Max Mara Le parfum

Gep 19.05.08 21:07

Max Mara Le parfum

stojí za to? Klasická Max Mara mi nevoní (skoro ji necítím). Silk Touch mi voní moc, ale nedrží na mé kůži.

A co Le parfum? Jaké s ní máte zkušenosti?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Veverka 19.05.08 21:19

Zkoušela jsem ji v sobotu v Německu a líbila se mi, ze všech vůní Max Mara se mi zdá nejpovedenější, jen na mně moc nedržela. Je trochu květinová, trochu jde do dřevita, taková hladká, nikde nic nepřekáží, jen škoda té horší výdrže :(

chaantal 19.05.08 21:22

no me pripada skoro necititelna, prijde mi nejlepsi ta klasicka, ta ma i na me dobrou vydz a voni krasne :)

pichjit 19.05.08 21:41

Mě se zdála na papírku moc pěkná, taková hladká, lehce do pudrova, intimnnější. Nevím jak to popsat, když chceš odpočívat sama, aby si Tě ostatní nevšímali a bylo ti dobře. Tak nějak si představuju pohodový večer, děti spí, manžel někam vyrazil, pustím si film dle svého vkusu, atd..... Nebo na dopolední vycházku - a taky radši sama, nebo s dětma. Milá, nekonfliktní, no osobní. Budu jí zkoušet i na ruku, možná zítra, jdu sama s dítětem, dopoledne.

Sára 19.05.08 21:42

mě se zdá velmi ženská, elegantní, není tak sladká jako klasická Max Mara.

pichjit 19.05.08 21:45

Klasickou Max Maru si pamatuju jako něco, co mě nijak nezaujalo, tak nějak na mně navynikla, nezanechala dojem, na Silk Touch mám zálusk, tedy vyzkoušet jí.

zdensy 19.05.08 21:50

Zkoušela jsem klasickou i Silk Touch v zimě v Marrionaud Na příkopech, líbila se mi Silk a moc, prodavačce jsem řekla, že se buď vrátím nebo ne, že se musím jít s vůní projít. Ale to jsem neměla zaplout naproti do Madeleine, byla jsem okamžitě ztracená :D a na Max Maru jsem úplně zapomněla

Evax 19.05.08 23:27

Klasická Max Mara mi občas voní - zásadně v zimě, v jakémkoli jiném než ošklivém nebo chladném počasí se na mně rozkládá příšerně. Le parfum bohužel patří k tomu minimu parfémů, které zkrátka necítím :( Možná časem se čichové buňky proberou, jako např. s Omnií, ale zatím bohužel - ani po opakovém zkoušení jsem /kromě fantazijního lehoučkého sotva vnímatelného neidentifikova­teného obláčku/ nic necítila :?

Barbarra 20.05.08 07:33

Klasická MaxMara se mi moc líbí, už mám 2. flakon. Silk Touch jsem po krátké době prodala, protože jsem ji přestala úplně cítit. A Le Parfum? Zatím jsem jej zkoušela 2× a necítila jsem ho víc než 5 minut. :?

Panenka 20.05.08 08:09

Max Mara Le Parfum jsem zkoušela před nějakým časem jen na papírku… neoslovila mě tak, abych ji hned zkoušela na kůži a při další návštěvě parfumerie na ni nějak nedošlo (ale stálo by asi za to to napravit).
Můj dojem z toho papírku je podobný, jako tady už někdo psal - hladká… a pak taky milá (jestli víte, co tím myslím), ale ničím mě nepřekvapila. Obrazně řečeno takový „slušný, milý, pěkný a důvěrně známý děvče odvedle“, ale nemyslím to jako urážku, může to být naopak klad!

Gep 20.05.08 12:27

Díky moc, vyrazím odpoledne vyzkoušet vyzbrojena názory, tak jsem zvědavá. Vůně s mizernou výdrží mě odrazují, i kdyby voněly zpočátku sebelépe. :wink:

pichjit 20.05.08 12:36

Dneska jsem zkusila na ruku a na ní byla hned pryč, asi jako když bych ji napudrovala, přivoněla a ucítila onen lehký závan, než ji otřu. Papírek byl o mnoho lepší.

Katka 20.05.08 13:11

Já z ní cítila především a jedině muškátový květ, což mám děsně ráda, když někdo jí nějaké jídlo, které je okořeněné muškátem a pak to z něj voní :wink:

Ale v tom parfému se mi to až tak pěkný nezdálo. Max Mara se pak rozležela do jemna na mě celkem držela. Moc si nepotrpím na vůně s dlouhým ocáskem, takže tahle se mi zdála co do výdrže průměrná.

Violette 20.05.08 14:26

Le parfum je první vůně této značky, která se mi moc líbí. Drží na mně dobře, tak jako všechno. Doporučila jsem ji sestře, ale taky se jí zdálo, že nedrží, tak se nakonec vrátila (už počtvrté nebo popáte?) ke své oblíbené Omnii Crystalline (nechápu). Le parfum není až tak nenápadná vůně, protože v divadle jsem ji cítila na známé celé představení, a to neseděla vedle mě, ale ob jedno sedadlo (klimatizací tam nešetřili, tak ke mně ta vůně průběžně zaváněla a byla příjemná).

Gep 20.05.08 14:44

Tak jsem ji vyzkoušela. Vůně to rozhodně není špatná, kombinace muškátu a pepře je moc příjemná. Polila jsem si ruku docela pořádně (tentokrát žádné jedno stříknutí), v tu chvíli byla fakt pěkná, ale sotva vyprchaly první tóny, hrozně rychle sklouzla kamsi do neidentifikova­telného sladkorůžového nic. Ta výdrž je opravdu mizerná. :?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama