Moc jsem tě chtěla, ale vůbec se mi nelíbíš

Mandarinka 07.11.10 19:04

Moc jsem tě chtěla, ale vůbec se mi nelíbíš

Objevíte novou vůni, čtete si recenze a máte pocit, že je to přesně to, co potřebujete. Už si ji skoro objednáte na slepýše, ale nakonec přece jen objevíte vzorek. Očicháte a smůla. Voní úplně jinak než ve vašich představách a vůbec se k vám nehodí. Stalo se vám někdy, že všechno, co o vůni víte, je úplně mimo to, co nakonec vyčicháte?

Mně se to naposledy stalo s Havana Vanille. Málem už jsem si objednala celou lahvinku, byla jsem si jistá, že to bude bomba. Ale když jsem očichala vzorek, cítila jsem aroma tuzemáku spolu s pudingovou vanilkou. Žádné dřevo, žádný tabák. Mám ráda dobrý rum, ale z tuzemáku se mi dělá špatně. Myslím, že může být hezká, ale vůbec ne pro mě.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

WildOrchid 07.11.10 19:14

Cuir plene Fleur - podle popisu presne pro me, v realite konsky koblizky na slame

RainyWeather 07.11.10 19:15

To se mi stalo mnohokrát. Naposledy s Un Matin d´Orage a to mě fakt mrzelo, strašné zklamání. Já tu vůni měla i na ruce, jenže jsem neměla čas jí zkoumat a večer už byla pryč. Zbyla mi jen taková pěkná představa. Realita? Vzorek: Smrdí na mně jako guma. Opravdu bych to nesnesla, až se mi z ní dělá zle. To samé Ninfeo Mio , dokonalá prezentace, lahev, všechno - vzorek: Spařené kopřivy.

Dále třeba Nina Ricci Nina , Cinéma (aneb co může být špatného na vanilce, když jí máte rádi). Mám zákaz objednávat naslepo, protože málokdy by to byla trefa.

Evulik 07.11.10 20:16

stalo sa mi to s Ferré

edinka 07.11.10 20:28

Chamade, Hypnotic Poison, Poison, Pure Poison, Moschino Glamour - všechny jsem měla vyzkoušené, nemohla jsem se dočkat až budou na poličce a bohužel - takřka ihned skončily zde v inzerci (tímto žehnám Arome, jinak nevím co bych si nima počala :roll: )

cruela.devil 07.11.10 22:46

Mě se spíš paradoxně stává, že vůně, které objednám naslepo vyjdou výborně, ale když si koupím vůni, kterou jsem zkoušela a byla jsem nadšená, tak jí nepoužívám. Natěšená jsem byla na Kenzo Vintage, bohužel se mi tady teď válí na poličce, přemýšlím o tom, že ji budu používat jako „osvěžovač“ do auta. Co jsem moc chtěla, ale teď se mi nelíbí je zakoupená kolínská Just Call Me Maxi. Po dlooouhém pátrání, jsem na ní narazila na ebay, riskla jsem objednání a po otestování přišlo velké rozčarování. Krabička i flakon odpovídal, ale nebyla to ta vůně, co jsem si pamatovala. Trochu jsem zapátrala a dočetla jsem se, že Max Factor Hollywood prodal licenci a následně jsem na krabičce našla nápis Procter & Gamble … takže další adept na osvěžovač do auta.

Garfield 07.11.10 23:11
Mandarinka píše:
cítila jsem aroma tuzemáku spolu s pudingovou vanilkou. Žádné dřevo, žádný tabák. Mám ráda dobrý rum, ale z tuzemáku se mi dělá špatně. Myslím, že může být hezká, ale vůbec ne pro mě.
:speechless: http://yoursmiles.org/…er/s1017.gif Prý tuzemák! Ty mi dáváš!

A co se týče tématu, tak ano párkrát se mi stalo, že jsem na základě recenzí něco urputně sháněla a pak to nebylo ono, ale jsem opatrná, teď už vždycky nejdřív vzorek.

Mandarinka 07.11.10 23:32

to Garfield - já jsem z toho taky celá špatná, ale co mám dělat. I ty jsi mě na ní natěšila, když jsi někde ve vanilkovém vlákně psala, jak je heboučká. Můj nos by zasloužil :smack:

to cruela.devil: To mám podobně, když se mi líbí něco na první přičichnutí v parfumerce, většinou mě to do večera omrzí. Mám raději divnější kousky, ke kterým se musím pročichat. Jediné, co jsem si koupila hned po prvním čichnutí byl Covet, ale o tom jsem předtím nic nečetla, takže to sem nepatří.

Dalia 08.11.10 05:47

Například Orlane Be21. Tolik jsem ho chtěla, tolik mě lákal! Koupila jsem nejdřív odstřik, hned na to se objevil v nabídce flakon, tak jsem po něm skočila … navoněná jsem s ním byla asi jenom dvakrát ( z flakonu ani jednou ) a šel pryč. Nebavil mě, necítila jsem se s ním.

jerry 08.11.10 11:39

To znám :mrgreen: (a jak vidno z následujícího seznamu, nestalo se tak jen jednou :roll: )

Purple Fantasy
Terracotta Voile d'Été
Blue
Cuir de Russie
Pure Wish
cK one
Chant d'Aromes
Ambre Gris
Les Nuits d'Hadrien
Tea Rose
Blue Grass
Iris Nobile Eau de Toilette
Precious Heart
Safari
Kelly Calèche EdP
Extravagance d'Amarige
Arden Beauty

Ale někdy i předchozí vyzkoušení ze vzorečku není zárukou, že vůně se mi po zakoupení odstřiku/flakónu bude opravdu líbit (seznam vůní, u kterých prvotní nadšení rychle vyprchalo, by byl zhruba stejně dlouhý).

Ingrid 08.11.10 12:54

Rovněž se mi to stalo a nejednou.
Apparition-vyzkoušen,nad­šení,realita byla kapku moc likérová
Boudoir-rovněž vyzkoušen,realita popsána v recenzi
Halloween-naslepo dle recenzí,byl mi chválen,ale vnímala jsem ho jinak,než je popisován a k němu vedla dlouhá cesta,takže to zklamání bylo dvojnásobné
Pure Turquise-dlouho sháněná,pak stačilo jednou přede mnou říct-celer- a už jsem ho tam měla
Samourai-vychválila kamarádka,nadšený nákup,vůně ostrá,čpavá,nep­říjemná
Very Sexy-něco podobného jako Halloween
Truth-nikdy,nikdy do nejdelší smrti nepochopím,jak tohle může někdo popsat jako svěží vůni lesa,což je přesně to,co mne nalákalo,ve skutečnosti jsem cítila horkou jetelinu a pačuli

Po všech vůních jsem kratší nebo delší dobu vyloženě toužila a moc je chtěla..

Přesto…všecka ta zklamání,až na Boudoir,jsem unosila,sžily jsme se navzájem a jako na potvoru mi ty vůně byly chválené,takže jsem s nimi nic nepodnikala a spotřebovala je.
Závěr:na slepo kupuju výjimečně a zkouším raději vícekrát,jedna zkouška je málo,prvotní nadšení může vyprchat a napodruhé se vůně jeví jinak.

macska 08.11.10 13:14

Musc Maori
Gourmand Coquin.
Addict… Brrr :speechless:

Verte Violette
a Lutensovy punčochy

macska 08.11.10 13:17

jo a 100% Love. Prý čokoládová růže, hehe… uleželé špinavé prádlo.

Dalia 08.11.10 18:03

Ještě třeba 212 Sexy. Tu jsem taky pořád očumovala Miru na polici, když ji tam mívala, neodolala jsem nabídce a nakonec jsem neměla chuť ji nosit a šla pryč.

Majla 08.11.10 19:54

Jojo 212 sexy, souhlasí.Z té mě normálně bolely zuby. Nakonec šla k Dalii a tam taky :lol: :shock:

Jinak mi vůbec nesedla Wings-prý rozkvetlá jarní louka, ale pro mě to byla taková pecka aldehydů, že jsem byla ráda, že jsem se navoněla doma. :speechless:

Potom Euphoria-té jsem se spíš přejedla.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama