mooc prosim o radu!!!

efis 09.02.10 19:06

mooc prosim o radu!!!

Nevim si rady,tak me napadlo zeptat se vas odbornic:))
Moje mamka uz par let pouziva Marc o´Polo pure green woman.Ne ze by se ji omrzel.ale rada by zkusila neco malinko jineho a na me nechala vybrat co.Chtela by neco sveziho,v zadnem pripade ne sladkeho nebo koreneneho.Me napadlo LANVIN ÉCLAT D´ARPÉGE nebo SALVADOR DALÍ SEA & SUN nebo DKNY WOMAN.Co na ne rikate?Mela by to byt vune do 1000kč.Budu rada za kazdy prispevek.

A jeste bych se chtela zeptat,jestli nekdo nezkousel Marc o´Polo women.

Dekujuu:))

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

jerry 09.02.10 19:10

Eclatem rozhodně nic nezkazíš, Sea & Sun by se jí taky mohla líbit. DKNY Woman ze své zkušenost nedoporučuju bez vyzkoušení (ty první dvě se mi líbí, Woman prostě nemůžu :vomit: ).

jasmina 09.02.10 19:42

to ja zase DKNY doporucuju vsema deseti, uzasne svezi a originalni vune :)

sea&sun taky neni spatna

eclat neznam (uz to nekdy musim zkusit, sakraprace :D)

Majla 09.02.10 19:51

Mě třeb anapadlo něco jako Premier jour nebo 5 th Avenue.Něco jemného, ale ne sladkého.

Dalia 09.02.10 20:16

Tak jako radí Majla a ještě například Gold Touch od Max Mary.

Danny8 09.02.10 20:21

Možná by se jí mohl líbit Bright Crystal (Versace).

Arome bublinka 09.02.10 21:21

Myslím, že Le Monde est Beaux od Kenza by mohl splňovat zadaná kritéria - ze začátku mírně nahořklý rybízek, později hezké nesladké květiny a osvěžující je také.

zuz.ka 09.02.10 21:30

Elizabeth Arden - Green tea, svěží zelený čaj s citrusy, levná
Estée Lauder - Emerald Dream, květinová, vodní, ale možná je tam nepatrný náznak sladkosti, nevím zda se dá pořídit do 1000,–

Hailstone 09.02.10 21:55
jerry píše:
Eclatem rozhodně nic nezkazíš, Sea & Sun by se jí taky mohla líbit. DKNY Woman ze své zkušenost nedoporučuju bez vyzkoušení (ty první dvě se mi líbí, Woman prostě nemůžu :vomit: ).

Já to mám přesně naopak Eclat :vomit: a DKNY W. docela O.K. :D

WildOrchid 09.02.10 21:56

hlasuji pro Daliho, je to prijemna vune, prijemne barvy, a mam pocit ze drzela lip nez Eclat dArpege. Jeste je moznost zkusit nejakou AA od Guerlaina ;)

Hailstone 09.02.10 21:58

Já bych ještě navrhla Cool Water Wave Woman-
Davidoff
do 1000 se vlezeš a výdrž byla docela dobrá, na léto se hodí . Jak nemusím Cool Water Woman , tak Wave se mi zdála příjemná. :wink:

tapuz 09.02.10 23:18

Lacoste for Women - lipový čaj a vůně květin s trochou citrusů
Lizsport od Liz Claiborne - svěží citrusy a květiny
Still od Jennifer Lopez - velmi svěží, vůně černého čaje s mandarinkou a svěží květiny, pepř nevyvolává dojem kořeněnosti, spíš svěžesti
Omnia Crystalline od Bvlgari - svěží jak bambusové výhonky
Všechny jsou svěží, nesladké a nejsou kořeněné a do tisícovky se taky vejdou.

A souhlasím s tím, že Eclat je dobrý nápad. Je taková svěží, jemná a příjemná, krásně šeříková, ale nepřeslazená a není těžká. Před pár lety jsem ji měla a moc se mi líbila.

Širín 10.02.10 07:54

Já osobně bych rozhodně NE volila Éclat d'Arpège, DKNY a Omnia Crystalline. Možná jsou ty vůně originální, ale nosí je půl národa a to už originální není.
V Sea & Sun by mohly vadit vodní tóny, ne každý je snese.
Vřele doporučuji L e Monde Est Beau a rozhodně jakoukoli Aqua Allegorii .
Still od J.Lo mám osobně ráda, je to příjemný jasmín s čajovými podtóny.

efis 10.02.10 11:15
zuz.ka píše:
Elizabeth Arden - Green tea, svěží zelený čaj s citrusy, levná
Estée Lauder - Emerald Dream, květinová, vodní, ale možná je tam nepatrný náznak sladkosti, nevím zda se dá pořídit do 1000,–

Ahoj,neznas prosim te taky Elizabeth Arden Green tea LOTUS?

LuciaG 10.02.10 12:51

Efis, skús aj Clinique - Happy . Je veľmi univerzálna a všeobecne sa ľuďom páči.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama