Měření zraku-vaše zkušenosti

Lakinaa 8.10.19 09:02

Měření zraku-vaše zkušenosti

Poslední dobou vidím hůř a hůř. Když se dýl dívám do počítače nebo si čtu, bolí mě hlava a spánky. Je to skoro jako bych měla umaštěné brýle nebo něco v oku. Asi bych potřebovala větší dioptrie, nevím. Poradíte, zda musím znova k očnímu nebo je jiný způsob kde si nechat přeměřit zrak?

Chupita9 8.10.19 11:31

@Lakinaa Já jsem byla na měření zraku u očního. Jediná nevýhoda je, že jsem musela čekat snad 3 měsíce než mě vzali.

MagnolieS 8.10.19 11:32

@Lakinaa :pudl: co opět zapojit uja G

rarasek8 9.10.19 08:25

Řešila jsem stejný problém pár měsíců zpět. Bolela mě hlava, byla jsem unavená a pořád jsem nevěděla čím to je. Až mi známá řekla že to může být z brýlí. Zašla jsem do optiky na přeměření a zjistili mi o 0.5 dioptrií víc.

Ciarra 11.10.19 08:01

U očního objednací doba vždy trvá. Na to se vyprdni. Zajdi si někam do optiky a tam ti poradí :palec:

Criy 14.10.19 09:22

Osobně nosím brýle už asi tři roky a u očního lékaře jsem za tu dobu byla jen na začátku při prvním problému s očima. Po nějaké době, kdy jsem si nebyla jistá zda se mi zrak nezhoršuje, jsem zašla do grandoptikal a nechala si zrak pro jistotu přeměřit. K očnímu bys mohla taky ale já jsem si v té době vybírala i nové obroučky tak sem to zařídila při jedné návštěvě.

Anita18 14.11.19 08:22

Tak to si raději co nejdříve zajdi k očnímu. Ať se ti ten zrak zbytečně ještě nezhoršuje.

Brach 14.11.19 09:13

Nevite někdo, zda je úprava dioptrií ( laserem? ) nějak věkově omezena ? Kolegyně mě včera v práci postrašila , že do 45 let. Brýle nosím od 12ti let (krákozrakost), ted mám po 40cítce a přestávám vidět na blízko......

Chapina 15.11.19 14:14

Byla jsem na přeměření zraku v optice, kde jsem zaplatila 300. Zrovna jsem si z tama odnesla brýle. Takže dvě mouchy jednou ranou.

MagnolieS 16.11.19 15:10

Měření zraku, pokud je to nad 1 dioptrii pouze u očního lékaře!

EvuskaLeup 18.11.19 12:51

Já chodím k očnímu tak jednou za rok ale když jsem si kupovala brýle v grandopticalu a už jsem měla tu možnost, tak jsem si nechala oči ještě pro jistotu přeměřit. Paní optometristka mi sice nezjistila žádný rozdíl, ale když už jsem mohla, tak jsem toho využila.

Váš příspěvek