Maximální počet parfémů

Gazelka 20.11.07 12:03

Kolik máte max. párfémů?

Myslím počet, který nikdy nepřekročíte?..........ale nemyslím miniaturky.

Já je chci z redukovat na 3, ale bojím se, že mě to pak začne švtát..............a bude se mi stýskat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 41 Další »
benvenuta 20.11.07 12:09

Nikdy som necitila potrebu riesit tuto otazku :)

Preco ich chces redukovat? 3 je dost malo (pre parfumomilku).

macska 20.11.07 12:13

No… byla bych ráda, kdyby se mi vešly do jednoho fochu ve skříňce… Bohužel tohle fórum mi napomáhá k opaku, protože nacházím spoustu věcí, od kterých „nutně potřebuju“ aspoň odstřik.

Gazelka 20.11.07 12:30

Ach jo…vy mě zlobíte:-)))))

Ada 20.11.07 12:45

Sbírka parfémů nikdy není od toho, aby se redukovala, ta se zásadně pouze rozšiřuje :)

Kača 20.11.07 13:02

Tři????Tak to by mi fakt bylo smutno…
Já jich mám podle mě docela málo (cca 10-15) většinou 30-50ml,a pak ještě tak kolem dvaceti-třiceti mini a odstřiků,a pořád toužím po dalších..
Jinak si myslím,že tak ideální počet je mít na každé roční období tolik parfémů,kolik je dnů v týdnu,takže 28!:-))))))))
Ne,já myslím,že parfémové maniačky to prostě omezit nemůžou,to se nedá..
To asi radši míň bot,žádnou kabelku,sukni z frcu…ale parfémy a knížky-to prostě MUSÍM mít!

• Citovat
  • Nahlásit
Zdenka 20.11.07 13:06

A schováváte si prázdné flakónky? Já ano, mám na ně zatím jednu větší krabici od bot, ale dřív jsem je vyhazovala a teď mě to mrzí, protože to byly kousky, které už neseženu. A hlavně by mi ty staré flakony připomínaly určité životní období.
Parner se diví, že schovávám i ty jeho pánské, vždycky je chce vyhodit, ale když ono každé přičichnutí ke zbytečku ve flakonu vyvolává hezké vzpomínky…

• Citovat
  • Nahlásit
Fleur 20.11.07 13:27

Ano, prázdné flakónky se samozřejmě uchovávají, tak jako staré fotografie, suvenýry z cest apod. Při množství vůní, které ovšem spotřebuji (manžel proces mého vonění vždy komentuje polohysterickým výkřikem: „děti, maminka právě vystříkala do vzduchu padesátikorunu!“) neskladuji všechno, ale jenom flakónky od vůní „zásadních“ či od těch, u nichž tuším, že už se nebudu vracet. Po mamince mám krásnou miniaturku Fabergette Aphrodisia, ještě i s původní krabičkou a ne zcela vypotřebovanou. Pořizovala ji patrně před mým narozením (což už teda je více než čtyřicet let) a ta vůně je i dnes naprosto nádherná (na sebe bych ji pochopitelně už nedala), zvláště jako „čichový deník“.

• Citovat
  • Nahlásit
Barbarra 20.11.07 23:50
Gazelka píše:
Kolik máte max. párfémů?

Myslím počet, který nikdy nepřekročíte?..........ale nemyslím miniaturky.

Já je chci z redukovat na 3, ale bojím se, že mě to pak začne švtát..............a bude se mi stýskat.

To bych nedokázala, redukovat počet na 3!!! Já pokusy stanovit si maximální hranici vzdala, protože vždycky se najde něco, co „nutně musím mít“ a když parfém prodám jen kvůli snižování stavů, později mě to moc mrzí.

PetraSK 21.11.07 08:45

Mám momentálne asi 25 parfémov, väčšinou 30 a 50ml, ale nájdu sa aj 100ml ,,bandasky,,, totálne sa krotím, aby nepribudli ďalšie :)

Katarina 14.1.08 22:11
[quote:1shgnryi]To asi radši míň bot,žádnou kabelku,sukni z frcu…ale parfémy a knížky-to prostě MUSÍM mít!

Presne toto vystihuje aj moju životnú filozofiu a som rada, že som tu našla podobné maniačky. :-)

Momentálne mám len 6 parfémov, ale vidí sa mi to žalostne málo (viem aspoň o troch, ktoré by som zaručene súrne potrebovala :D), aj ked ja kupujem skoro vždy najväčšie možné balenia, 3O ml som napríklad nikdy nemala.

• Citovat
  • Nahlásit
alin 14.1.08 23:22

Tak ja som naopak vždy mávala maximálne 3 až 4 parfémy podľa ročných období. A kupovala som najčastejšie 100 ml balenia…ale teraz som sa vďaka týmto stránkam a najma benvenute, ktorá dala na ne link, trošičku rozbehla. Momentálne ich mám desať, už nechcem veľké balenia a začínam objednávať vzorky parfémov značiek, o ktorých som predtým nemala ani páru. Dúfam, že nebudem chcieť aj veľké balenia, lebo to nedopadne dobre. A prišla som na chuť ťažším, na mňa pomerne sladkým orientálkam, ktoré boli pre mňa predtým absolútne nenositeľné. Rovnako začínam mať rada chypre. Momentálne sa oblievam Jolie Madame. Tak už s tým prestaňte :) :) :)

• Citovat
  • Nahlásit
benvenuta 15.1.08 00:08

Ani nahodou! :P

Mirka 15.1.08 07:23

počet neřeším, nemám ráda ta velká 100 ml balení. Přesný počet nevím, pořád se to mění - asi 25 flakonů a 20 odstřiků. Mám období, kdynemám náladu něco pořizovat, a spokojeně používám to, co mám. A pak zas nutně MUSÍM něco koupit:-))

Kalista 15.1.08 08:45

Dokud jsem neobjevila tento web mívala jsem 3 - 4 kusy a většinou toužila ještě po dalších. Mé okolí nechápalo a rozhodně mě od dalších nákupů zrazovalo, tak jsem se přizpůsobovala a krotila se. Teď už vím, že nejsem divná.
Momentálně 9 kousků a nějaké vzorečky a mám svůj tužebníček… Jen si zakazuji si nákup 100 ml balení.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 41 Další »
Váš příspěvek