*MONTALE PARIS

Reklama

therion 04.07.16 10:51

Neskúšal tu niekto Oudmazing, prípadne Honey Aoud?

Lalaith 04.07.16 11:13

@therion Žena se zálibou v unisexech… ;) Chocolate Greedy se mi nelíbí, moc prvoplánová. Patchouli Leaves se mi naopak líbí moc. Ještě jsem zkoušela Intense Café a vlastně mi nepřišla ani moc intense a už vůbec ne café (pokud za kávu nepovažujeme značně mlékem naředěný a šlehačkou pokrytý kávový dezert…)

Saffy 04.07.16 13:50

@Lalaith
Dívala jsem se na Tvou poličku, napadla mě Soleil de Capri. Je tady moc hezky popsaná, měla jsem ji na léto, ale nejsem velký poeta, je to svěží citrusová vůně, taková mořská, chladivá a jiná, než ostatní Montalky.

Danny8 09.11.16 16:13

Stalo se Vám někdy, že jste koupili nějaký parfém Montale a on velmi štiplavě alkoholově voněl?

katerinka 25.03.17 09:11

Dotaz na odbornice přes Montale…
ví někdo „was ist das?“
 https://www.parfemy-elnino.cz/…movane-vody/?…

mám už dlouho i vzorek z TPC

katerinka 15.09.17 08:21

Montale Intense Cherry - …hrůza z domu Montale…sladko kyselá třešňová žvejka. Jako od kolotočů z 80. let, kdy jste zevlovali okolo střelnic a přáli si nějakou tu exoticky vyhlížející dobrotu, která se po třech minutách žvýkání rozpadla na synteticky chutnající smotek.......stejně jako tato vůně.

není v databázi :roll: , asi se tu novinky moc rychle nedoplňují :-( .....dlouho jsem tu nebyla

Biely kvet 14.11.17 16:30

Odborníčky na vône, poraďte! Už dlhšiu dobu mám chuť kúpiť si nejakú „Montalku“. Počula aj čítala som, že sú krásne a, okrem toho, majú aj dobrú výdrž. Nechcem moc sladkú, skôr korenenú, orientálnu, s ružou, ambrou, pižmom… :rose: Čítala som zloženia týchto vôní, ale niekedy sa nedá na to spoliehať. Poradíte? :-) Kľudne môže byť aj unisex.
P.S. Spolieham sa nielen na odborníčky, ale možno aj na odborníkov!
Františku, Tomíku, kde ste? ;-)

therion 14.11.17 18:58

@Biely kvet Ja by som odporučil Red Aoud.

Lillly1 14.11.17 19:01

@Biely kvet růže,pižmo,ambra - Montale Dark Purple :)

Frantatata 14.11.17 19:04

@Biely kvet
Může být i tato, může?

Montale: So Amber (2016)
https://www.fragrantica.com/…r-35156.html

Moroccan rose, Ambergris, Sandalwood, Iranian saffron, Raspberry, Vanilla, White musk

therion 14.11.17 19:18

@Frantatata Môže veru, So Amber je tiež nosu lahodiaca vôňa ;-)

Arome renet 14.11.17 19:39

@Biely kvet Zrovna včera jsem zkoušela Dark Purple. Nechci Tě odradit hned na začátku, ale žádnou vůni od Montale nekupuj naslepo ;-) Jsou to velmi silné vůně. V Dark Purple jsem nevyčichala jednou složku dle složení. Mě to voní hrozně, jak čpavek se saponem do kupy. Zkoušela jsem Golden Sand a ještě dvě, promiň, nevím názvy…Všechny pro mě byly zbraně hromadného ničení.
Všem milovnicím se omlouvám :-)

Lucinela 14.11.17 19:47

@Biely kvet
Já bych byla velmi opatrná (s ohledem na tvou poličku) :-) , daným atributům vyhovuje Paris Aoud Roses Petals (já ty jejich „oudovky“ ale nedávám), zajímavě vypadá tato novinka: https://www.fragrantica.com/…e-40906.html (mám ráda kombinaci růže x malina).

Stránka:  « Předchozí 1 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama