,v lepším případě, je to jen 10% sleva a na té 50ml nejde o slevu už vůbec, když to místo za původních 1300,–kč prodáváte za 1500,–kč. je to jen ubohej podvod a šmíra. A tímto svým chováním jste mě jen utvrdili, že si vůně objednám opět u nějakého internetového obchodu, nehledě na to, že o vůních vím víc než vaše prodavačky.

Sára 25.10.12 16:09
@KKinga píše:
Také mě přišla tato sms. Zaskočila jsem tedy do prodejny na Václavské nám., že bych si udělala radost. Nicméně jsem nechtěně odhalila jak to s tou 20% slevou je.
Zajímalo by mě zda by si vedení marrionnaud toto dovolilo v Německu:-).
Koukla jsem na 30m edp DKNY Woman tam přelepka 1050,–, pod ní byla přelepka 950,– (to je normální cena, za tu lze vůni koupit i v Sephoře). Kouknu na 50ml edp stejné vůně a tam cenovka 1500,–kč a tato cenovka přelepila původní cenovku za 1300,–kč. Takže celý Marrionnaude jdi se bodnout!! Také jsem to porodavaččce řekla.
Takže milé ústředí, nebo kdo vymýšlí tyhle rádoby slevy a akce, když vyšleš zprávu do světa, že máš slevy, tak před tím, nenavyšuj ceny parfémů, protože,v lepším případě, je to jen 10% sleva a na té 50ml nejde o slevu už vůbec, když to místo za původních 1300,–kč prodáváte za 1500,–kč. je to jen ubohej podvod a šmíra. A tímto svým chováním jste mě jen utvrdili, že si vůně objednám opět u nějakého internetového obchodu, nehledě na to, že o vůních vím víc než vaše prodavačky.

zřejmě na tu DKNY byla před tím akce, zrovna třeba u téhle značky je to dost časté ale že by přelepovali celý sortiment kvůli slevám (ono by to ani nebylo jaksi fyzicky možné při rozsáhlosti sortimentu), které mají tedy teď dost často hlavně o víkendech (jako i jiné parfumérie, což je fajn, neboť se vlastně v těch slevách přehánějí) a pak to zase dávali zpět je tedy nesmysl, navíc já osobně když vím, že budou slevy tak si nechám odložit parfémy, které vím, že chci koupit - naposledy Chanel Coco Noir a Lancóme La Vie est Belle a můžu potvrdit, že cena se v době slev nikterak nenavýšila.

barbucha 26.10.12 08:56

Sáro, ale KKinga popisuje naprosto běžné praktiky v našich obchodech - velmi pochybuju, že by tomu zrovna v Marionnaudu bylo jinak.

Třeba jsi zrovna měla kliku, že se nedostali k přelepení úplně všech cenovek.

• Citovat
  • Nahlásit
jerry 26.10.12 09:05

@Sára

I kdyby to byla nakrásně pravda, tak ČOI toto vysvětlení zajímat nebude - toto je totiž ukázkový příklad klamavé obchodní praktiky.
Mě tedy spíš překvapuje, že jsou v Marionnaud až takoví amatéři :mrgreen:

Venea 26.10.12 09:22

taky jsem se s tím nesetkala a musím se zastat Sáry, neboť mám podobnou zkušenost jako ona…navíc mi přijde dost divné/pracné, že by kvůli často dvoudenním akcím přelepovali celý sortiment…

Evulik 26.10.12 09:31

celý sortiment určite neprelepujú, možno bola tá DKNY predtým v akcii a potom tam prelepili pôvodnú cenu. Viackrát som v Marionnaude nakúpila v akcii s 20% zľavou a vedela som, koľko stál tovar pôvodne, takže ak by cenu umelo navýšili, určite by som to postrehla a niečo milé od srdca im povedala :D
Myslím, že viaceré tu máme taký systém, že máme niečo vyhliadnuté, veľmi dobre vieme koľko to stojí a keď je akcia 20%, tak šup na nákup :mrgreen:
Ale tieto praktiky, ktoré popisuje KKinga sa bežne robia napr. v Tescu a určite aj inde :cert:

slunickoJ 29.10.12 12:32
@Evulik píše: …a určite aj inde :cert:
Camaieu, Orsay a jim podobné - běžná věc. Proto jsem speciálně do těchto dvou úplně přestala chodit :evil:
Jinak v Marionnaud mě spíš štvou ty prodavačky, co se na mě hned po vstupu pověsí :?

Příspěvek upraven 19.11.12 v 10:42

spookee 16.11.12 08:32

Musím se podělit s úžasnou zkušeností z Marionnaud ve Zlíně v centru (u kostela a náměstí). Zašli jsme tam v touze vyzkoušet vybraný vánoční dárek pro maminku přítele (Ferrého od Ferrého). Byla tam velmi ochotná paní prodavačka, která nám nastříkala asi 10 papírků a když jsme byli ztraceni, všechny je zpětně popsala. A pozor!!! Poznala je po čichu. A to i ty, které jsme si nastříkali sami, a tudíž nemohla vědět :) Prostě paní udělala v našich očích velké plus kamenným parfumériím…

Pak jsme se tedy, nutno podotknout, bohužel zastavili ještě v Marionnaud ve zlínském nákupním centru a tam teda paní žádné plus neudělala. Dotazem „Tak budete teda něco chtít?“ po nastříkání tří papírků v nás utvrdila názor, že není nad postup sehnat si vzorečky, doma v klidu poňufat a pak objednat na eshopu, který vám nestojí za zadkem a neotravuje :)

lenilu 24.12.12 22:22

Výprodej Marionnaud

Nemáte někdo echo kdy začnou vyprodávat dárkové sady parfémů s 50% slevou??? Jestli už třeba 26… nebo až po novém roce :)
Každý rok se tam pěkně vyřádím :srdce:

mimi 28.12.12 12:35

uz boli reklamy, ze su zlavy :)

kubacis 28.12.12 12:45

Ve Slevách již někdo psal, že výhodně nakoupil na Václaváku. Děvčata, neatakovala jste už některá Marionnaud v ÚnL? Předpokládám, že nabídka se bude v prodejnách lišit. Já šla včera kolem, ve výloze plakáty -50% na vybrané produkty, ale přítel vypadal, že kdybychom tam měli vkročit a pobýt déle jak 3 minuty, tak se svalí k zemi a bude mít pěnu v koutcích. :roll:

kikina 28.12.12 20:15

Dnes jsem byla v Marionnaud v Olympii v Teplicích a jak u snědeného krámu. Poloprázdné regály, slevy 40% pouze na pár pánských kazet a z dámských jen Issey a poslední L Eau de Chloe. Prodavačka mi sdělila, že slevňují každý den něco, jak jim přijdou instrukce z centrály, takže postupně by slev mělo přibývat. Zatím tedy bída.

pet-artep 3.2.13 11:17

V Českých Budějovicích je Marionnaud 2× - ten v centru města je sice malinký, ale věcí ve slevě bylo dost. Hodně byly slevy na parfémy např. Givenchy, Juicy Couture, Escada,… a sleva byla 60% já koupila hned ě parfémy.
Plus sleva kosmetiky, skvělé slevy i produkty od Artdeco, např. rtěnky, stíny, korektory, pudry a to vše ve více barvách a odstínech. Taky jsem nakoupila :)A mnoho dalších slev na různé produkty a doplňky.

Velká spokojenost! Prodavačky super a ochotné vše ukázat, vyzkoušet a jedna dokonce ke koupi i v hodnotě 80,. dávala vzorek parfémů :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu