MontBlanc

Žaneta 30.6.07 11:21

Znáte vůně této značky? Uvažuji o koupi Mont Blanc Presence, podle složení by mohla být ideální do chladnějšího počasí.

  • Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  1 2 Další »
Silis 30.6.07 11:35

Já jsem zkoušela Femme de Mont Blanc a nedělala mi dobře… :( ale třeba ty ostatní nejsou tak straaašně přeslazené…:)

Samantha 30.6.07 12:09

Já měla Presence D une Femme a byla skvělá a ten flakonek je prostě geniální. Je jako kamínek omletý vodou. Stále jsem ho musela převracet v ruce. Já jí měla nejradši v zimě, ale řekla bych, že podzim a jaro by taky šlo, jestli nejsi zvyklá jen na nějaké lehké ovocenky. Je to vůně, co pěkně drží přesto, že je to EDT a voní hodně luxusně. Ráda bych si tuhle vůni ještě někdy pořídila, jen musím trochu ztenčit svoje zásoby ;-))) Dají se v ní opravdu najít některé pánské tóny, ale celek vyznívá hodně žensky.

Nela 30.6.07 12:19

Presence na mě osobně působí trochu unisexově, což je jedna z věcí pro kterou jsem ji zrovna neocenila :) Je ovocně nasládlá po mandarince, pepřově svěží a ke konci teplá a hřejivá. Ty „pánské“ složky se vyjeví hlavně po pár minutách po aplikaci, postupně Presence víc sládne a ta unisexovost už tam není tak hmatatelná. Ale stejně - tímhle si to u mě jednoduše pokazila :)

Od Mont Blanc znám ještě Femme Individuelle - sladká, hodně výrazná, neotřelá vůně a krásná :) - jsou tu na ní recenze, takže se nebudu opakovat. Rozhodně ale jen na zimu nebo hodně chladné počasí.
Femme Mont Blanc jsem zkoušela jen jednou v parfumerii a vím že se mi nelíbila - taková nesignifikantní, určitě se najde spousta vůní hodně podobných a lepších. Možná ji trochu křivdím a chtělo by to důkladnější prozkoumání… Každopádně nejpodařenější vůní Mont Blanc pro mě zůstává Femme Individuelle :)

Samantha 30.6.07 12:23

Femme Individuelle je tedy i na mě „moc“ a to třeba daleko lépe snesu třeba Desnudu, která je tu popisovaná jako velmi silná vůně. Na Femme Individulle mi vadí, že je hodně sladká. Trochu to s tím podle mě přehnali. Kdyby ubrali trochu toho sladkého, tak by se snad dala, protože mi trochu Desnudu připomíná, ale já jsem spíš na to koření. Záleží hodně na tom, kdo co upřednostňuje. Femme Mont Blanc taky vnímám jako hodně nespecifickou vůni, lehce zaměnitelnou s jinou. Docela mě Mont Blanc zklamal, protože jinak byly jejich dosavadní vůně hodně originální.

Nela 30.6.07 12:33

Sam : Tak Desnudu bohužel neznám :/ ale na FI jsem měla naprosto stejný názor - nedokázala jsem si představit, že bych na sobě měla něco tak výrazného - a potom další rok v zimě jsem ji už měla doma na poličce :) Chce to opravdu notně šetřit při aplikaci a venku teploty ideálně pod bodem mrazu. Sladká je to ano a dost, ale já v ní cítím něco jakoby mentolového co tu sladkost drží v snesitelných mezích :) a neskonale na ní obdivuju, že je tak „jiná“ :)

Samantha 30.6.07 12:59

Desnuda je moc pěkná věcička a hlavně neokoukaná. Tedy je samozřejmě výhradně na zimu, protože je hodně výrazná, ale mě se tedy líbí moc. Nechápu, proč je tak noblíbená. Máš pravdu, že jsem FI zkoušela jen zběžně v parfumérii. Taky jsem hodně četla názor, že je spíš na tmavší typy a to já bohužel nejsem, tak jsem se jí už podrobněji nevěnovala. Je tolik vůní, že prostě nějaké člověk odfláknout musí ;-) Originalitu ovšem FI v žádném případě neupírám, určitě si jí oblíbí spousta žen.

marci64 1.10.11 15:15
Nela píše:
Sam : Tak Desnudu bohužel neznám :/ ale na FI jsem měla naprosto stejný názor - nedokázala jsem si představit, že bych na sobě měla něco tak výrazného - a potom další rok v zimě jsem ji už měla doma na poličce Chce to opravdu notně šetřit při aplikaci a venku teploty ideálně pod bodem mrazu. Sladká je to ano a dost, ale já v ní cítím něco jakoby mentolového co tu sladkost drží v snesitelných mezích a neskonale na ní obdivuju, že je tak „jiná“

byla to jedna z mých prvních vůní-a vždy jsem na ni dostala kompliment. Dýchá luxusem a nedá se jí upřít výborná výdrž!!!

Bambitka9mm 2.6.12 09:32

Miluju Femme od Mont Blanc.Je to vůně ke stému výročí této značky.Velmi složitá,ale delikátní,gurmánská.Mně dělá hodně dobře a chlapi ji jen chválí:-)

Frankie 2.6.12 09:54

To:@Bambitka9mm
citace „Mně dělá hodně dobře a chlapi ji jen chválí“

Vlastním pánskou verzi Presence v tomto flakónu /níže/ a dovolil bych si poznamenat:

Mně dělá hodně dobře a ženské ji jen chválí. Dokonce jsem musel svojí přítelkyni připravit odstřik, takže klidně uni. ;)

Chihuahua 18.7.12 20:35

Já mám nyní políčeno na Présence dUne Femme EdT, není drahá a nádherně intenzivně a hlavně dlouho voní

leucha 7.8.12 10:24

Présence d´une femme je úžasná vůně, jiné od Mont Blanc bohužel nemůžu…

adgam111 19.8.12 17:59

Já mám V´Femme de Mont Blanc a je úúúúžasný, miluju ho. Můj první miláček :srdce:

Bambitka9mm 26.8.12 13:49

@Frantatata

A chlapi Ti ji(ho) také chválí, ne? :D

Frankie 26.8.12 14:38

To: @Bambitka9mm

Chlapi se u nás nevonějí i nevoní… :(
A na patře se vyskytuje majorita žen. Pokud něco pochytám, pak (jen) od nich. ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu