Medvěd na pánské Guerlainy

MS61 25.07.11 16:56

Medvěd na pánské Guerlainy

Vážení pánové (popřípadě milé návštěvnice),

dovoluji si upozornit na otevření nového mědveda na pánské exkluzivní Guerlainy v tomto (viewtopic.php?f=42&t=­31264) vlákně. Dovoluji si tuto nabídku doporučit do Vaší pozornosti, protože někteří z nás máme v tužebníku třeba skvělé Derby. :wink:

Já sám za sebe slibuji, že pokud dojde na lámání chleba, jsem ochoten svoji porci rozšířít o další tlapu. :whistle: Protože je nás poměrně málo a po 10 ml na zkoušku to prostě dohromady nedáme, bude asi nutné, aby alespoň několik z nás zainvestovalo do množství většího než malé. Což nejde bez odzkoušení (alespoň letmého). Protože vzorků mezi námi asi bude velmi málo, což takhle systém „čuchni a pošli dál“? Mohlo by to fungovat? Já osobně mohu dát do banku pouze zbytek z 2 ml vzorku Derby a do dalšího kola Arsena Lupina (oba). Pokud budeme rozumní a spořiví, snad by mohl i takový zbytek pomoci při rozhodování NĚKOLIKA vážným zájemcům. Řeč není vůbec o penězích, pouze o výměně a koloběhu.

Z Moravy zdraví

Michal

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

morricone2209 25.07.11 18:31

Podle mne velmi dobrý nápad :idea: ,tudíž hlásím se do řady (Brno) :D

donsalieri 26.07.11 11:58

Hezká záslužná činnost! Kolik je tu vůbec na arome chlapů? Povedlo se někdy umedvědit něco pánského?:)

Osobně bych uvažoval o Derby. Ale 500 ml mi přijde jako hodně smělý cíl. Menší verze nejsou?

Leisha 26.07.11 12:05

Mě se podle popisu Derby líbí, kožené vůně můžu bez ohledu na to, jsou-li dámské nebo pánské. Zkusím ji při nejbližší příležitosti očichat :conf: :wink:

mmija22 26.07.11 12:08

.

Příspěvek upraven 18.04.12 v 20:39

Leisha 26.07.11 12:12

Snad by mohli mít v Guerlain institutu?.....a tam bych se v tomhle týdnu mohla stihnout podívat :)

domenica 26.07.11 13:58

už delší dobu vyhrožují, že mít budou … nicméně, v souvislosti s Derby se vždycky vzpomenu na historku, která se odehrála asi před rokem, kdy můj můž vešel do Institutu s dotazem, jestli si může vyzkoušet Derby. Dostalo se mu odpovědi: Víte, my tady prodáváme jenom vůně Guerlain :D

Taky můžu poskytnout vzorek Derby do oběhu. (vialky budu mít snad do konce týdne)

domenica 26.07.11 14:05
donsalieri píše:
Hezká záslužná činnost! Kolik je tu vůbec na arome chlapů? Povedlo se někdy umedvědit něco pánského?:)Osobně bych uvažoval o Derby. Ale 500 ml mi přijde jako hodně smělý cíl. Menší verze nejsou?

Vyloženě pánská vůně se neporcovala.

Flakón 500 ml je sice smělý cíl, ale jeho dosažení začínám po dnešku vidět reálně.

Menší verze (včeličkového flakónu) je 250 ml, ale cena podílu je vyšší, tak bych nejdříve zkusila naplnit těch 500 ml.

Mirka 26.07.11 14:44

koukám, v databázi žádné složení, žádné recenze… určitě se nepletu, že by se nás pár našlo, které by koupily pánskou vůni sobě nebo kus medvěda manželovi.

donsalieri 26.07.11 16:34
domenica píše:
už delší dobu vyhrožují, že mít budou … nicméně, v souvislosti s Derby se vždycky vzpomenu na historku, která se odehrála asi před rokem, kdy můj můž vešel do Institutu s dotazem, jestli si může vyzkoušet Derby. Dostalo se mu odpovědi: Víte, my tady prodáváme jenom vůně Guerlain :DTaky můžu poskytnout vzorek Derby do oběhu. (vialky budu mít snad do konce týdne)

To snad už není vtipné, to je prostě smutné…

derad 26.07.11 20:46

já bych stál o Chamade pour Homme :D

http://guerlainperfumebottles.webs.com/…chamadep.jpg

Peredepierre:
Chamade p.H. je vskutku působivý romantický parfém - směs hyacintu a listu černého rybízu tvoří krémově-svěží vůni právě pokoseného sena za žhavého letního dne na venkově. 

Monsieur Guerlain:
Květiny v Ch.p.H. mají nostalgický a švihácký nádech, nicméně v kombinaci s šťavnatě hořkým základem je výsledný dojem mužný, celkem seriózní a vážný - přesto s téměř rajcovním kukučem. Není to vůně pro každodenní nošení, nemá moderní jemnou stopu a není ani prvoplánově „skvělá“. Je to sofistikovaný elitářský parfém pro muže, v tajnosti znovuvydaný v rámci butikových exkluzivek. Chamade p.H. je výborná k občasnému nošení s oblekem - kdyby kvůli ničemu jinému, tak pro připomínku toho, že pokud udělá Guerlain něco v tichosti, je to uděláno se stylem.

složení: bergamot, černý pepř, fialka, hyacint, zelené tóny (list černého rybízu), muškátový oříšek, vzácná dřeva, kůže a vetiver.

domenica 26.07.11 21:28

.

Příspěvek upraven 06.11.14 v 12:50

MS61 29.07.11 21:21

Má zvědavost roste stále více. Chamade MUSIM vyzkoušet. A „hrdiny“ také. :whistle:

M.

donsalieri 31.07.11 20:22

Poprvé jsem se minulý týden dostal do Guerlain Institutu a dojmy jsou celkem solidní.

Různé Eau de Cologne byly pěkné citrusové. Fajn kousky, i když je moc nemusím. Habit Rouge je pro mě zvláštní. Takový překvapivě uhlazený, neuřvaný, jistý si sám sebou. Mouchoir de Monsieur je opravdu, jak říká Luca, pánská verze Jicky.

No a největší překvapení pro mě jednoznačně Heritage. Nádherný zelený kousek se skvělým drydownem. Škoda, že neměli vzorky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama