"Mužolapky" - parfémy na svádění mužů

Michele 19.09.15 20:23

@ivuska85
Neboj, neni divny. Muj tatinek Hypnotic taky nerozdychava :roll: Minimalne jsou dva. Ale obecne na nej mam chvaly nejvic.

macko.pu 19.09.15 20:24
@Michele píše:
@macko.pu
no vzhledem k tomu, ze mu sekretarku dela modelka, tak mu asi spis fakt vonel ten Hypnous :mrgreen:

prosím Ťa, modelka, nemodelka, ja neviem, prečo je to taký všeobecný názor, že modelka… a chlapi sú hneď paf :mrgreen: … my, chlapi v najlepších rokoch, (4Otnici) predsa vieme oceniť tú pravú krásu, modelečky necháme pre puberťákov a uslintaných, prachatých 60tnikov :jazyk:

Michele 19.09.15 20:25
prokera 19.09.15 20:51

@ivuska85 Muj pritel HP taky ignoruje. :think:

India 19.09.15 20:52

Nevěřím, že jen vůně může být mužolapka (tedy tu s feromony jsem nezkoušela ;) ), známá v parfumerii mi ale tvrdí, že mužské přitahují vůně s ylang-ylangem a vanilkou jak vosy bonbón.

No pravdou je, že třeba loňská Terracotta se mému muži líbí.

• Citovat
  • Nahlásit
prokera 19.09.15 21:03

@India Asi to bude jako u vseho kus od kusu :) . Ten muj treba jede na paculi a vanilka s ylangem ho nechavaji v klidu 8) .

Jedi 19.09.15 22:44

Za mě, jakože dámské vůně moc neznám, tak Carnal Flower mě nenechává chladným, Fille de Berlin.

Lucinela 19.09.15 22:51

@Jedi
Je fajn znát názor našich „aromáků“ ;) . Pro mě zajímavá informace, obě vůně se mi moc líbí, ale nečekala bych, že budou sbírat komplimenty oačného pohlaví :think: . Je fajn vědět, že ne všichni muži mají rádi „jedlé“ vůně.

Jedi 20.09.15 19:30

@Lucinela Já osobně mám rád, co se mnou zamává, a vůbec se nebojím vůní, které se nosí jen k určitým příležitostem,
Love in Black, Back to Black, Absolue pour le Soir, Hard Leather, Black oud, Serge Noire a mnoho dalších temnějších vůní.

A na druhou stranu ocením třeba takové věci jako Chemise Blanche, Osmanthe Yunnan a hromadu dalších lehčích vůní a kytiček…
příp. Guerlain Desert atd.

A taky něco do prostoru… třeba Arabian Oud Majestic, Portrait of Lady, Shalimar atd.

Ale říkám, vůně pro holky nemám načuchané. :-)

Lucinela 20.09.15 21:36

@Jedi
Tak moje vůně, resp. množství, které užívám, by s Tebou zamávalo určitě :lol: . Love in Black mi připady typově podobná Le Fille de Berlin, pouze tady je to o suché inkoustové fialce. Chemische Blanche je úžasná vůně a Portrait of a Lady - ta zamává s každým, pro mě v tom nejlepším slova smyslu. Vidím, že máš taky rád vůně od F. Malle. To by se ti na dámách mohl líbit ještě Dris van Noten, Une Rose, mně se vlastně líbí všechny. Jsou jedinečné, s úžasnou výdrží a projekcí. Snad jen zimí voda - L´Eau d´Hiver je taková snová a Iris Poudre je také poměrně krotká.

Jedi 20.09.15 22:58

@Lucinela Určitě mám rád F.Malle Une Rose je fajn… teďka mě celkem baví Rosam a je to nositelná růže i pro mě. Růže s benzínem :)
Mám rád, když se moc na aplikaci nešetří…:D

Lucinela 21.09.15 19:19

@Jedi
Tak to já s aplikací fakt nešetřím, to by sis užil :mrgreen: .

marta.voltrova 22.09.15 11:49

Tak co je tedy ted trendy, abych toho svéha svedla? :-D A myslím vůni, né feromony. preferuji sladší varianty :)

prokera 22.09.15 15:27

Na to neexistuje odpověď :oops: , stejně se každému líbí něco jiného ;) . Zkoušet, zkoušet, zkoušet tipy tohoto vlákna :D .

marta.voltrova 23.09.15 08:44

Našla jsem na to nějaké slevove kody na parfums , ale za boha nevím co vybrat.. chci něco sexy, jen pro něj! :srdce: :*

Stránka:  « Předchozí 1 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Další »
Váš příspěvek