Migréna

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Renusatko 31.7.13 17:38

Já jsem měla děs z těhotenství, co budu dělat, když si nebudu moct nic vzít. Nakonec obě těhotenství v pohodě, asi bych měla být těhotná pořád :mrgreen:
Jinak teda zkusím obvoďačku, dík.

Ferdinanda 31.7.13 18:28

Ja mám migrény už od detstva. Brala som relpax a ďalšie…, ale z toho som sa divne cítila. Vzhľadom na vedľajšie účinky a moje časté bolesti hlavy používam Panadol ultra rapid. Je šumivý takže celkom rýchlo zaberie a keď nie, tak čípky proti migréne to ako tak dotlmia. Používam aj tinktúru Rimbaba / to som vygooglila/ a mám pocit, že zaberá.
A pracujem na psychohygiene … ;)

Renusatko 31.7.13 22:37

Já jsem ještě teď dostala radu ohledně migrény v lékárně. Osobně mám zatím prozkoušeno jen asi 3× a zdá se, že to pomáhá. Léky proti migréně zapít rozpustnou tabletou Magnesia. Tabltky by pak měly mít rychlejší a lepší účinek. Nebo pokud znáte situaci, která migrénu vyvolává, tak vypít sklenici s tabletou třeba před stresem, nebo ve vedru a podobně. :nevim:

Sasa 31.7.13 22:41

@Renusatko
asi to bude pravda, dostala jsem stejnou radu. Ona migréna je prý v podstatě křeč mozku a magnesko je na křeče.....to není z mé hlavy, takto mi to vysvětlila magistra

• Citovat
  • Nahlásit
Barbarella 31.7.13 22:44

Neviděly jste dneska na Primě reportáž o zahnání migrény klystýrem?? :mrgreen: :mrgreen:
Hele, za pokus to stojí, je to skoro zadarmo, jen hadičku do zadku a teplou vodu! :mrgreen:

Renusatko 31.7.13 22:44

@Sasa zvláštní je, že jsem tuhle radu slyšela poprvé až letos. Do teď mi to neporadil ani nikdo z našich doktorů a to ví, jak trpím. :cert:

Renusatko 31.7.13 22:44

@Barbarella :mrgreen: ty abys neměla nějaký super nápad :mrgreen:

Barbarella 31.7.13 22:49

@Renusatko
Ale fakt! Bylo to v tom Reportéři cosi v 19:40hod! Bylo to o čištění střev a nakonec tam došli i na migrénu. Já jsem skeptická, ale je to opravdu velmi nenáročné na vyzkoušení :twisted: Chlap říkal, že snad do 15minut má pokoj, ehm. 8)

Sasa 31.7.13 22:50

@Barbarella
tak to raději asi tu migrénu a můj Sumatriptan :mrgreen:
Ale asi zase bude podstata v očistě organismu, jenže tohle už je jogínská očista až do čistých střev

• Citovat
  • Nahlásit
Barbarella 31.7.13 22:54
@Sasa píše:
@Barbarella
tak to raději asi tu migrénu a můj Sumatriptan :mrgreen:
Ale asi zase bude podstata v očistě organismu, jenže tohle už je jogínská očista až do čistých střev

Já mám čistá střeva i bez očisty, nejsem čuně. :twisted: :twisted:
No a jinak si na hlavu zatím vystačím s Algifenem.

Renusatko 31.7.13 22:55

@Barbarella @Sasa Všechno asi zkoušet nemusím

Sasa 1.8.13 07:04

@Barbarella
a to se ti daří jak????? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Barbarella 1.8.13 11:10
@Sasa píše:
@Barbarella
a to se ti daří jak????? :mrgreen:

No jak, chodím na záchod, střeva nejsou vodovodní trubky, aby se zanášela a zmenšoval se jejich průměr. ;) :D

Sasa 1.8.13 11:20

@Barbarella
hm, tak to se docela pleteš, u méně šťastných jedinců se zanášejí

• Citovat
  • Nahlásit
Barbarella 1.8.13 11:23

@Sasa
Když myslíš, já se přít nebudu. ;)

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu