Mate zkusenost s Mauve paris Icone - Joliesse

lisca 11.1.19 15:33

Mate zkusenost s Mauve paris Icone - Joliesse

Ahoj, mate nekdo odzkousene? Znate? Co na ni rikate?:)

Stránka:  1 2 Další »
cannibalhamster 22.3.20 13:47

Taky by mne zajímalo, co je to obecně za značku.
Manžel narazil na jejich pop up stánek v nějakém hypermarketu, cpali do něj ty voňavky klasickejma šmejdskejma praktikama. Nicméně mají webovky a nabízí na nich vzorky k odzkoušení.
Takže co to je vlastně za značku a kam si ji mám zařadit?

MagnolieS 22.3.20 14:50

@lisca @cannibalhamster Za mě předražený $račky, měla jsem tu čest … prodávají stánky v OC :palecdolu:

cannibalhamster 22.3.20 16:12

@MagnolieS Takže kvalitativně je to hrůza, jo? Jsem si říkala, že za tu cenu by to mohl být alespoň průměr :)
A jsou to takový ty typický líbivky nebo je tam alespon něco originálního? Nebo je to dokonce „inspirováno“? :O

MagnolieS 22.3.20 16:33

@cannibalhamster Výdrž cca hodinová, silage střední až jemná, tu inspiraci už nevím :nevim: je to cca 2 roky, kdy to fičelo v OC Flora.
Za ty prachy - na kterých končili po nějakém kvízu tuším kolem 350 Kč udělá daleko víc parády nějaká celebritní, nebo drogérková vůně.
Jj a typická šmejdovina to je co se praktik prodejních týká na těch stáncích :poblion:

cannibalhamster 22.3.20 16:41

@MagnolieS Blé, tak na to teda se*u a nebudu to ani zkoušet. Díky.

Frankie 22.3.20 19:36

@cannibalhamster
Za tu cenu 1599,–/60 ml (podle jejich stránek) bych jim dal jednu baldou. :pudl:

ladygeront 9.9.20 15:55

Nekupovat, dámy!!! Nevoní vůbec, alespoň na mě ne! To se můžu polévat svěcenou vodou, ta bude možná alespoň načichlá kadidlem. Myslela jsem si původně, že se stříkám málo. Mám vůně se kterými se zrovna moc vonět nedá, stačí jen maličko. Tak jsem se Mauve polila. Ale kdepak, ani Ťuk! :cert:

bock84 28.1.21 20:40

Ja vam nevím damy, ale mam od nich 3 druhy a vydrzi az az…:person_shrugging_tone2:
Cervenou, zelenou, bilou.
Nemluvim o libivosti, ale o vydrzi a ta je velika.

GreyHound 29.1.21 19:42

@bock84 : Nepovídej. Za kolik je prodáváš?

bock84 30.1.21 05:42

Ami jsem nad tim zatim neuvazovala.. Ale..

MagnolieS 30.1.21 10:34

K čemu líbivost že :lol: hlavně ta výdrž :pudl:

inregion.cz 22.2.21 19:23

Icone

Též jsem naletěla šmejdovským praktikám. 4 druhy v „akci“ a nic moc. Ani výdrž ani samotné vůně. Je fakt, že jedna voňavka přišla na cca 400 korun, takže vcelku levné, ovšem za plnou cenu, to ani náhodou. Lepší službu vykonají už i vůně od Avonu :) Za 1600 už je super od Bosse.

Mavue

Přidávám se k tématu. Nejspíš je to o vkusu. Já od nich mám vuni Joliesse už potřetí. Jednou jsem
ji dostala jako dárek a od te doby se k ní vracím. Za dobré peníze a moc mi voní. Kolegyni v práci která ji chvalila jsem ji brala nedavno taky. Jednání po telefonu nebo mailu když objednavam mají slušnější než Sephora kam občas chodím taky . Tam si ale někdy připadám jako ze je otravuju .. to se radsi stavím v prodejně Mavue na Chodově a jsou na mě milí.
Jen názor :)ze asi nehazet vše do jednoho pytle

Investor 16.11.21 13:36

Podvod jménem MAVUE

Ahoj všem,
dostal jsem voňavku darem. Vzhledem k četným kauzám po celé Evropě okolo nejrůznějších podvodů okolo parfémů jsem začal hledat více informací. Výsledek byl důvod, proč jsem si i založil účet, abych nasdílel informace:

web značky: https://mavue-paris.com/
Web podporuje čtyři jazyky, CZ, EN, FR, SK, hlavní jazyk webu je čeština…, Francouzština jako třetí, angličtina má špatnou zkratku používanou pouze při překladech více verzí angličtiny, např. britské a americké.

Po změně VPN (laicky virtuálního místa odkud se na stránku připojuji) jsem zjistil, že web vypadá stejně i pro kohokoliv připojujícího se např. z Francie, čili i domácí Francouzi nejspíš rádi mluví česky a kupují tuto voňavku v češitně, volají na uvedenou českou infolinku, používají formulář s názvem „Napište nám“, který se při změně jazyku na stránce sice přejmenuje, ale odkaz stále obsahuje český překlad v javaskriptu stránky.
Při překladu stránky do FRANCOUZŠTINY je v patičce stránky ANGLICKY přeložené "CALL US NOW s ČESKOU předvolbou a ČESKOU zkratkou pro úřední hodiny… ha…ha… Nemusím být ani odborník, na první pohled laciný narychlo udělaný podvod.

• toto je pro mě konec důvěry, definitivně a trvale , dále jsem zkoumal už jen ze zájmu:

Společnost uvedenou se sídlem ve Francii nenaleznete na žádném registru obdobném české justici či obchodnímu rejstříku.
např. https://ebra.be/ - european business registry association. V těchto registrech společnosti uvedeny být MUSÍ.

Značka se honosí slavnou adresou
MAVUE Paris, 34 Avenue des Champ Elysées 750 08 Paris France - na této adrese však podle googlu žádná taková společnost není, ani dohledatelná, dokonce ani z pohledu "z ulice, kde snad bych hledal jakoukoliv ušmudlanou výlohu či značku.

https://or.justice.cz/…rma.vysledky?… - český obchodní rejstřík, pokud se chcete podívat, kdo se za tímto dílem schovává.

Klasickej podvod, dle mého názoru lze regulérně takovéto společnosti s úspěchem žalovat za klamání spotřebitele, podvod a jiné. Lidi mějte rozum a než něco koupíte online, buďte opatrní.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek