M.F.Kurkdjian - Cologne pour le Soir - porcování

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Pohůdka 20.5.14 20:02

Tak se těším, dej prosím pak vědět, kdy a kde se Ti hodí, úterý a čtvrtky.Děkuji. Nehoří :dance:

Jedi 20.5.14 20:04

@Pohůdka dneska večer někde v Praze? :D

Pohůdka 20.5.14 20:06

Jé dneska nemůžu. Mohla bych poprosit za týden v úterý?upřesníme v SZ nebo se mi ozvi na e-mail, michaela.ver@atlas.cz, díky :mavam: :dance:

Jedi 20.5.14 20:10

@Pohůdka :D dám vědět

Jedi 23.5.14 10:31

je doporcováno.

Hanele12 2.6.14 20:44

Tak oznamuji, že parfém v pořádku došel. Chtěla bych Ti poděkovat za možnost vyzkoušet tak kráááásnou vůni + vzorečky. Určitým způsobem mi připomíná Parfum Sacré - hladká, medová s kadidlem. Budu muset vyzkoušet i další od tohoto parfémového mága.

Pohůdka 2.6.14 20:48
@Hanele12 píše:
Tak oznamuji, že parfém v pořádku došel. Chtěla bych Ti poděkovat za možnost vyzkoušet tak kráááásnou vůni + vzorečky. Určitým způsobem mi připomíná Parfum Sacré - hladká, medová s kadidlem. Budu muset vyzkoušet i další od tohoto parfémového mága.

Parfum Sacré, nééééééééé......hurá, tak to by se mi mohla líbit :kytka:

Hanele12 3.6.14 12:59

@Pohůdka

Tak já si dnes doma na jednu ruku dám Parfum Sacré a na druhou Cologne pour le Soir a nahlásím výsledky současného porovnání. :mavam: Parfum Sacré taky miluji, měli krásnou cenu na e-bay, ale nakonec mi do ČR nezaslali. Potřebuji zásoby té nereformulované. (omlouvám se za případné OT.

Loty013 3.6.14 13:31
@Hanele12 píše:
Tak oznamuji, že parfém v pořádku došel. Chtěla bych Ti poděkovat za možnost vyzkoušet tak kráááásnou vůni + vzorečky. Určitým způsobem mi připomíná Parfum Sacré - hladká, medová s kadidlem. Budu muset vyzkoušet i další od tohoto parfémového mága.

Tyjo, mám odstřik CPLS i flakón Sacré a vůbec mě to nenapadlo. Ale jak čtu, tak musím potvrdit. Jasně, jasně, ta podoba tam je!

Hanele12 3.6.14 21:39

@Loty013
Díky, že jsi mi to potvrdila, že se mi to jen nezdálo.

Tak jsem vyzkoušela a zpočátku je Sacré výraznější a sladší, ale z obou cítím stejný základ - asi to kadidlo. CPLS jako by se trochu ztrácela, ale to je asi tím přičicháváním střídavě na jednu i druhou ruku.
Po cca 2 hodinách se obě srovnaly v intenzitě a rozvinuly do velmi podobné hladké vůně. Omlouvám se, nejsem schopna popsat jednotlivé vývojové části, nemám na to nos. Sacré se mi zdá o malinko více drží.

Loty013 4.6.14 00:17

@Hanele12 Já myslím, že spíš než to kadidlo, že je to ambra a med. U CLPS v určitých fázích cítím velkou nálož hořký čokolády, což v sacré necítím. Ale t podobu tam máme, opravdu.
Každopádně bych řekla, že sacré je víc o kadidlu a vanilce, zatímco v CLPS převládá nakořeněný med s čokoládou :-)
Krásné vůně, obě :-) :andel:

Hanele12 4.6.14 19:18

@Loty013

Krásně jsi to popsala, já to tak pěkně nedám. Teď jsem se zaměřila na Tvůj popis a je to tak! :potlesk: Nemáš zkušenosti s jiným parfémem stejné značky?

Loty013 4.6.14 21:56

@Hanele12 Nevím, kterou značku myslíš, každopádně u Kurkdjiana má víc „načucháno“ @Jedi, ten ti poví. Co se týče Caronu, z dámských znám Narcisse Noir a Bellodgii - obě plné omamné květinovky (Bellogia krásný karafiát) a pak ještě Tabac blond. Z té jsem ale dost rozpačitá a stále nevím, co si o ní myslet, což je ale celkem jedno při její nedostupnosti :-)

wendulka29 4.6.14 22:09

@Loty013 Tabac Blond v koncentraci EDP není nedostupná. Dá se bez problémů objednat na britském escentualu, tj. bez cla anebo nově od května je možno objednat ji přímo na oficiálních stránkách Caron, což je u této značky docela revoluce :) . Posílají i do Čech, poštovné 15 euro.

Loty013 4.6.14 22:17

@wendulka29 Aha, vidíš, jednou jsem jí hledala a zdálo se mi že již není. Je tam. A taky koukám na Sacré v pro mě zatím neznámém flakonu 8o http://www.escentual.com/…election004/
Omluva za OT ve vláknu CPLS

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek