Narciso Rodriguez Musc for her parfum oil

Chandler 17.05.10 14:27

Narciso Rodriguez Musc for her parfum oil

Jaký je rozdíl mezi NR EDP For her a NR Musk for her? Pokud by byl vzoreček parfemového oleje na vyzkoušení, pak pište prosím SZ.


Reklama

Fanfan 17.05.10 18:27

Vzoreček parfémového oleje jsem měla a jsou to úplně jiné vůně. Parfémový olej je velmi příjemná musková záležitost, má jedinou vadu - je hodně slaboučký. Voní opravdu poměrně málo intenzivně a nevydrží moc dlouho. Poslali mi ho z TPC místo Narciso Rodriguez for Her Musc Collection, parfémový olej se mi líbil víc než tahle loňská novinka, ale výdrž opravdu malá… :roll:

Chandler 17.05.10 18:44

Díky za informaci. Toho jsem se obával. Měl jsem pocit, že parfemový olej by mohl být „účinější“ a lépe držící oproti EDT či EDP, ale vypadá to spíše naopak :( . Vzhledem k ceně toho olejíčku to asi vypadá na vyhazování peněz do luftu.

Fanfan 17.05.10 19:09

Bohužel je to tak. Mám moc ráda muskové vůně, takže mít olej větší výdrž a intenzitu, určitě bych ho koupila, ale fakt za ty peníze nestojí. :roll:

Mirka 24.05.10 22:10

zkoušela jsem Narciso Rodriguez for Her Musc Collection, a držela na mě hodně dlouho. Cítila jsem z ní konvalinky, které ve složení nejsou (ani náhodou)

Chandler 25.05.10 09:01

Mně by se líbilo, kdyby musc verze byla bez výrazných kytiček, jak jsou na začátku v EDP a zůstala tam z EDP jenom ta musková báze, která je zcela neskutečná. Moje představa byla, že musk verze bude jako přímá cesta k bázi, bez čekání než zmizí počáteční květinový nápor. Ty konvalinky mě trochu děsí :D .
Mám na cestě vzorečky olejů (for her i for him), tak uvidím co se z toho vyklube.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama