Míchání parfémových koktejlů

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
RoSa 08.04.11 12:14

derade :smack: … píšu si! (tu LB)

derad 08.04.11 20:33

ale Light Blue je pěkná vůně. nemůže za to, že to přepískli s marketingem a nosí ji kdekdo :D

veronika.sk 08.04.11 20:50
RoSa píše:
veronika.sk píše:
a na druhé Bois de Filao. Nemohla jsem si užít ani jednu. :bang:
Veru, jak voní Bois de Filao? Dá se k něčemu přirovnat? (ne literárně, stačí úplně narovinu :wink: )

pěkné svěží dřevo, ale za pár minut vzalo roha. Nevím, jestli by se Ti líbilo, ale jestli máš ráda dřevo,…nejspíš ano. Ale ta výdrž nic moc…tak vzoreček asi napoví nejvíc. Měla jsem ho půjčený od veverky. :wink:

Zyra 08.04.11 21:24

Tak ja som si dnes namiesala cisto nahodou
Rano som na seba vyliala celu vzorku Bois des Iles a ked sme isli na veceru, uz nebolo cim prestriekat tak som si dala na seba No. 19.

Teraz mam vo vlasoch Bois des Iles a na pokozke No. 19 - uzasna kombinacia :lol:

Evulik 08.04.11 21:53

Chanely všeobecne sú medzi sebou dosť dobre „kompatibilné“…

Zyra 08.04.11 22:11

Doteraz som nic nemiesala…

No neviem neviem Evi :conf: taku COCO a Coco Mademoiselle spolu by som naraz na sebe mat nechcela :roll:

Evulik 09.04.11 07:25

vyskúšaj a uvidíš :)

ja som myslím práve túto kombináciu už na sebe mala, ale nie tak, že by som aplikovala obe naraz, ale ostala mi na šále Coco Mad. z predošlého dňa a na ďalší deň som už mala Coco, zasa na tej istej šále… a koktejl bol veľmi jedlý, ten Chanelovský akord spôsobuje, že všetky tie vône k sebe veľmi dobre pasujú a v žiadnom prípade nevytvoria spolu nejaký smrad…
Coco Mademoiselle EDP po rozležaní je sladučká a Coco to ešte pekne okorenila :)

Fleur 11.05.11 20:07

Ráno jsem se navoněla MPN, odpoledne přestříkla čerstvě dorazivší O de l´Orangerie - a nyní večer, kdy obě vůně na mně splynuly, cítím LPRN 2.

• Citovat
  • Nahlásit
Evulik 12.05.11 08:54

Veľmi dobrá kombinácia je Silver Rain a L´Instant Magic
aspoň teda môj šál z toho voní úúúúžasne… dlho som skúmala, čo všetko som na neho aplikovala, že to tak fantasticky voní, ale nakoniec som to identifikovala :)

Daja 22.06.11 20:14

Vydařená kombinace Voile D'Ambre a Citrus Verbena Intense od L'Occitane.
Citron temnou ambru krapet zjemní a osvěží.

Tequila 08.07.11 14:33
Daja píše:
Vydařená kombinace Voile D'Ambre a Citrus Verbena Intense od L'Occitane.
Citron temnou ambru krapet zjemní a osvěží.

budu teď mít obě, tak vyzkouším… :)

Zyra 06.11.11 22:44

Cuir Beluga a Habit Rouge :palec:

Na prvy pohlad pre niekoho strasna kombinacia, ale odvaznym odporucam vyskusat - nazvala by som to aristokraticka vona :-)

bagheta 10.11.11 08:52

Skvěle se doplňují Twin a Noa - ne teda naráz,ale když mi ve vlasech nebo na oblečení zbyde z předešlého dne jedna vůně, druhá ji skvěle doplní a netlučou se :-) …a docela se takto dá i kombinace Amber Elixir a Hypnotic Poison - ale taktéž ne naráz, ale spíš „zbytkově“ :lol:

Kamila01 24.11.11 17:46

S úspěchem jsem kombinovala YLaurou. Laura na mě moc nedržela, ale Y ji podržel.

• Citovat
  • Nahlásit
Fleur 17.08.12 17:34

Nebylo to záměrné míchání vůní, neboť každá z nich se mi líbí přesně tak, jak je, sama o sobě, ale: dala jsem na dobrou radu (děkuji, Domenico!) a na dovolenou jsem si vzala odstřik Rose Barbarea Chanelu N.18. Střídala jsem je obden a ke konci dovolené jsem měla na šálách a svetru naprosto úžasnou kombinaci. Dále jsem zjistila, že se Rose Barbare docela daří vedle L´Eau de Chloé.

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek