Max mara

Erika 27.09.07 17:43

Ahojte, chcela by som sa spytat na vas nazor na parfem Max mara, ake mate s nim skusenosti. Dakujem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Martina 27.09.07 21:54

Ahoj, no to by mě taky zajímalo :-). Nemůžu ho sehnat k očuchání :-(. Moje nej vůně jsou teď Love in Paris, Jadore a Rush II. Tak nevím, kupovat naslepo se bojím…

Ingrid 28.09.07 11:28

Max Maru jsem měla.Z vůní,které se líbí Martině usuzuju,že by jí Max Mara sedět mohla.Ale kt omu,jak voní,je to typ sladší vůně,ne vyloženě sladká,ale nasládlá,jemná a hladivá.N

Ingrid 28.09.07 11:33

Někdo v ní cítí vanilku,podle mne je to cukrová třtina uváděná ve složení,jinak plnému rozvinutí sladkosti brání citrusová složka,ale ne ve formě kyselé šťávy,ale natrpklé citrusové kůry.Mně zpočátku připomínala velmi vzdáleně Cinému,jestli si mohu to přirovnání dovolit,ale bez přehnané sladkosti.Vím,že se líbí i milovnicím kořenitých vůní,ale někomu se zdá slabá a nevýrazná a nedržící.Na mně měla výdrž dobrou a ta nevýraznost to je spíše takové splynutí s kůží,ale je to jen můj názor.Popsala bych ji jako univerzální typ vůně,pro každý věk a příležitost.

Paty 28.09.07 13:49

Mě Max Mara po prvním stříknutí připominá Hugo Boss Deep Red(ta je ale teplejší a víc vanilková).Max Mara je sladší vůně, ale tak nějak svěže a jemně.Moc pěkně se rozleží.

Martina 29.09.07 18:04

Díky :-). A když je taková jemnější, hodí se vůbec na zimu??

Paty 29.09.07 18:11

Já bych ji na zimu asi nepoužívala.Mo­mentálně se s ní stříkám,ale má slabší výdrž.

Zdenka 03.10.07 16:01

Mně se víc líbí novější Max Mara Silk Touch. Je hodně jemná, ale na mně kupodivu dlouho drží.

eva 03.10.07 21:55

U mě a Max Mary platí, že ji snesu výhradně v zimě: krásně, plně se rozvoní /v chladu velice příjemně působí hlavně cukrová třtina v kombinaci s něčím mně neznámým, nepojmenovatelným: čím větší zima - tím lepší vůně, tím luxusnější/ a dlouho vydrží. Pokud není minimálně pod 10 stupňů, pak mi nepříjemně páchne umělou hmotou, zatuchlými kožešinami a podobně: umělinu cítím i na papírku, i z testerů v parfumerii /až je mi z MM špatně, navíc do umělosti se přidává i vanilka - syntetická vanilka - zřejmě se takto rozkládá cukrová třtina v teple, nebo v teple můj nos třtinu nevnímá pozitivně, výdrž kupodivu v teplém počasí bídná/.
Jakmile se ochladí: je Max Mara krásná. Minulou zimu jsem jí měla 10 ml v odstřiku a byla hodně chválená muži. Větší balení zatím neplánuju: vzhledem k tomu, že určitě nejsem z těch, kdo by ji využil celoročně. Záleží, jakým směrem se bude ubírat letošní zima :)

Max Mara Silk Touch se mi pro změnu vůbec nelíbí: jemná, svěží, prchavá. Skoro ji necítím, výdrž 15-ti minutová. Ale musím znovu zkusit, až se výrazněji ochladí: potom kdo ví :)

eva 03.10.07 22:12

P.S. Max Mara mi určitě nic na trhu nepřipomíná. Podle mého názoru se dá bezpečně poznat, že „to“ je Max Mara. Ani Boss ani jiné uvedené podobné vůně v ní necítím / snad v teple mi připomíná trochu Cinemu, ale spíš její lacinější verzi/. Všechno uvedené samozřejmě může být záležitost pokožky v kombinaci se subjektivním vnímáním.

Barbarra 16.10.07 21:47

MaxMara je mužolapka! :)

Já v ní cítím převážně cukrovou třtinu, vůně je úplně k sežrání, ale není nijak silná ani přeslazená. Používám ji většinou na zimu/podzim, v teple se na mě nerozkládá tak hezky, jako v chladném počasí. Kdysi dávno jsem si myslela, že MaxMara je kýčovitá dusivá vůně (a tak mi taky při jednom zkoušení přišla - ale asi jsem si jen pomíchala papírky, při nájezdu na parfumerii), až po roce jsem zjistila, jaká je to krásná vůně. Dostala jsem na ni nepočítaně komplimentů, v 99% od chlapů:).

zuz.ka 01.06.09 10:04

Právě na ni čekám. Objednala jsem naslepo, tak jsem zvědavá. Složení se mi zamlouvá a ta cena parádní (na ketonu za 375,– 70 ml tester), proto ta objednávka naslepo. Tak už se těším a jsem hrozně zvědavá.

tarra 01.06.09 13:02

maxmaru plánuju na podzim a zimu, v létě bych ji asi nesnesla. jen mi v ní občas vadí ten zázvor, který nemám moc ráda

BAZI 01.06.09 19:44

Já již mám druhý flakon a zrovna dnes jsem Max Marou navoněná.Nejprve mi připadala ,že má slabší výdrž,ale později jsem poznala,že se mýlím.Dnes ji cítím (ikdyž jemně)ješte na večer.Je to moje oblíbená vůně .Dodá mi elán a navodí dobrou náladičku i do pošmourného dne!

Zuzek 02.06.09 18:12

Zrovna dneska na noční jsem ji testovala, má ji kolegyně, a jsem rozhodnutá si ji koupit. Neumím popsat vůně, málokdy, že něco vyčuchám, ale tahle mi přijde elegantní, jiskřivá, trochu ostřejší / to mám ráda /, po rozvonění krásně ženská a nezaměnitelná s něčím jiným.
Taky jsem koukala na cenu v eshopech, není nad čím váhat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama