Migréna

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 14 Další »
Alka 24.10.09 10:49

hmmm, akupunktura, to zní lákavě. Představa , že už bych neměla migrény nebo i kdyby jich bylo méně, je nádherná.
zkusim zapátrat jestli někdo tady v okolí akupunkturu dělá…
díky za tip :wink:

derad 24.10.09 20:21
Kerze píše:
derad píše:
(dnes je mi 35)
:ot: :shock: Já bych Ti hádala tak 25. Jsme si s Katkou říkaly, kdepak student bere na tak drahé parfémy ?! :P
ó děkuju, ty lichotnice! http://www.pic4ever.com/…s3315323.gif
Dalia 24.10.09 20:31

derade, také už se ke mně donesly informace, jaký jsi sympatický a příjemný mladý muž. :wink: A určitě i náramně voňavý. :D

Elvira 24.10.09 20:57

No jo, mně se taky donesly! :lol:

Dalia 24.10.09 21:00

Eli … psst! :wink: :lol: :lol: :lol:

Myskamauska 24.10.09 21:00

..tady je to tedy pěkná drbárna :wink: …mě se to sice nedoneslo,ale z jeho příspěvků bych to docela i vyvodila :D :D

Svatka 24.10.09 22:17
derad píše:
Kerze píše:
derad píše:
(dnes je mi 35)
:ot: :shock: Já bych Ti hádala tak 25. Jsme si s Katkou říkaly, kdepak student bere na tak drahé parfémy ?! :P
ó děkuju, ty lichotnice! http://www.pic4ever.com/…s3315323.gif

Jak to, že nemáš fotky v galerii?

Dalia 25.10.09 07:34

Ano, jak to?! Šupni je tam, nebo … :smack: :lol:

Elvira 25.10.09 10:14

Víte, proč je tam derad nemá? Už to tady říkal, že bychom pak chtěly adresu! A asi věděl, proč to říká, že, derade?! :lol:

derad 25.10.09 11:17

šmarjá, děkuju vám holky za všechnu tu chválu, ale už dost, nebo budu nafoukaný a narcistní http://www.pic4ever.com/…chojinfc.gif

já ani o žádné galerii nic nevím, ale kouknu se po ní a šoupnu tam fotku, když o ni stojíte a pošimrám si tím ego.
teď vyrážíme s medvjedem na oběd, tak pak odpoledne http://www.pic4ever.com/…gly_wink.gif

blackdakini 30.10.09 12:51
Alka píše:
koukám že je nás tu dost co trpí migrénami :cry: , mě ji teda spoští kde co…když se nenajím, když málo piju, když mi nesedne nějaký alkohol (i mini množství), když je změna počasí, když mám své dny, když se nervuju, když se přespím.....
dny

No to znám. Ještě bych přidala, když málo spím, když se přejím, když sním něco kořeněného nebo glutamát sodný, když je kolem moc hluku, když je uěmlé světlo (zářivky), když moc dlouho koukám do počítače, když nosím těžkou tašku a ztuhne mi rameno…

verunka2201 24.5.10 12:31

Chtěla bych se zeptat vás, migreniků, na vaše počátky s migrénou. Konkrétně v jakém věku se to u vás začalo objevovat? A jak nebo čím jste to řešili? A jestli už jste tehdy dokázali odhadnout, že to na vás jde, popř. jste po pár opakováních byli schopní říct s jakou frekvencí se to vrací?

RainyWeather 24.5.10 12:43

Tak mně začala migréna kolem 15. roku. Neřešila jsem to nijak, ze začátku to nebylo tak hrozné. O pár let později jsem s tím šla na neurologii. Řekli mi, že si mám zvyknout, že nejsem jediná a navíc jsem alergik a že je to normální ( :?: :?: :?: ) Dali mi léky, jenže já jsem po nich nemohla dýchat. Tak mi řekli, že nemám brát NIC. Kdo zná, ví, co to je za stavy. Asi až teprve před rokem a půl mi obvodní doktor předepsal léky, sice drahé, ale účinné. Takže už nezvracím a dá se to zvládat. Jinak nepomáhá nic, dokonce už ani spánek nepomůže, jako dřív. Že to přichází poznám bezpečně, od začátku. A frekvence u mě asi žádná není, někdy mám dva tři týdny pokoj, někdy to je dvakrát do týdne. Menstruace, stresy, holá hlava v zimě, vedra, větší námaha krční páteře (stačí mi být delší dobu sehnutá např. při vaření) … :(

Četla jsem teď nějaké příspěvky nade mnou a můžu jako předešlé holky dodat, že spouštěče jsou rovněž málo spánku, hodně spánku, alkohol, delší doba bez jídla, návštěva kina - hluk a moc světla a barev… Přesně tak :roll:

Evelina 24.5.10 13:09

Já nemívám migrény často (díkybohu) a naštěstí vždycky večer… Ale to je bolest, jako by bylo něco uvnitř lebky a tlačilo se to ven. Mým hlavním a nejspíš i jediným spouštěčem je přepracování a namožení krční páteře (se kterou bojuju neustále). Prášky vůbec nepomáhaj, zkoušela jsem ibalgin dohromady s algifenem, přítel mi chtěl píchnout dolminu, ale tu jsem odmítla, tramal apod. nesmím. Jediný, co mi spolehlivě zabere je ležet, zavřít oči a ledový obklad na čelo. Tak do dvou hodin je po bolesti, i když hlava zůstává taková „natlakovaná“. Ale už se dá aspoň usnout, když to bolí, tak spát nelze.
Chápu, že kdo má migrénu přes den, třeba v práci, tak si prostě lehnout nemůže…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 14 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu