My a CHanely...........

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
PetraSK doma 20.6.08 14:45
Mirka píše:
llenni píše: :lol: :lol: :lol: … mohly bysme uzavírat sázky… vyrazíme do všech parfumerií u nás (dost nás na to tady je :wink: ) a zkusíme najít jednu, kde TOHLE prodavačka identifikuje… :roll:
:-))))))
nevíte, jaké mají ta děvčata platy? Na Fann tuhle viselo oznámení, že hledají prodavačku… měla jsem chuť tam zajít.

vraj majú dosť nízke platy, asi okolo 12.000 Sk čistého a majú provízie z predaja. Vzhľadom na klesajúcu návštevnosť a tržby to asi nebude najlepšie platený džob

Garfield 20.6.08 16:04

Zrovna ve Fann mi na „Ermé“ reagovala prodavačka dobře.V Douglasu nabízeli nějak kolem 13 000,–hrubého + provize z prodeje určitých značek.Takže není divu, že prodavačky kolikrát nutí něco konkrétního :wink:

K Chanelům:měla jsem Chance eau fraiche, nejdřív nadšení, ale pak se na mě začala nějak nedobře rozkládat a musela pryč, dělalo se mi z ní špatně. Kromě toho, začínám mít pocit, že ji má každá druhá, jako letničku :? Z ostatních se mi líbí Allure edp i edt, jinak nic. No.5 mi vyloženě páchne.

Svatka 20.6.08 20:30

Kolikrát mi je těch prodavaček úplně líto. Já teda parfémy chodím jen očuchávat. Říkala jsem si, že tam koupím mějakou dekorativní kosmetiku, ale je tam taky dost drahá. (je teda fakt, že nekupuju drahé značky typu Clinique). Totéž najdu levněji u Rossmanna či v DM. popř. na netu.

Svatka 20.6.08 20:34

A Chanel No.19 mi dnes způsobil rozpaky: nevím, jestli to dělá to vedro, ale zpočátku byl úplně nesnesitelný - bakelit, pak to bylo lepší a teprve po 2 hodinách to byla pohádka. S Coco nebo Allure to mám obráceně. Ale proč to té 19. tak dlouho trvá?

Mirka 1.7.08 12:47

Tak úplně to sem nepatří - ale prosím, je velký rozdíl mezi Chanel No. 19 EDT a EDP? Mám od někoho vzorek, a nevím, co to je - a taky už si nevzpomínám od koho :cry: Tenkrát mi ta dobrá duše poslala tři vzorky neoznačené, že ten zelený je Chanel, ten narůžovělý … no, ta hlava. Prosím, kdyby mi mohl někdo poradit,byla bych ráda.

Lavandine 6.4.14 17:31
@Irena píše:
Já francouzsky mluvím, je to moje profese, a tudíž se v parfumériích dotazuju s francouzskou výslovností. Vypadám tak nejspíš jako strašnej snob nebo někdo, kdo se chce hrozně pochlubit tím, co se naučil. Ale lingvistky mě jistě pochopí - když člověk ví, jak se to řekne, z duše se mu protiví to nějak komolit. Ale chápu, že tím musím ty prodavačky vyloženě odpuzovat (někdy se to hodí - taková svižně vyslovená Zahrada po monzunu zaručeně zažene i ten nejangažovanější personál).

Omlouvám se za reakci na velmi starý příspěvek, ale nejedná se spíše o „Posečenou zahradu?“ A pak bych se chtěla jenom zeptat, jestli se Hermès vyslovuje jako Ermé, nebo jako Ermés. Díky :)

domenica 6.4.14 17:41

@Lavandine
Irena napsala poslední příspěvek bohužel před třemi lety. Taky si název překládám jako Zahrada po monzunu. Hermès se vyslovuje Ermés.

Lavandine 6.4.14 18:40
@domenica píše:
@Lavandine
Irena napsala poslední příspěvek bohužel před třemi lety. Taky si název překládám jako Zahrada po monzunu. Hermès se vyslovuje Ermés.

Jé, díky, zapomněla jsem se podívat :oops: . S tím „ermésem“ jsi mne potěšila, ale ve slovníku jsem zjistila, že máš pravdu s tím monzunem. :oops: Je to pro mě šok, připadám si jako po propadu do alternativní reality 8o . No aspoň kdybych teď potkala nějakého Francouze, tak mu nebudu v rámci společenské konverzace vykládat něco o voňavé zahradě po monzunu :mrgreen: .

Lavandine 7.4.14 16:46
@Lavandine píše:
Jé, díky, zapomněla jsem se podívat :oops: . S tím „ermésem“ jsi mne potěšila, ale ve slovníku jsem zjistila, že máš pravdu s tím monzunem. :oops: Je to pro mě šok, připadám si jako po propadu do alternativní reality 8o . No aspoň kdybych teď potkala nějakého Francouze, tak mu nebudu v rámci společenské konverzace vykládat něco o voňavé zahradě po monzunu :mrgreen: .

Fuj, tak už jsem přišla na to, čím to bylo!! Spletla jsem si „mousson“ a „moisson“ :oops: . Holinky nebo hodinky, obojí se natahuje… Ať žije pan Kaplan!!! :lol:

ariana18 27.9.15 17:05

mile aromacky :-) mam na vas 2 otazocky…najma tie ktore pouzivate coco mademoiselle..coco mademoiselle som dostala prvykrat ako darcek v roku 2010,kde som si ju zamilovala na prve privonanie..najma ten typicky pansky akcent…po 3rokoch (2013) som kupila nove balenie avsak bola som prekvapena..pansky akcent nikde skor svieze kvetiny..myslela som ze je to tym ze je made in usa..teda ze. niektore zlozky mozu byt odlisne ako ta predtym made in france…dnes 2015 som opat si chcela kupit nove balenie no zase len svieze kvetiny ziaden pansky nadych…stretli ste sa aj vy s niecim podobnym alebo mate nejake informacii o reformulaciach tejto vone? :-/ a druha otazka len tak pre istotu..ozaj ma chanel 5 logo na prednej strane len nalepene? dostala som do daru pevykrat tuto vonu a prekvapilo ma ze na rozdiel od chaneliek ktore som mala predtym ma to logo len nalepene a nie vyryte v skle alo CM napr…dakujem za odpovede :-)

Michele 27.9.15 20:35

@ariana18
Mozna jsi mela jednou EdT a podruhe zase EdP. Neni to mozne? :think: Zrovna Coco Mademoiselle se mi zda, ze voni porad stejne (alespon tak ji detekuju na sve svagrove, ktera ji ma roky mezi oblibenymi). Ale cert vi…
Ad nalepka - ano, na flakonku je vpredu nalepeny ctverecek s napisem ;)

ariana18 28.9.15 10:33

nie nie vždy som mala verziu EDP :) práve to sa mi na nej páčilo to pánske..temnejšie..na pozadí kvetín…teraz žial ostali už len tie kvetiny :)

Evulik 28.9.15 13:11

@ariana18 a kde si kúpila tú Made in USA? Nebol to fake? V mojej CM ten pánsky akcent je a tiež je z roku 2013.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek