nákupy v Brně

blackdakini 01.03.09 18:05

nákupy v Brně

V únoru jsem byla služebně v Brně a zdá se, že na mne čekají na jaře ještě další služebky. Zatím znám z Brna jen okolí nádraží (a výbornou vegetárku kousek od nádraží u jakési věže - Brňáci promiňtě!) a cestu tramvají číslo jedna, nicméně bych si chtěla vyšetřit čas na nějakou očuchávací akci. Kde se dají v Brně koupit zajímavé vůně? Na fóru jsem zachytila, že je tam k mání levněji Artizán nebo Annick. Mají něco jiného než v Praze? Nebo něco levněji?

Fleur 01.03.09 18:38

Levnější to tedy rozhodně nemáme (bohužel - mohli v Brně nasadit nějaké provinčnější ceny)! :lol:

L´Artisan a Annick Goutal se prodávají na Zámečnické, což je ulice v centru, která vede z náměstí Svobody na Dominikánské náměstí. Od nádraží můžeš klidně i pěšky.

  • Citovat
  • Nahlásit
Ada 01.03.09 19:00

Jestli si chceš jenom začichat, tak hned u nádraží je Vaňkovka, kde je Douglas, Marionnaud, Rocher a takovej obchůdek, kde mají Tisserand, luxusní vonné svíčky a spol. Na zastávce Malinovského náměstí (jedničkou jedna od nádraží) je FAnn, ale pozor, jsou tam dva, jeden malej hned u zastávky a jeden větší hned za rohem. Annick Goutal a L'Artisan je v Zámečnické - v jedné z ulic, které odbočují z nám. Svobody - a na to náměstí se dá dojít za pět minut z Malinovského. No a ještě na nám. Svobody je v OC Omega ve 2. patře přírodní kosmetika, kde mají vůně Florascent a různé jiné skvělé voňavé věci :)

Ada 01.03.09 19:19

No, obrázek lepší než tisíc slov, takže tady máš základní parfémový okruh středem Brna:

http://arome.cz/…rfumerii.jpg

Celková délka pěší trasy je kilometr a kousek. Fialové puntíky jsou zastávky tramvaje 1 - Hlavní nádraží a Malinovského náměstí. Modré puntíky jsou points of interest :) Zapomněla jsem zmínit L'Occitane a Estu (tam mají třeba Allegorie od Guerlainu) a obch. dům Špalíček, kde je taky Marionnaud. Do Vaňkovky se dostaneš podchodem z nádraží, nejdřív je Tesco a hned za ním Vaňkovka.

Váš příspěvek