MAROUSSIA jak voní, podobá se ...... ??

Arome jana1 16.09.07 12:38

Slava Zaitsev Maroussia květinově-orientální vůně z roku 1992

mohl by někdo popsat jak voní a jestli je něčemu podobná? Četla jsem, že se podobá vůničce BAL Ŕ VERSAILLES nebo Budoir, něco jim podobného právě hledám. Zimního a orientálního, nemusí být moc ovoce a neměla by to být ulepená přeovocovaná slaďárna. Díky moc!


Reklama

benvenuta 18.09.07 13:29

No, jedina informacia, co ti mozem poskytnut, je trochu od veci… Moja mama ma imitaciu Maroussie od LR. Je to dost vyrazna pizmova kvetinovka. Sladka nie je, ani ambrovo-orientalna. Skor to pizmo prevlada.
Na Bal alebo Boudoir sa nepodoba vobec.

Arome jana1 19.09.07 00:43
benvenuta píše:
No, jedina informacia, co ti mozem poskytnut, je trochu od veci… Moja mama ma imitaciu Maroussie od LR. Je to dost vyrazna pizmova kvetinovka. Sladka nie je, ani ambrovo-orientalna. Skor to pizmo prevlada.
Na Bal alebo Boudoir sa nepodoba vobec.

Moc díky.
Není náhodou v takovém rudém flakonu? Název snad Harem, není to ono? Nebo je? Ten znám. Je to nositelné, ale doufala bych, že originál by mohl být lepší, Harem mi přišel moc nějaký jednoduchý, nic komplikovaného. No, možná Maroussiu vezmu naslepo před vánocema, kdy se dá případný nezdar snadno udat někomu pod strom :)

Afrika 19.09.07 11:54

Podobá sa na ruské voňavky, čo mala moja mama kedysi z Ruska, presne ten typ

benvenuta 19.09.07 15:07

Nie, ma to obycajny LR flakon, oni maju tych imitacii, celu radu, Harem to urcite nie je. Ona ma ta imitacia aj nejaky nazov, ale nie je na nej ani napisany, a coho je to imitacia, to som nasla na internete… Na mojej mame vonia dobre, lebo jej koza dobre znasa pizmo. na mne je to hnusna ruska vonavka. Ale mozno je to tym, ze ta imitacia je nekvalitna oproti originalu…

eva 19.09.07 16:07

Maroussia by se měla podobat ruským voňavkám: vždyť přece ona je ruská :-)

benvenuta 19.09.07 17:57

Ale je od firmy L`Oreal…teda bola. Slava Zajcev bol jednu dobu popularny aj na Zapade.

Chava 19.09.07 18:43

Očichala jsem ji před 14 dny v Paříži. Je hezká, teplá, kořeněná.Abychom jí nekřivdily,zastanu se jí.Srovnatelně hezká s běžnými " západními " vůněmi.To, že je ruská, nevadí.Zajcev byl velmi ceněný návrhář i na Západě, vážím si ho. Věřím, že vůně byl navržena západními nosy - mimochodem Rusko se vždy shlíželo právě ve Francii.

Ingrid 20.09.07 08:07

Marousju jsem kdysi vlastnila,je to teda dávno,ale dojem,že jde o typickou vůni počátku 90. let,ten si pamatuju.Teplá,vý­razná,na mně poněkud řvavá vůně,něco jí přebývalo,,ten-ruský-dojem,ten tam prostě byl-báryšňa v šátku a tváře jako jablíčka.Méně by asi bylo více,kdyby byla méně výrazná,přidalo by jí to na decentnosti,ale každá vnímáme vůně jinak.Ale nebyla mi protivná,v zimě do kožíšku se mi i celkem líbila.A podob­nost?Některé tóny mi Marousju připomíná Habanita Molinard,tou teplou kořenitostí i typově bych je k sobe přiřadila.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama