Midnight Poison

klubko 6.10.07 19:42

Co říkáte na novinku Midnight Poison? Já z ní byla nadšená.

Stránka:  1 2 Další »
Kača 6.10.07 20:16

Klubko,můžeš ji trochu popsat?Mám moc ráda klasický Poison,Tendre Poison,ale tenhle jsem ještě nezkusila..

  • Citovat
  • Nahlásit
Chava 6.10.07 20:54

a já zase úplně zklamaná.

Kerze 6.10.07 21:18

Mně se taky nelíbí a to jsem celkem těšila…je taková čpavá…

klubko 7.10.07 16:31

Kača: Já ani nevěděla, že má vyjít, tudíž jsem se na ni netěšila :-) Zkusila jsem ji náhodou v parfumerce, doporučila mi ji prodavačka se slovy, že je to novinka, tudíž ji každý nemá. Trochu obrácená logika, spíš si myslím, že právě proto ji bude vlastnit skoro každý. Ale to není podstatné. Klasický Poison nemusím, ty píšeš, že ho máš ráda, proto tě Midnight Poison možná nezaujme. Mně ale opravdu oslovil, vůně není vůbec těžká, ani přeslazená, je krásně vyvážená. Bohužel neoplývám takovými popisnými schopnostmi, jako Ada, takže ti Midnight Poison těžko přiblížím, ale zkus ho :-)

PetraSK 8.10.07 09:28

ja som Midnight Poison vyskúšala asi pred mesiacom u kamaráta, on ho doniesol svojej mamke z UK, no neviem, mne to príde ako Pure Poison v intenzívnejšej verzii s pridaním mandaríniek. Podľa môjho priateľa je však sexy, ale mne na ňom niečo vadí, má nejakú ,,divnú hlavu,,. Po rozležaní je už v celku ok, aj keď najviac sa mi páčil asi po dvoch hodinách

Zdenka 8.10.07 11:04

Já osobně žádný Poison nevlastním, není to můj šálek kávy, ale slíbila jsem kolegyni, že jí přinesu Midnight Poison aspoň na papírku, když jsem tam měla cestu. Čekala jsem, že to bude vůně pro mě nesnesitelná, jako ostatní Poisony, ale byla jsem překvapená, že to není až tak hrozné. A stříkla jsem na papírek asi 3×, ale během hodiny, než jsem ho přinesla, nebylo z něj skoro nic cítit. Je to možné? Na kůži by to bylo asi něco jiného, ale celkem mě to překvapilo, že by měl Dior tak malou výdrž.

  • Citovat
  • Nahlásit
Kačaba02 13.10.07 20:09

Mám podobnou zkušenost,všechno mi z ruky vyvanulo během půlhodinky,zůstala jen taková obyčejná sladkost.
No na Diora slabota,mám Poisony ráda,ale tenhle mě asi zatím nejvíc nesedne..Tak třeba bych si ho koupila za 400.- takhle někde v akci,ale šíííleně po něm netoužím,jako po jiných lahůdkách…:-)

Petra 13.10.07 20:37

Souhlasím s Kerze, jediné co jsem po rozložení cítila na ruce byl čpavek, sice jen slabě, protože skoro vůbec nedrží, což mě dost překvapilo. Na to že je to Dior…

  • Citovat
  • Nahlásit
Sara01 19.10.07 20:51

Tak nám přišel k M.Poison i tester k tělovému mléku, tak jsem si s ním namazala hřbety rukou a můžu říct, že málokterá vůně mi opravdu vadí ale tento Poison na který jsem byla tak zvědavá jsem do půl hodiny utíkala umýt jak na mě opravdu čpěl, bohužel velmi nepovedená vůně, ještě žádná zákaznice neřekla, že by se jí vůně líbila.

Kača 19.10.07 21:50

Myslím,že spousta milovnic Diora se na tenhle parfém dlouho těšila,a prožívá velké zklamání..
Co se to teď děje??
Už tak dlouho nikdo nepřišel s nějakým trhákem,všechny firmy vždy navnadí masivní reklamou,a pak se dočkáme průměrné voňky.která „nenadchne,neurazí“ v lepším případě.V horším smrdí..
Dior nicmoc,Hermés nic moc, Guerlain…zatím také žádný hit,Chanel žádný zázrak…Givenchy nuda,atd.
Ještě,že je tolik úžasných klasik a „starých“ parfémů,a tak můžeme aspoň lovit v minulosti.ale jestli to takhle půjde dál…
No nezbyde nám,než pátrat v niche a přijít na mizinu:-)

  • Citovat
  • Nahlásit
Ada 19.10.07 22:13

Kačo, možná je to tím, že je vůní moc… trh je přesycený a milovnice parfémů taky. Dřív jsme musely hledat, měly jsme radost z toho pátrání a těšení na novou vůni, teď nám je firmy vyloženě cpou horem dolem a to otráví.
Takže přesně jak říkáš, zaměříme se na niche, tam pořád zůstává to vzrušení ze shánění špatně dostupných kousků a dlouhého šetření a těšení, člověk má pocit, že si fakt koupil PARFÉM a ne nějaké spotřební zboží, ze kterého kapku vystříká a pak ho střelí za pár kaček někde na aukci.

Ella 19.10.07 22:36

Ano, takhle přesně já to také cítím. Jsme prostě zmlsané a toužící po originálu. A to je jedině dobře - PRODEJCI, snažte se!!!

  • Citovat
  • Nahlásit
Dior 25.10.07 12:41

Kvalita DIORa bohužiaľ každou vôňou klesá a klasá do propadliska dejin:-D
Ja zbieram všetko od DIORa a v podstate sa mi páčia Addict…to je od nich skutočne lahôdka, ktorá vydrží dlho, intenzívne a je to jednoducho ADDICT. Mám všetky Poisny, pozrela som si všetky reklamy na ne a musím povedať, že točiť reklamu na jedno kopyto dokáže len DIOR…žiadna fantázia, žiaden šmrnc…žiadna iskra…tmavé, chladné a ponuré reklamy na Poison majú asi viac odradiť ako prilákať…

Afrika 26.10.07 13:34

Od Diora môžem Dune, Dolce Vita, Addict, Diorissimo. Poisony som mala všetky a určite si kúpim aj ten posledný, evokuje mi Vianoce, mandarínka s korením + k tomu flakónik vo farbe polnočnej oblohy. Nemôžem ani cítiť Hypnotic Poison, už navždy mi zostane spojený s hroznou opicou, keď som pomiešala Ballantines, nejaký Bols a sekt. Určite sa niekedy v budúcnosti vrátim ku klasickému Poisonu, tá vôňa je fakt nádherná a je to pre mňa jediný Poison, ktorý som ochotná kúpiť opakovane.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek