Na cesty - šetření místa

Kamikaii 27.7.11 14:26

Na cesty - šetření místa

Máte nějaké vychytávky?
Potřebuji sbalit cca na 3 týdny co nejméně věcí.

Mám malé balení olejíčků sobě i dětem na obličej i tělo, kostku přírodního mýdla na mytí sebe i praní … :conf: přemýšlím dál :wink: :)

Arome Dušička 27.7.11 14:30
:D

http://www.youtube.com/watch?…

omluva za OT, ale to se nedalo… :lol:

Kamikaii 27.7.11 14:33

:D :lol: Boží :) máme pro 4 lidi jen o málo větší auto než Mr.Bean :mrgreen:

Arome Dušička 27.7.11 14:38

Tak v tom případě… 8)

http://www.youtube.com/watch?…

Kamikaii 27.7.11 14:48

Joo my tam máme kočárkotank :lol:

Lalaith 27.7.11 14:50

Na cesty doporučuju některé věcičky LUSH… Třeba se šampukem si člověk umyje vlasy, tělo, je dobrý místo nějakého gelu na holení nohou, dá se s ním vyprat, nikam se nevyleje a navíc ještě dlooouho vydrží… :wink: Čili jeden přípravek téměř na vše… A daly by e v jejich sortimentu najít i další věci, ovšem u některých je potřeba dávat bacha na vysoké teploty, rádi se rozpouštějí (kondicionér Jungle, masážítka a tělové kondicionéry…)

Leisha 27.7.11 15:04

Skvělá vychytávka na cesty je sarong - velikej, měkkej, bavlněnej šátek. Beru si sebou většinou dva, a průběžně je peru…dá se to použít jako sukně, ručník, osuška, přehoz přes ramena, plážová taška… (a žádnou z těchhle věcí už sebou nevozím).
A s Lush šampukem souhlasím, je úplně super a jinej mycí/prací prostředek už potřeba není. A jinak kelímek bambuckého másla (univerzální mazadlo, na obličej, rty, spálenou kůži, cokoliv) a lahvičku levandulovýho éterickýho oleje (je to super dezinfekce, na spáleniny funguje, je dobrá i proti klíšťatům a hmyzu).

Kamikaii 27.7.11 15:15

Jj levandulový máme, je i po opalování a jako repelent.

Sarong taky, budu ho nosit po dedine jako sukni. Taky některá trička nosím jako sukně :D

lucil 3.5.14 10:15

Tak se jdu optat, jestli máte ještě nějaké vychytávky na cesty. Letím jen na deset dní a nechce se mi tahat denní krém, noční krém, šampon, kondicioner. Budu v J. Americe, ale předpokládám, že budeme spát někde po hotelech, takže tam asi nějaké mýdlo bude :mrgreen: Zatím jsem jen vymyslela, že si vezmu nějaký z olejíčků od saloosu, protože tím se můžu patlat celá a ještě odličovat, ale nic víc mě nenapadlo :think:

Sasa 3.5.14 12:01

Já nevím, ale všude jsou obchody, ne? A zase o tolik víc to tam nestojí

  • Citovat
  • Nahlásit
lucil 4.5.14 10:28

Prý to tam stojí o dost víc, co jsem se dočetla, ale o to nejde, spíš o to, že nevím, kde přesně budu, nějaký čas je tam i v pralese atd a tam toho asi moc nesplaším :mrgreen:

janice8 4.5.14 10:36

Jak psala Lalaith - výborný je lush. Syn mi odcestovával do Austrálie, tak jsem ho zásobila právě věci z lushe. Pastilky na čištění zubů, shampuky - to může použít na vlasy i jako gel na mytí… Odlétal na rok a myslím, že z kosmetiky je na rok vybaven. Letištní váhový limit zavazadla v pohodě splnil.

Ef 4.5.14 11:06

@lucil Do hor kdy resim kazdej gram v krosne beru mejdlo, kartacek na zuby s minipastou, krem s vysokym faktorem na oblicej a maly baleni micelarni vody na odliceni (necistot z pleti) plus tamponky podle poctu dni x2. Nic vic neni treba.

Váš příspěvek