Náhrada za Premier Jour???

protea 04.08.08 21:25

Náhrada za Premier Jour???

Nenapadá Vás náhodou, co by mohla být náhrada za Premier Jour? Je to oblíbená vůně mojí mamky, skoro ani nepoužívá nic jiného a já bych ji teď k svátku ráda obdarovala něčím podobným. Neustále mi totiž otlouká o hlavu, že jí stačí jen tady ten jeden parfém a další nepotřebuje 8) Za každý návrh budu vděčná…zatím díky :wink:

Musím jí přece dokázat, že jsou i jiné vůničky…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Slimek 05.08.08 12:21

tak to nejsi první

víš, že už tady několik lidí hledalo za ni náhradu :wink:? Já vlastně taky hledám, ale k ničemu pořádnému jsem se nedopracovala a myslím, že ostatní také ne. Ona je prostě nenahraditelná :lol: a když ji miluješ, nemá cenu přecházet, v tom tvojí mamku chápu.
Nevím, být tebou nehledala bych podobnou, tu bude maminka vždycky srovnávat s původní a nikdy novou nedocení. Ale jinak jsem jistou podobnost našla ve vůních Maxmara Silk touch a možná i Le Parfum, Lanvin Rumeur 2 rose a údajně je ji něčím podobná i Jil Sander Sport for women, ale ber je všechny s rezervou. Případně můžeš zkusit její letní odnože Lucky day, Summer solei - v základech jsou totožné. Jinak jestli má maminka stejný nos jako já, zamilovala by se třeba do Hermés Hiris :idea:

protea 05.08.08 17:41

Díky za tipy…zkusím očichat a snad něco vyberu (nebo skončím u Premier jour) :D

Mirka 05.08.08 19:17

Ty letní limitky jsou opravdu pěkné, i když já v Lucky Day podobnost s PJ necítím. Napadla mě Stylessence, to je taky mooc krásná vůně, pro mě podobná typově. Možná i My Torrente, Sensi White Notes.

zdensy 05.08.08 19:36

Já bych to viděla co do kvality na silnější kalibr, a přitom jemnou vůni, třeba Chanel Allure, edt by v tomto případě asi stačilo :wink:

Jitka 05.08.08 21:07

Já jsem absolvovala změnu z Premier Jour na jinou Ninu - modré Les Belles de Ricci Amour D´Amandier. Ta mandlová složka je tam dost podobná a nebude to tak násilný zvrat.

Slimek 05.08.08 21:18

to je zajímavý

no, tomu říkám tip, tu snad taky zkusím. Jinak s tou mandlovou složkou jsi mě přivedla ještě na L'instant magic - Guerlain, tam si ty mandle dost užívám a pravda vždycky si vzpomenu na PJ. Je a neprodala bys rovnou odstřik? :lol:

Jitka 05.08.08 21:24

No, čeho myslíš odstřik, těch zvonečků ? Musela bych se kouknou kolik toho tam vlastně zbývá, mám jen 30ml balení.

Slimek 05.08.08 21:29

téhle přeci

Les Belles de Ricci Amour D´Amandier :D , ale jestli máš málo nebudu ti brát, zkusit se asi někde v pohodě dá, že? A jestli je jí opravdu podobná, koupila bych celou… za tu cenu se vyplatí :conf:

Jitka 05.08.08 22:58

Když jí bude málo, pošlu ti alespoň vzoreček. J.

klubko 06.08.08 08:29

Možná bych zkusila Burberry London… Podobný není, ale typově trochu ano… Moc krásná vůně.

Myskamauska 06.08.08 08:37

Taky bych se přidala,že London se jí trochu podobá :D

Slimek 06.08.08 09:05

tak to budeš zlatá

Jitka píše:
Když jí bude málo, pošlu ti alespoň vzoreček. J.

tak ju, dej mi vědět. A předem díky.

protea 06.08.08 17:27

Díky moc všem… Mandličky jsou zajímavý tip, sice po nich pokukuju už dlouho (jak v podání Les Belles tak L´Instant), ale ještě jsem je nezkusila a podobu s PJ bych vůbec nehádala…

Slimek 06.08.08 17:52

l'instant magic

Tohohle Guerlaina najdeš určitě v Douglasu, Fannu a možná i Marionnaudu, takže v pohodě k ozkoušení a je fakt krásnej. Uvádí se,že je tam i čokoláda, ale tu já ani necítím, mandličky vše drtí :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama