Miminkovská vůně - parfém pro čerstvou maminku

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Arome renet 13.5.15 07:34

@mmaat i mě takto radili, nepoužívat parfémy, deodoranty, parfémovanou tělovou kosmetiku, že miminko se s mámou lépe sžije a pozná ji dle její vůně. Parfémy jsem nepoužívala ani v době těhotenství, vše mi houpalo žaludkem. Bez antiperspirantu bych to ale nedala a k parfémům jsem se vrátila až jsem odkojila dítě, a ve velkém :mrgreen:
@Michele kéž by ti tvé voňavé plány vyšly :mavam:

Andorra 13.5.15 11:30
@llustrnka píše:
Ja by som navrhovala Burberry Baby Touch. Je to jemná, nežná vôňa, ktorá určite nebude iritovať ani maminku, ani bábo. :kytka:

Ano ano ano! Baby Touch od Burberry je něžná a krásná. Mi voněla asi jako uklizený dětský pokojíček, kde je otevřené okno a na parapetu sklenička s bílým lučním kvítím, na stolku pod oknem otevřený kelímek s dětským krémem…nebo trochu mléka, trochu květin a špetka vanilky :P …

neuroticka 13.5.15 12:10

Je pravda, že v těhotenství letěl pryč jeden hodně drahý tělový krém, i když byl přírodní, ten odér jsem nesnesla. A pak ještě jeden prací prášek (nějaká rozšířená značka jako Persil nebo Ariel) na barevné prádlo, smrděl mi jako zvratky. A když mi bylo nejvíce špatně, nesnesla jsem žádnou vůni, nesnesla jsem vlastně nic ☺ jen navečer jsem jedla ledově vychlazený meloun. Připadala jsem si jako exot, valná většina mých těhotných kamarádek nevolnosti nezažily. Asi jsem nějaká slepá evoluční větev hodná zániku.
@Arome maky pořád doufám, že se to změní. Pořád vlastně doufám, že se „něco“ zlepší, taková naivita v rámci zachování relativního duševního zdraví ☺ Cukají mi koutky, když někdo prohlásí: v kočárku přece každé miminko spinká, kočárek děti zbožňují ☺
@Michele Excipial jsem jednu dobu jela po litrech ☺ Ale ten je taky parfémovaný, jeho složení ale není podle mých představ, i když na odličování očí je skvělý.
Odstřiky objednány, bohužel jsem vyřadila musky - Jovan je nedostupný a El Nabil se aplikuje na kůži, což mi teď nevyhovuje.

llustrnka 13.5.15 12:19

@Andorra super popis, sedí to! Ja som ju spočiatku podcenila, nepáčila sa mi, pretože som bola zvyknutá na silné gurmánky, ale teraz prišlo jej obdobie, dokáže príjemne zahaliť celého človeka, príjemne sa chumelí :*

Ještě jsem si vzpomněla na bvlgari voile de jasmin. Ta mi přijde také taková něžná a miminkovská.
Dnes jsem zkoušela Teazzurru, je taak jemňoulinká, že by také mohla uspět.

alviola 13.5.15 20:55

Prý je taková maminkovsko miminkovská i Osez Moi. Chystám se ji vyzkoušet.

AnnaBella 17.8.15 23:55

@alviola Ozes Moi voní jako heřmánkový pudr, takový Aviril.
@neuroticka Zkoušela jsi Drole Rose? Jemná, růžovo kosatcová vůně. Ta snad nemůže nikoho obtěžovat. Nebo Cacharel Noa?
A Petit Guerlain - to je vyloženě miminkovská vůně. :)

vanity 16.9.15 09:22

No, Osez Moi na mne rozvoňala ako Kenzo Amour,ktorú som už mala na poličke, cítila som rovnakú vanilku, nič ľahučké a celkom vhodné pre môj stav, vtedy bol syn miminko, tak som ju poslala ďalej, aj keď mi bolo ľúto za tým výstavným flakónom.
Keby som bola už vtedy usmernená na Gloriu Vanderbilt , neváham ani zo stovkovým balením. Začiatok pripomína ťažké aldehydové vône napríklad- Chanel päťka, ale len chvíľu, chvíľočku, pretože nasleduje jemný púdrový závoj, ktorý zosládne a zostane tam jemný maminkovský odér medového pižma , tak typického pre mladé maminky, luxusný.
Zostáva pri tele, neruší okolie. Dokonalá.

Micus 17.9.15 12:19
@llustrnka píše:
Ja by som navrhovala Burberry Baby Touch. Je to jemná, nežná vôňa, ktorá určite nebude iritovať ani maminku, ani bábo. :kytka:

S tímto tipem souhlasím :palec:
Odkojila jsem dvě děti, vkus na parfémy si troufám říct mám podobný jako zakladatelka - moje nej je Chloé Love, Trussardi My Name jsem si pořídila teď do práce. Pudrovky můžu. A Baby Touch, to je moje srdcovka, naprosto neobtěžuje.
Doporučuju obstarat vzorky a bejby zkusit hodit do pořádného nosítka nebo do šátku :pankac:

Micus 17.9.15 12:21

@vanity Vanderbilt mám taky, miluju ji stříkat do prádelníku a do peřin :*

vanity 18.9.15 08:50

@Micus dobrý nápad a za tú cenu idem rovno do stovkového balenia.

Michele 18.9.15 10:48

Loni, touto dobou, jsem používala Chanel Chance Eau Tendre a ta by k mateřství nemusela být špatná.

Al 7.3.16 09:14

Zakladatelce už chlapeček trochu vyrostl, ale třeba pro někoho dalšího - ideální mi připadá Pure eVe ;) .

Michele 7.3.16 09:23

19 Poudre, Jil, Jovan White Musk, Hypnose Senses (trosku ale muze stipat v nose), Mademoiselle Ricci, Premier Jour.
Ja jeste s materstvim zkusenost nemam, ale svagrova se v tehotenstvi i bezprostredne po porodu vonela svymi stalicemi - jeji signature Pure Poison, Coco Mademoiselle, Chance… A mala ma k parfemum velmi kladny vztah - minuly tyden mi cmajzla krabicku s flakonkem Jil :lol:

Al 7.3.16 09:46

@Michele Můj tříleťák taky parfémy miluje, když se voním, taky se dožaduje navonění :lol: .

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek