My a CHanely...........

Gazelka 16.6.08 13:34

My a CHanely...........

CHtěla bych se zeptat jaké vůně od CHanel máte(pokud je máte) :wink:

…a kolik vám je?

Je mi 26 let a rozhoduji se mezi Chance a Allure, ale nevím který:-(
Allure mi voní trochu líp, ale nejsem moc kostýmkový typ.

A co mě nejvíc štve, že se Allure edt. neprodává 35 ml jak edp.

Myslím si, že 50 je na mě moc..............

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
klubko 16.6.08 13:37

Docela tě chápu, také mám Allure ráda, hlavně EdT, ale nemůžu říct, že bych ji nosila pořád. Je opravdu taková elegantní, na druhou stranu bych ale neřekla, že pouze ke kostýmku. Chance se mi vůbec nelíbí, takže ti asi objektivně neporadím, kterou z nich, protože jsem zaujatá :)

macska 16.6.08 13:38

28, nemám žádný a rozhoduju se mezi Allure a Chance eau fraiche. Ještě se mi líbí No 5 a Cristalle, ale ty už bych asi nevyužila. Prvních dvou bych brala maximálně třicítku, druhé dvě by mi stačily v miniaturkovém monožství. Kostýmkový typ taky nejsem.

Tana 16.6.08 13:40

Používám Chance a je mi 37let. Věk stejně není rozhodující. Kostýmky nosím, ale klidně si vezmu Chance k džínám. Jestli se Ti líbí Allure tak se nerozhoduj a kup si ji. Nevím jestli jsem Ti pomohla.

Zuzek 16.6.08 13:40

Je mi 27, mám Allure, Chance a Coco Madem. Jak už jsem psala v jiném tématu, v parfumerii jsem nepochodila s pochopením paní prodávající, že prý mám divný vkus a že se na mě No.5 ani Coco nehodí. Je mi to fuk, baba jedna, at´si myslí, co chce. Coco voní nádherně, No. 5 jsme chtěla zkusit, ale asi mají testery na figu, bo mi stříkla s nějvětší pravděpodobností 19, i když na flakonu byla 5, ale obsah byl zelený.

Myslím, že Chanel nemá hranice, komu voní, at´ho používá, já osobně budu ráda takové vůně čichat kolem sebe :lol: :P

  • Citovat
  • Nahlásit
anmat 16.6.08 13:50

Jsem přesvědčena, že u vůní na věku nezáleží. Řeči prodavaček je třeba brát s rezervou - co mi voní a sedí, v čem se cítím dobře, to používám! Co se týká Chanelů, tak to platí stejně. Mám kamarádku, která od 25 (dnes je jí 29) používá Chanel No.5 a Coco - obě jí úžasně jí sedí a každý je na ní obdivuje. Já už jsem středního věku a žádný z těch klasických Chanelů (No.5, No.19, Coco) nemůžu - mám Allure, Allure Sensuelle, Chanci a Coco M. Všechno jsou to nádherné vůně, báječné držáky, které si klidně vezmu jak ke kostýmu tak k riflím. Takže - pokud se ti Chanel líbí, jdi do něj !!!

  • Citovat
  • Nahlásit
Gazelka 16.6.08 13:52

Víc se mi líbí Allure..........je rozdíl mezi edt a edp?

macska 16.6.08 13:54

Tak tak, řeči prodavaček brát s rezervou. Skoro vždycky se motám kolem těžších vůní a prodavačky mě táhnou k citrónovým vodičkám. Uznávám, že kdybych to brala podle vzhledu, tak nejsem zrovna orientální typ, jenže co nadělat, když mi to voní :D

Gazelka 16.6.08 13:59

No o prodavačkách ani nemluvím:-)

Je pravda, že se vyznají dobře, co se týče značek a ve složení vůní.

Jen v novinkách trochu tápají :wink:

Ale velice rády nabízejí mladším děvčatům citronovky apod. Berou to hodně podle vzhledu. Má maminka je vyloženě elegantní typ a přímo nesnáší sladké vůně.....používá jen Lacoste Pour Femme nebo modrou DG.

Barbarra 16.6.08 13:59

Mě je 25, mám Allure Fraichissante pour l´ete (téměř to samé co Allure Edt, i co se výdrže týče), Chance Edp , budu mít trochu Allure Sensuelle a trochu víc No. 5 . Měla jsem Chance Eau Fraiche a snesla bych i Coco Mademoiselle .
Pramálo si dělám z toho, co si o Chanelech pro tak mladou osobu myslí prodavačka. Hláška o staré paní s drdolem (Zuzek psala v jiném tematu), mě fakt pobavila:).

Takže Gazelko, kup si Allure, když ti voní líp :). Když umíš vůni nosit, líbí se ti, nemusíš být pro ni přesně ten „typ“, ani věková kategorie, ne?;)

klubko 16.6.08 14:06
Gazelka píše:
Víc se mi líbí Allure..........je rozdíl mezi edt a edp?

Rozdíl je, a to docela velký. Už jsem to tu někde psala, takže promiňte, že se opakuju :) V EdT je více citrusů, EdP je sladší a pudrovější. Záleží, co ti zavoní víc, mně EdT připadá zajímavější, proto ji mám radši :)

Gazelka 16.6.08 14:24

Vy mi, ale dáváte zabrat ............ :roll:

atyzek 16.6.08 15:57

Mě je 34 a Allure sensuelle nosím asi dva roky, nejraději tedy v zimě a ke stylu zelená bunda, černá mini, černé vysoké kozačky a maskáčové punčocháče (army styl a už jsem to tu někde taky psala) a k tomu oblak Chanelu :lol: a vůbec mi nazáleží co kdo říká. Ještě si brousím zoubky na Allure, ale teď ho musím pořádně vyzkoušet jak jsem se tady od Vás dozvěděla o velkém rozdílu mezi EDT a EDP! :?:

U No 5 mám střídavé pocity a pořád nevím jestli se mi líbí nebo ne?
Ostatní Chanely nemusím :)

atyzek 16.6.08 16:00

Gazelko- možná když se nemůžeš rozhodnout kterou koupit, tak si kup obě, protože je každá úplně jiná :wink:

zdensy 16.6.08 16:11

Měla jsem Chance, šla pryč, nehezky se po půl dni rozkládá, aspoň na mně. Tak jsem si pořídila Chance Eau Fraiche, výdrž skvělá, vůně pro mě příjemnější než Chance, ale používám ji minimálně. Líbí se mi Coco Mademoiselle, hlavně ten maskulinní tón s růží, klasická Coco mě neláká. Nově mám Allure edp, je krásná a z ostatních jmenovaných je nejméně konfliktní, tím chci říct, že není složitá. Vyzkoušela jsem i Allure Sensuelle, ta je dost sladká, už vím, že si ji nepořídím. Ke starším Chanelům nemám ten správný vztah.
Vyhrává Coco M. (asi proto, že ji nosím déle než Allure), ale Allure je hned v závěsu :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek