Melvita

maricka 17.01.11 23:51

Melvita

Máte někdo zkušenosti s touto francouzskou přírodní a bio kosmetikou? Chvíli jsem loni pobývala v Praze, tak jsem ty jejich „dvě svatyně“ (na Andělu a na hl. nádraží) navštívila :-) Akorát jsou na můj vkus příliš drazí, proto jsem si odnesla jen denní krém s růžemi a intimní gel. Intimní gel je fajn, krásně voní a nespotřebuji ho tak rychle jako nepěnící intimní olejíčky, takže asi zůstaneme dlouho kamarádi, krém taky nádherně voní po růžích, ale mám pocit, že moc nehydratuje…tedy ne teď v zimě, kdy mám pleť o hodně sušší.

A co vy? Už jste alespoň jejich obchůdek navštívili/y?


Reklama

Barbarra 18.01.11 21:03

Na vánoce jsem dostala pomerančovou toaletku http://www.melvita.cz/…tn%C3%AD-vod … ,14304.htm (moc hezký pomeranč s mizernou výdrží :? ) a spoustu vzorků. Většinu jsem vyzkoušela - a většina byla fajn. Třeba krém Granátové jablko, mango pro suchou pleť http://www.melvita.cz/…C5%99%C3%A1d … ,14229.htm, ten bych si klidně pořídila… ale cena mě docela odrazuje.
Naopak vůbec mě nezaujal krém z řady Apicosma http://www.melvita.cz/…2,2421,0.htm, ani přesně nevím který jsem měla, dost mě odrazovala jeho „nepřírodní“ vůně, takže jsem si s ním jen namazala ruce. :?

 Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu


Reklama


Reklama