Melancholická a temná pánská vůně

Alt3R 18.09.13 22:16

Melancholická a temná pánská vůně

Ahoj všichni, poprosil bych vás všechny zkušené o radu :-). Už asi půl roku pátrám po vůni, která by vyzařovala jistou melancholii a byla zároveň tak trošku temná, možná i depresivní. Vůni, kterou když ucítíte, přeběhne Vám mráz po zádech, ale zaujme Vás natolik, že musíte přičichnout znova a znova. Miluju podzim, temno, depresivno a melancholii a chtěl bych, aby vůně, kterou hledám, všechno toto symbolizovala. A aby ještě k tomu byla kořeněná. Pokud neuvádím některé pojmy správně, omluvte mě :-). Jsem nováček. Všem předem děkuji za doporučení a už se těším, až si takovouto vůni ponesu domů z parfumerie :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reveur 18.09.13 22:30

Z poslední doby se mi v tomhle duchu vybavuje Lancôme Hypnôse Homme a duo Narciso Rodriguez For Him a Intense. :mavam:

Chomi 18.09.13 23:21

:idea:

Příspěvek upraven 09.11.13 v 14:41

Frantatata 19.09.13 00:40

Dovolil bych si přidat jeden tip:
Van Cleef & Arpels: Van Cleef & Arpels pour Homme
Nosím ji na podzim.

Matysek_69 19.09.13 07:05

melancholická podzimní vůně? pro mě je to Serge Lutens - De Profundis
v překladu to znamená Z hlubin, už ten název mluví sám za sebe ;)

Alt3R 19.09.13 10:44

Všem velké díky za tipy! O Encre Noire nebo Equus už uvažuji. Nicméně, musím se vypravit do parfumerie a doufat, že je tam budou mít :-). Velmi mě ale zaujala Serge Lutens - De Profundis o které psal @Matysek69 . Nenašel jsem ni nikde v českých parfumeriích. Zatím jsem jenom hledal online. Předpokládám, že jde objednat jen přímo od Serge Lutens. Nicméně, jde někde získat její vzorek?

Matysek_69 19.09.13 11:27

@Alt3R

já kdysi koupil vzorek De Profundis tady na arome, zkus mrknout na profily těch, kteří mají standardní balení, třeba vzorek prodají :think:
klasické balení se dá koupit pouze v e-shopu SL, jelikož je tato vůně zařazena do jejich exkluzivní řady; taky už ho mám nějaký pátek v tužebníku, stále čekám, že třeba tu někdo bude nabízet odstřik :D

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:30

LVXifer 19.09.13 11:28

z beznych voni jednoznacne encre noire.k nej by mohli rovno balit pohrebny veniec.dalej narciso rodriguez for him,ale tam je to otazka osobnych pocitov.smutna a pohrebna mi pripada aj prada infusion d homme a depresiu vzyvajuca je aj commes des garcons odeur 53.S.Lutens de profundis som citil chryzantemy,tiez vhodna pre spleen.nezabudnite na Baudelaira do ruky:)

rudusko 19.09.13 12:09

oscar de la renta pour lui (1980)

Za mňa jednoznačne temnota všetkých temnôt :cert:

Frantatata 19.09.13 13:09

SALVADOR DALI SALVADOR DALI POUR HOMME
Dior Fahrenheit Absolute
DSQUARED2 HE WOOD SILVER WIND WOOD
CHANEL ANTAEUS
Antonio Puig Quorum
CDG Avignon
Zirh Ikon

Reveur 19.09.13 16:05

@Frantatata S živočišným Antaeem a doutnajícím Absolutem si dovolím nesouhlasit, obě jsou přímo nabité vesmírnou silou, žádné místo pro melancholii :mrgreen:

Alt3R 19.09.13 16:33

Tolik doporučení jsem ani nečekal. Tak, měl bych začít zoušet a poznávat, abych něco stihnul vybrat ještě tento podzim :D

fjungbklofe 19.09.13 17:57

Velmi melancholicky na mna posobi aj Midnight in Paris Van Cleef & Arpels…to kvoli kadidlu(myrha)… CO sa tyk Dior Fahrenheit Absolute…Je tak ta vona skvela, ze nie je problem si ju dat na pohreb, ci polnocnu vianocnu…, ale rovnako aj na rande( v zime).....Pit na vianocnych trhoch varene vino, vokol seba padajuci sneh , pri sebe priatelov a na sebe Fahrenheit Absolute v tej „cudno-krasnej“ vianocnej atmosfere...... Tak si ho predstavujem, tak som ho citil…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama