NafNaf Fairy Juice

Alex 08.06.11 13:41

NafNaf Fairy Juice

NafNaf Fairy Juice 40/100 ml EdT
http://www.punmiris.com/…/o.14818.jpg Hlava: mandarinka, bílá broskev, černý rybíz, rebarbora Srdce: jazmín, biela ruža, konvalinka, tiaré Základ: pižmo, céder, tonka, vanilka

Reklama

Širín 08.06.11 13:46

Značku nemusím, názve otřesný, ale složení se mi docela líbí… pár zajímavých složek…
Obrázek hezký.

emily 08.06.11 15:54

flakón ok, ale inak to zrkadlo+les = strašidelné

verunka2201 08.06.11 15:58

Mně se náhodou ta kampaň líbí, no asi jsem trochu infantilní, ale tyhle pohádkové motivy se mi líbí víc než nahatá naolejovaná těla a vyšpulené rty :mrgreen: Beztak si myslím, že to bude sladká vodička tak pro -náctileté… viděla jsem ji včera v Sephoře, ale už jsem toho na sobě měla moc, tak jsem ji nezkoušela.

Garfield 08.06.11 16:11

Ten les je teda parádní, akorát vůbec nesedí k barvě ani složení flakonu :conf:

Evženie 08.06.11 17:16

No, tenhle typ kampaně apeluje na mé skryté infantilně fantazijní choutky, ale mé hlavní cynické já se ptá: Fairy Juice - to je jako džus lisovaný z pravých lesních víl? :twisted: :twisted: :twisted:

v každém případě to půjdu očuchat. Jestli to bude lehká ovocně květinová vodička, tak by to v mém současném rozpoložení mohlo mít šanci. Složení vypadá, že by mě to nemuselo úplně zabít.

Alex 29.08.11 01:28

už by mala byť v parfumérkach a za obstojnú cenu 100ml okolo 1000kč

Triss 29.08.11 13:28

V parfumeriích opravdu je, asi před třemi týdny jsem ji potkala v pražské Sephoře, ceny jsem si nevšimla. Zkoušela jsem na papírku a jakkoli já ovoce ve vůních můžu, tohle na mě působilo až moc ovocně sladce unaveným dojmem, takže zkoušku na kůži jsem si odpustila.
Nicméně promo mi připadá roztomilé :)

pichjit 30.08.11 08:59

V parfumerii je už dlouho, v Sephorách určitě od července spíš déle a voní mi jako vše NafNaf - nevoní mi vůbec. Opět cítím umělinu.

Ala en 06.10.11 15:14

mošus

Prošlo mi rukama hodně parfému a můj nos je mlsný,ale tento parfém si pořád vychutnávám,bohužel už mi dochází a další nemohu sehnat…kdo miluje mošus a květinu thiaré jako já,tak si jeho čichové buňky přijdou na své…vůně je ochucená ovocnými složkami,ale konečný závěr je mošusový a výdrž je skvělá…snad se opět objeví na trhu :-)

Evženie 07.11.11 19:25
pichjit píše:
V parfumerii je už dlouho, v Sephorách určitě od července spíš déle a voní mi jako vše NafNaf - nevoní mi vůbec. Opět cítím umělinu.

Dneska jsem vyzkoušela, a zklamaně souhlasím. Taková umělá víla, oblečená je v levném polyesteru místo pavučinek, a tančí na hustém koberci místo po trávníku. Na papírku byla vůně děsná, na ruce o trošku lepší, ale i tak nic moc. Sladkohořce plastová. Výdrž má jen vanilka.

Alex 21.09.13 20:54

toť sprznenie už tak sprzneného dojmu :mrgreen:

http://fimgs.net/…nd.20794.jpg
lemon, pineapple, mandarin, moss, sandalwood and white woods

http://fimgs.net/…nd.20791.jpg
mandarin, peach, pomegranate, rose, sandalwood and vanilla.

slniecko 22.09.13 21:10

z čoho sa vyrába vílí džús, ak sa pomarančový vyrába z pomarančov :mrgreen: ?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama