Moschus

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Arome Šárka02 19.09.09 20:12

Makulenko Moschusy od firmy Narval už jen tak neseženeš. Nedávno prodávala Včelka na Aukru nějaký, ale ofiko se musel přestat vyrábět kvůli ochraně jelínka chudáčka :cry: . Tak kup mamince Jovan, prý krásně voní :wink: .

Makulenka 20.09.09 08:59

óóó děkuji, tak to zkusím:-)

Albeni 22.09.09 11:09
zdensy píše:
Znáte někdo tuto značku? http://www.arome.cz/…/obrazky.php?…

Já znám jenom Magic love, dala mi ho babička. Ta vůně je hodně sytá a taková prosluněná. Zas nemůžu říct, že by to bylo NĚCO, ale tak nejhorší není, opravdu je takový hřejivý, medový, celkem fajn. A výdrž, ta je dost dobrá.

římanka 22.09.09 19:07

tak to jsem překvapená, že jse mošus dnes někomu neznámý, ani jsem netušila, že takhle zmizel. je mi 33 a „Mošus“ bylo něco, když jsem byla malá. Mošus měla babička i máma a mošus znal snad každý

Širín 20.10.09 06:53

Ráda bych obnovila toto vlákno. Kolegyně se dotazovala na vůni, kde je mošus výrazný… Byla jsme v parfumérii a ptala se na tuto zapeklitou otázku a paní mi doporučila dvě vůně. Jelikož nevím, jak mošus voní, tak nevím… co vy na to?
1. byla Essence od Narciso Rodriguez
2. pak byla Idole d'Armani

Tana1112 20.10.09 08:45

.

Příspěvek upraven 24.07.13 v 14:17

barbucha 20.10.09 09:19

Měla jsem vzorek Mure et Musc Extreme, a ten končil náááádherným pižmem…

• Citovat
  • Nahlásit
arzenika 18.12.12 13:50

.....vonali tie mosusy uzasne, najma exotic love…v sucasnosti skuste od el nabil olejicky, tiez cisty musk........ale tak vam poviem, ze tie narval mosusy uz nikto nikdy nenahradi, lebo tam boli prirodne zlozky......

wezuv 18.12.12 14:21

patřím k hrdým majitelkám tohoto „vyhubeného druhu“ kokrétně mám Oriental Love perfume oil a je to skvost,tedy pro mě osobě, moje maminka v mém dětství používala exotic Love. koupeno z druhé ruky, dají se sehnat na ebay ale za docela velké peníze, viděla jsme i slovenský web kde je nabízeli.Nabízejí je za 4700,–!!! a to na objednávku. šílenost
chystám se zkusit ty mošusové olejíčky

Emiliana 29.12.12 15:03

Neviete náhodou, či sa dá ešte zohnať: I love Musk, voľakedy som ho kupovala v DM, ale už to je minulosť. :roll: V e-shopoch som ho tiež nenašla..

arzenika 29.12.12 16:00

@Emiliana …videla som ho tusim v DM v Palace pri Tescu na Zlatych pieskoch … a ked ho mali tam, tak ho budu mat mozno este aj inde, podla toho odkial si (bol vtakom mensom baleni, ale bol to urcite on, aj som predavacku, kedze nemali tester donutila aby mi dala ovonat, ale vobec to nebolo to co som poznala z minulosti, tie Love seria olejcekov od Narval, ci ako sa to volalo)… no, skratka, pred par dnami to tam mali…

arzenika 29.12.12 16:03

@wezuv …objednala som si na istotu tie el nabil olejicky- musc blanc, musc body a musc red rose… a bola som priserne sklamana, ale priserne… uplne ina vona ako tie moschusy, az mi doslo el nabilov zle.. poslala som ich naspat, napis mi, potom ked ich ovonias, ako ti tie musc od elNabil vonaju /nevoňaju/

Emiliana 29.12.12 16:50

@arzenika Tiež som voľakedy používala I love musk olejíčky od tejto značky a voňali rovnako ako tá toaletka, mne sa veľmi páči, mama sa k nej často vracala. U nás na Slovensku v DM som sa po nej v poslednej dobe vlastne nepozerala, ale v Prahe ju nemali ani v jednej čo som bola. No nič, ale aspoň svetielko nádeje :lol: ďakujem..

alix01 31.12.12 11:52

ten sa mi velmi pacil, nieje na trhu nieco podobne?

masonarozni 09.03.16 21:01

Moschus Mystic Love

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek