MS v hokeji

pipisek 9.5.16 22:08
@Evian píše:
Přesně, bude to těžký boj, naši jsou hodně aktivní, opravdu v dobré kondici, tak budeme doufat. :pankac: Včera jsme si tak doma tipovali, můj tip 4 : 2. :mrgreen:

Měla sis vsadit,bylo by na vůničky :dance:

Evian 9.5.16 22:27

@pipisek To mě vůbec nenapadlo, schválně jsem se dívala a kurz byl 21 :zed: ale tipovala jsem tady, třeba mě vyhodnotí a bude na vůničky. :dance: :mrgreen:

http://www.hokej-ms.com/odehrane-zapasy

Mám ze sebe radost :lol: , sem tam si doma na MS tipujeme, ale tak přesný výsledek se mi už dlouho nepovedl. :jazyk:

pipisek 10.5.16 06:57
@Evian píše:
@pipisek To mě vůbec nenapadlo, schválně jsem se dívala a kurz byl 21 :zed: ale tipovala jsem tady, třeba mě vyhodnotí a bude na vůničky. :dance: :mrgreen:

http://www.hokej-ms.com/odehrane-zapasy

Mám ze sebe radost :lol: , sem tam si doma na MS tipujeme, ale tak přesný výsledek se mi už dlouho nepovedl. :jazyk:

Tak to moc držím palce!

Evian 10.5.16 07:58

@pipisek Díky :kytka: , takových tipařů se stejným výsledkem bude určitě spousta, ale 10 tis. by šiklo, hned bych věděla, který flakonek koupit. :mavam:

MagnolieS 10.5.16 11:04

Sice pozdě, ale pobavilo mě to :mrgreen:

MagnolieS 13.5.16 17:24

Včera i dnes :palec: :potlesk: :palec: :potlesk: :palec:

pipisek 13.5.16 19:55

Ani včera a ani dnes jsem bohužel hokej neviděla,hraje se moc brzy. Ale výsledky jsou :potlesk:

Evian 14.5.16 06:53

Krása, zatím bez prohry, je na co se dívat. :palec:

MagnolieS 17.5.16 13:31

Paráda dnes i když teda natěsno ke konci :palec: :potlesk: :palec: aspoň zazdili tu nájezdovou prohru s Dánskem!

Evian 18.5.16 08:05

To byl parádní koncert :palec: ano, náplast za Dánsko, velké překvapení, když si vezmeš, že Rusko, které jsme porazili, je rozdrtilo 10:1.

MagnolieS 19.5.16 18:03
:( :,( :( :,( :( :,(
Evian 19.5.16 20:08

Smutné… :,( :,( :,( opravdu jsem v nějaký ten kov doufala… :,( :,( :,(

micuska6 19.5.16 20:28

@MagnolieS , @Evian Baby, nesmutte. Pozrite na nasich a hned vam bude veselsie :mrgreen: .

• Citovat
  • Nahlásit
Evian 20.5.16 09:14

@micuska6 No jo, jenže naši hráli v základní skupině bravurně, je fakt, že zápasy ve skupině a čtvrtfinále se nemůžou srovnávat, uhráli, na co měli, no…Slovensko bylo letos bohužel celkově slabší, někdy, jako by tam vůbec nebyli, např. s Finskem, Kanadou…dělali si s něma co chtěli. :think: Až ve čtvrtfinále se ukážou ti nejlepší, takové Rusko s námi hned první zápas prohráli a věřím, že budou hrát o zlato. Rozdají si to s Kanadou, můj názor, i když, Finsko by si letos taky zasloužilo hrát ve finále.
MS v hokeji mě baví od útlého dětství, tak to docela prožívám, ale hroutit se z toho teda nebudu. :mrgreen:

micuska6 20.5.16 12:17

@Evian Ja tiež sledujem hokej dlhé roky, ale len MS. Vieš čo si myslím? Keby naši dali gól o 70 sekúnd skôr (padol v 69 sekunde v predĺžení), tak zápas s našimi by ste na 100 % vyhrali a možno boli aj majstrami :think: . Naši by neuniesli tú psychickú záťaž a boli by sme pre vás ľahkým súperom.
Náš hokej je v troskách a môže za to hlavne vedenie, ktoré je rozhádané. Zo zámoria preto nik nechce nastúpiť hrať za štát a potom to takto dopadá…

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
Váš příspěvek