Miss Dior Eau Fraiche

Alex 26.12.11 11:22

Miss Dior Eau Fraiche

tak ja myslím, že týmto už LVMH definitívne udali smer, akým sa bude Dior uberať…

Miss Dior Eau Fraiche 50/100ml EdT
http://fimgs.net/…nd.14152.jpg
Hlava: svieže citrusy, zelené galbanum, bergamot
Srdce: jazmín, gardenia
Základ: zemitá pačuli

jaro 2012, tvorca je Demachy

ešte pripomínam, že Chérie už neexistuje, celá rada je už len Miss Dior

Příspěvek upraven 28.03.12 v 14:54


Reklama

viky 30.12.11 08:43

Složení mi nevadí, ale kdyby byli alespoň trochu originálnější, co se názvu a flakonu týče.. :roll: Kdo se v tom má pak vyznat.
Navíc Chérie už neexistuje, ale tenhle flakon vypadá jako Chérie. To je bordel.

Širín 02.01.12 09:41

Reklama pěkná, složení mě neuráží, ale souhlasím… bordel (název, flakón).

Alex 05.03.12 14:56

už každým dňom v parfumériách

Rubín 05.03.12 15:05
Širín píše:
Reklama pěkná, složení mě neuráží, ale souhlasím… bordel (název, flakón).
:palec:
milacka 19.03.12 20:42

Elegantná a osobitá. Bordel v rovnakých flakónikoch, ako píšete vyššie, ich robí naozaj neprehľadnými a sama už tápem v ich verziách a rokoch uvedenia na trh. Nech je to tak, či onak, Miss Dior eau Fraiche je štýlová a iná, ako jej predchodkyne a ix-té odnože, a to je dobre. Počiatočné citrusy a galbanum, ktorý je v prvopočiatku dravý, pikantný a vyzývavý, rýchlo stráca dych a prenecháva žezlo mäkkej gardénie s jazmínom. Táto fáza je dominantná s veľmi dobrou životnosťou. Zemitosť a typickú sladkosť jej dodáva pačuli, ale vo veľmi, veľmi umiernenej dávke. Ak to zhrniem, jedná sa o elegantnú, mydlovo-kvetinovú vôňu. Pôsobí mäkko a žensky. Tož, moje pocity........

Sára 22.03.12 09:33

Tato verze je určitě typově spíše klasické Miss Dior než Miss Dior Chérie, možná pak trošku i k Miss Dior Chérie L´eau, gardenie mi ve vůních ne vždy úplně sedne a tohle bude zřejmě i tento případ. Miss Dior eau Fraiche ve mě jednoznačně vyvolává podle názvu představu, že půjde o Miss Dior Chérie ale bude lehčí a případně svěžejší ale je tomu zcela jinak - na jednu stranu vůně působí zpočátku svěže ale mám obavu, že po chvíli by právě gardénie mohla začít působit dusivě, navíc při přičichnutí k papírku mám nutkání okamžitě kýchat (to se mi tedy ještě nikdy nestalo). Po chvíli na papírku zůstává velmi mýdlová vůně, budu samozřejmě zkoušet dál ale zatím to láska na první počich není, každopádně nelze upřít vůní určitou „staromódnost“ a tím pádem to, že se ubírá jiným směrem než všechny ostatní „eau Fraiche“

tormale 22.03.12 15:58

hmmm, vypadá zajímavě… Už je k vyzkoušení u nás? S těmi flakonky a bordelem v názvech máte pravdu. Ale na druhou stranu to celkem chápu, chtějí využít velkého jména a to Miss Dior rozhodně je. A je fajn, že se „legendy“ zpřístupní i širší veřejnosti.
Každopádně doufám, že to bude podobný případ jako No.5 eau Premier a vůně bude dělat čest svému předchůdci.

danaada 23.03.12 19:06

Ano už je běžně v parfumeriích.
Začátek vůně připomíná víc verzi L´eau, ale není tak jiskřivě citrusová, zelené galbanum je jasně zřetelné. Posléze se vůně přehoupne do květinovosti, ta je však tlumenější, nevýraznější a méně sladká než u Miss Dior 2011.Pokud na papírek zapomenete a najdete ho další den, tak už z něho jasně tóny verze 2011 identifi­kujete. Za sebe mohu říct, že se mi zatím ze všech verzí Miss Dior Chérie líbí nejméně, ale určitě vyzkouším i na kůži.

jerry 28.03.12 14:42

Miss Dior ve flakónku od Miss Dior Chérie nepokrytě inspirovaná Miss Dior Chérie L'Eau a Miss Dior Chérie 2011…prostě bordel na kolečkách

Potenciál Miss Dior vysosán do poslední kapky :mrgreen:

Ale jinak to vůbec není špatná vůně - milacka ji výše popsala velmi trefně - nad většinou současných novinek rozhodně vyčnívá…

Lucinela 28.03.12 21:02

Dnes jsem ji taky vyzkoušela, ale jen na papírku, ruce si zabral Chanel No.5. Lehce starosvětská, vyloženě ženská, vhodná na jakékoli jednání, kostým, rozevláté šaty. Ale možná to bylo tou pětkou, zdálo se mi zase, že rychle mizí. Musím vyzkoušet na kůži :palec:

pichjit 03.04.12 21:04

Mně se líbí. Jak píše milacka, je elegantní, gardénie a jasmín drží dlouho a na ruce mi vydržla v takové měkké květinově-pudrovo-mýdlové podobě vonět do umytí.
Líbila by se mi právě na léto a z těch posledních odnoží mi sedí nejlépe. Loňská EDP na mně buhužel kysne. Tato je jemá ale drží, elegantní ale neškrobená.

tormale 05.04.12 10:00

Tak jsem včera konečně vyzkoušela, začátek mě uchvátil, objevila se tam přesně jak popisujete taková ta starosvětská, lehce mýdlovitá stopa, takže už jsem se radovala jaký to je krásný a nový objev. Potom se ale začala ubírat směrem k Miss Dior Chérie L´eau, a tak moje nadšení stejně rychle jak přišlo, tak i odešlo :D. Vůně je to krásná, trohu elegantní, trochu romantická, trochu svěží, ke kostýmku, ale i letním šatům, ale pro mě není natolik vyjímečná, abych ji musela mít. Po rozvonění na mě opravdu hodně voní jako Miss Dior Chérie L´eau.

Fleur 08.04.12 19:55

Na papírku podobná Chérie L´Eau, ale s pronikavější (skoro se mi chce napsat čpavější) úvodní zelení. Na ruce mi moc nedržela a působila trošku saponátově.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama