Mitsouko

Josefka 15.02.08 12:51

Přijde vám Mitsouko jako pánské mýdlo nebo jako nádhera :) Hodí se v dnešní době do společnosti nebo už je přežité? :) A hlavně na rovinu, kdo vám ho kdy pochválil a k jaké ženě se hodí? :)))

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Ada 15.02.08 13:20

Já jsem ji zkoušela několikrát. Párkrát mi voněla, párkrát smrděla, je to zvláštní vůně…

domenica 15.02.08 16:37

Mně přijde jako nádhera. Mitsouko - a přežité? … nikdy :) Zažívám pochvaly od žen (i od těch, které mají rády hodně jiné typy vůní) i od mužů. K jaké ženě se hodí? Přijde na to. Ke mně určitě :)

Kerze 16.02.08 08:55

Přikláním se k názoru Ady. Je hodně zvláštní, jakoby se měnila. V Guerlain institutu mne zaujala. Po rozležení na papírku se mi líbila, ale přippadala mi příliš starosvětská. Pak jsem ji ucítila na asi 25 leté, moderně oblečené blondýnce a hrozně to k ní sedělo. Objednala jsem ji z Cheapsmells, ale můj muž se postavil kategoricky proti - prý jestli ten parfém není zkažený…Tak tak…

Irena 16.02.08 09:38

Mně na Mitsouko vadí ten úvodní chypré úder, pak mi přijde krásná. Je ale opravdu jiná než dnešní vůně, ale neřekla bych zatuchlá. Řekněme retro.

Afrika 16.02.08 10:05

Mtsouko je trés chic na správnej žene, bohužiaľ na mne nie, tiež mi akosi viac pasuje k nežnej blondínke, presne typ ako Catherine Denevue vo filme Belladonna (milujem staré filmy).

domenica 16.02.08 10:19

Já, která s Mitsouko pocitově splývám, a patří mezi mé nejoblíbenější parfémy, nejsem ani něžná blondýnka, ani moc romantická -mám tmavé, delší vlasy, většinou stažené do ohonu, líčím se lehce, s podstatě jen používám jen nějaký červený odstín rtěnky a nenápadný pudr. Styl minimalisticko-lehkoležérně-elegantní :). Mitsouko používám střídavě a průběžně zhruha od třicítky … ale kdybych ho objevila dříve, pravděpodobně bych ho milovala a nosila před třicítkou … takže přijde na to, bez ohledu na věk, typ, barvu vlasů …

klubko 16.02.08 10:25
Kerze píše:
Přikláním se k názoru Ady. Je hodně zvláštní, jakoby se měnila. V Guerlain institutu mne zaujala. Po rozležení na papírku se mi líbila, ale přippadala mi příliš starosvětská. Pak jsem ji ucítila na asi 25 leté, moderně oblečené blondýnce a hrozně to k ní sedělo. Objednala jsem ji z Cheapsmells, ale můj muž se postavil kategoricky proti - prý jestli ten parfém není zkažený…Tak tak…

Tak jsem zvědavá :-) Mně se moc líbí, ale je fakt, že důkladnější zkoušce jsem ho nepodrobila a té nejdůležitější (manželovu nosu) taky ne. Nedávno mi zkritizoval jeden parfém takovým způsobem, že jsem ho také raději dala pryč :-( Sice se snažil kritiku mírnit, ale bylo mi jasné, že v jeho přítomnosti bych ten parfém nosit nemohla, a to by tedy znamenalo - skoro nikdy. Mno, blondýnka sice jsem, 25 mi bylo před třemi lety, ale to nebude stačit. Tak uvidíme. Každopádně už se na něj těším :-)

domenica 16.02.08 10:29

Jo, doma to mám s Mitsouko taky dobrý, manželovi se líbí a sedmiletému synovi taky, dokonce patří mezi jeho nejoblíbenější :), které používám.

Ingrid 16.02.08 12:46

Bohužel mně ani mému mužskému okolí Mitsouko nevoní,neřekla bych přežitá vůně,ale pánská.Koupila jsem ji velmi výhodně,navnazená internetem a neudělala jsem dobře,pokoušela jsem se ji udat,ale ale ani to nešlo,nikomu se nelíbila,mírně řečeno,divné,ale je to tak a po víc jak roce skladování šla z domu nedůstojným způsobem.Pokud bych měla jmenovat vůni,která mi nejvíce nevoní,bylo by to Mitsouko,je mi líto,takovou vůni máme každá.I když v zájmu pravdy musím přiznat,že jsem měla chvíle,kdy se mi nezdála tak strašlivě nepříjemná,ale byly to jen okamžiky.Moje představa je-protože já jsem ten typ jemnější světlovlásky- k Mitsouku opak-vysoká rázná brunetka v pánsky střiženém kostýmu nebo prostě jakýkoliv výraznější typ,podle mne to tahle vůně potřebuje a musí se umět nosit.já pro ni evidentně nejsem vhodná nositelka.

Klára 16.02.08 13:17

Zvláštní…, „moje“ Mitsouko mi nepřipadá ani trochu pánská ani starosvětská. Povahou jsem spíše introvert, odění ležérní a co se vizáže týče - teplé odstíny blond trochu vlnité, poněkud výraznější rtěnka. Postavy drobnější s hlavou poněkud v oblacích (jsem Ryba). Mám ji ráda.

domenica 16.02.08 14:23

… fakt zajímavý … já ještě ke svému popisu přidávám, že sem také spíš introvert a hlavu mám také poněkud v oblacích (jsem Váhy) :)

Oleka 16.02.08 14:33

Podle mého názoru, záliba v Mitsouko závisí na typu pováhy, může se hodit, jak blondýně tak i brunetě. Jsem introvert, podle vzhledu tmavší typ, snažím se oblékát spíš vždy elegantní, určitě to není vůně pro sportovní aktivity a oblečení. Je starosvětská a myslím si že to není vůně do velké společností, hodně lidí případá v dnešní době divná. Určitě se tímto parfémem nesnažím někoho okouzlit nebo na někoho udělat dojem, je to určeno jen pro mě. Její kouzlo bych totiž vychutnávala o samotě, nebo maximálně ve dvou. Jakoby se vrátím za času blaženého klidu a spokojenosti. Někde jsem četla že L'Heure Bleu a Mitsouko proto mají stejné flakonky, že tyto vůně byly vytvořený ve známení začátku a konce První Světové války (1912 a 1919 roky).
Mitsouko je takový smutně-rádostný, dá se s ním pocitit oba tyto pocity.
Mě osobně se strašně libí ale k určité náladě a období. Je pravda že se může rozložit po každé trochu jinak, jeden den je výraznější jedná složka, v druhý den - další. Troufnu se typnout, že to záleží na vlhkosti vzduchu, mně to však neodrazuje. Existuji prostě parfémy, které porazí srdce jako střela a vždy tam zůstanou. Mám takových několik a mezi nimi navždy patří Mitsouko.

Ronna 16.02.08 21:11

Ale někde jste tady psaly, že hodně záleží na tom jestli je to edp nebo edt, ne?

Lyonella 28.01.10 00:57

To stoprocentně. Edp je mnohem krásnější - mám od Oleky vzoreček a až si budu chtít Mitsouko pořídit, tak jedině EdP. Čistý parfém asi musí být přenádherný… Kdo má zkušenost?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama