Moments - Priscilla Presley - poradíte?

kotu 19.08.07 20:04

Ahoj holky, prosím Vás o radu, mamka kdysi používala tuhle vůni, ale už není k sehnání, neporadila byste mi některá, buďto, kde ji sehnat nebo jestli existuje vůně, která se jí podobá. Dík

Reklama

Chava 19.08.07 20:14

Tuhle vůni jsem zahlédla minulý týden v Ledči nad Sázavou, včetně dalších unikátů, jako např Stephanie od Bourjois, ovšem k nákupu nedošlo, byly to už hodně uleželé kousky.

kotu 19.08.07 20:38

A něco, co by se jí podobalo, Tě nenapadá? Já už si sama ani moc nedokážu vzpomenout, jak voněla. Květinovka to myslím byla..

Gudrun 19.08.07 21:56

kotu: Byla to výrazná květinovka.
Napadá mě, že by se mamince mohlo líbit Diorissimo.

Jana123 29.11.08 22:16

Priscilla Presley

Zkuste ebay.com ebay.de nebo někdy aukro.cz. Ja to mam z Ebay.

PetraSK doma 29.11.08 22:29

joj, milovala som ju, tiež ju moja mamka za socíku používala, možno skús Orlane Fleurs D'Orlane, ona bola dosť výrazne kvetinová, čo tak Anais-Anais od Cacharel /biele ľalie/, táto je legenda, ale určite odporáčam mamke dať otestovať, nie každému vonia , preto testovac papierik odporúčam :wink:

12.12.08 20:49

Já ji také používala , byla jsem v německu tam také není . Nyní jsem si koupila - ROMA - je ji podobná má silné aroma :lol:

ZorkaO 30.09.16 21:33

Tiež s nostalgiou rada spomínam na nádhernú vôňu mojej ranej mladosti Moments… myslím, že keby ju aj niektorá aromáčka mala, tak asi by po toľkých rokoch mohla byť „seknutá“ trochu…nie?

Aromaterapie 01.10.16 14:51

Taky jsem ji měla ráda a docela by mě zajímalo,jestli by se mi líbila i teď.Pamatuji si,že byla nasládlá a dlouho držela.Ale víc si ji nevybavuji.

ZorkaO 02.10.16 18:38

@Aromaterapie

Presne to napadá aj mňa…ako by som ju vnímala teraz… vtedy som bola na Moments, myslím, primladá…hoci bola nádherná. Radovala som sa vtedy, že s ňou vyzerám staršie!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama