Máte někdo zkušenost???

FlirtBoy 26.12.09 18:52

Máte někdo zkušenost???

s některou z následujících vůní? -

VanCleef&Arpels Tsar
Trussardi Uomo
Carlo Corinto Classic
Francesco Smalto
Aramis Devin
Loewe Esencia
Loewe pour Homme?
Bourjois Paris Acier

:banana:

Reklama

Oleka 26.12.09 22:49

Flirte, Tsara neznám, ale viděla jsem ho u té paní v obchudku pobliž Prašné Brány, byl tam bez celofanu, snad by mohla ti ho dát vyzkoušet.
Ale co jsem četla jiné recenze, tak od VC&A panské dřívější vůně byly pěkné. Tsara bych také chtěla vyzkoušet.

FlirtBoy 26.12.09 23:03

díky, zastavím se tam :)

Arome jv 27.12.09 10:40

Loewe

Loewe Esencia, Loewe pour Homme - tyto dvě vůně mívají na hranicích ve Free, tak jestli bydlíš poblíž… Zkoušel jsem pour Homme, ale už nejsem schopen říct jaká je.

FlirtBoy 27.12.09 15:53

mno na hranice to mám poměrně daleko, ale to by až tak nevadilo, na netu se sehnat dají - každopádně díky za info, pokud pojedu do Německa v dohledné době, tak se v příhraničí porozhlédnu :)

Oleka 27.12.09 15:56

Pro Aramis Devin jsem ti poslala jeden odkaz v SZ.

Luqas 27.12.09 20:22

ja som skusal akrat trussardi uomo a dost sa mi pacila, aj ked ja osobne by som ju nekupil, pretoze mam par klasickych voni jemne podobnych tejto, ale je fakt dost dobra, muzska, skor pre starsich… a co sa tyka loewe, nazor na nich dost zaujima aj mna, pretoze na pour homme a essenciu som cital len same chvaly

derad 27.12.09 20:24

Van Cleefy mívají i v Marionnaud. třeba v tom v Novém Smíchově. Tsar je mužný nálev „pro staršího chlapa“, takže myslím přesně tvoje gusto flirtboyi :D

rozhodně je povedený.

FlirtBoy 27.12.09 22:28

díky díky, každé info je pro mě dobré :)

marc 28.12.09 15:09

tsar je často přirovnávám k pashovi od cartiera - proto jsem tsara zkoušel a také mohu tu podobnost potvrdit - nicméně je pasha výraznější a podle mne zdařilejší.

FlirtBoy 28.12.09 19:23

tak jsem Tsar dnes odpoledne při cestě z práce na Andělu v Marionnaud vyzkoušel a první dojem byl - sladší Jazz od YSL - i s jeho „fekálním nádechem“ který je mi ze srdce protivný a kvůli kterému ho nedokážu nosit…ale po cca 10 minutách se ta vůně celkem příjemně rozvinula, fekální složka se trochu stáhla a do popředí se prodralo cosi připomínající levanduli, mech a něco jako jehličí a udělala se z ní sympatická taková typická osmedsátka, jaké mám docela rád a taky jí odněkud z mých mladších let znám (podobně jako Quorum, u kterého mi automaticky naskakuje asociace s kancelářema, kde pracoval dědeček) :D

Asi bych si Tsar na sobě dokázal i představit, jak píše derad, nicméně nebudu chvátat a zatím ještě počkám, jestli se mi nepoštěstí někde vyzkoušet i některé z těch ostatních vůní, hlavně C.Corinto a předražený Devin mi nedávají spát :)

mimochodem - v tom Marionnaudu měli k vyzkoušení tuhle verzi, která se mi celkem líbila:
 http://img19.imageshack.us/…81/tsarv.jpg

a na netu je tahle, která vypadá novější:
http://img19.imageshack.us/…136/tsar.jpg

Nevíte, zdali se od sebe nějak liší? Občas se stává, že některé vůně jsou přeformulovány a obvykle to bývá k horšímu

Oleka 29.12.09 13:05

Flirte, na tvém místě bych brala tu starší verzi , starší verze bývají mnohdy lepší :wink: .
S tím Aramis Devinem:
na FX ho mají se slevou : http://www.fragrancex.com/products/_cid … ducts.html

poštovné je gratis.

FlirtBoy 29.12.09 15:54

díky, taky jsem to tak udělal - neodolal jsem a v Celetné jsem si ho dnes koupil, 50ml a je to ta starší verze :D

a ještě jsem tam vyzkoušel Fendi Uomo, které voní jako jedna kožená bunda, kterou jsem kdysi míval…je to takový „modernější Bandit“ a Carlo Corinto Silver (Classic bohužel nebyl), které mi hrozně připomíná koření, které babička dávala do třešňového kompotu - hřebíček, snad rebarbora atd.

Ishar 28.10.10 20:18

nedá mi nereagovat na starší přispěvěk, ale VanCleef & Arpels Tsar je neskutečně podobná věc STR8 adventure, to je úplná kopie


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama