Gelové nehty od A do Z

Dalia 05.08.16 10:39

@Michele Myslím, že jsi mě přesvědčila. :P Děkuji!

MagnolieS 05.08.16 13:24

@Dalia Pokud máš své tak fajn a kvalitní na gel nechoď, čekala by tě stálá údržba s doplňováním. Zabrouśit si odrosty do ztracena se dá v pohodě naučit, ale také to chce čas i přelakování a celková údržba. Že by se něco uvolňovalo do těla mimo sra*ek, které dýcháme nevím, geláky nosím od roku 1991 asi - tehdy to byla pryskyřice, k lékaři chodím pravidelně, otrávená ani jinak infikována za ty léta nejsem :mrgreen:
Své nehty mám jemné a lámavé a protože v mé profesi nynější (i vlastně v bejvalých) mi lidé koukají hlavně na ruce, gel mi maximálně vyhovuje.

Michele 05.08.16 14:13

@MagnolieS je a to nasi revizaci uz meli v praci fotek plesnivcu z gelovek pozehnane (pracuju na ZP). Vetsina teda z vietnamskych experimentu nebo domacich pokusu s levnymi gely z ebay. Ma kolegynka, co pred lety prisla k nam na sekr, to psychicky nedala a pri prvnim terminu u manikerky to dala dolu :D :D :D

nausi 06.08.16 10:58

Nejvic me desi ta zatez UV zarenim..pribylo malignich melanomu nehtovyh luzek..primlouvam se za LED lampy..

MagnolieS 06.08.16 12:49

@nausi Tohle teda děsí :,( i když já to slyším prvně.

@Michele Hmm, tady je to věc přístupu, chodím za ty léta k druhé manikérce, kde se to přehouplo na fajn kamarádství. Nakupuje kvalitní produkty a také se to bohužel odráží na ceně a odliv zákaznic poznala po vietnamském boomu a akcích za 150 Kč, dost se jich už s prosíkem vrátilo zpátky.
Bude to mít své zastánce i odpůrce jako ve všem.

Michele 06.08.16 13:01

@nausi @MagnolieS S tim zarenim to bude asi souviset vsechno se vsim. V produktech pece o nehty (a nejen v nich) jsou takove sajrajty, ze se asi scita jedno s druhym. No, od te doby, co jsem precetla Tajemstvi kosmetiky od pana Syroveho, uz konvencni kosmetiku obchazim obloukem :lol: , vsechno jsem rozdala/vyhodila :think: ,i parfemy uz na kuzi aplikuji uplne minimalne - to je ma jedina velka nerest, k tomu jak pracuju na pojistovne a clovek vidi ta cisla… Tem gelum proste neverim…

nausi 07.08.16 09:40

@MagnolieS @Michele k debatě: holky, ja v tom delam, poznatek z lekarskeho seminare letos v Olomouci, studie za poslednich 10 let..
Mne se upravene nehty taky moc libi vcetne vyraznych barev. Jen opatrne.

Roza 20.08.16 11:09

@nausi vždy jsem uv lampy vnímala jako problém, díky za informaci. Výjimečně použiji Led lampu, i to váhám. Trochu mě děsí spousty patnáctiletých holčin, které nosí gelovky. Zlatý striplac s led lampou… myslím.

alese 20.08.16 11:19

Já začala chodit už jen na obyčejnou manikuru OPI, paní manikerka mne ukecala na jiný tvar nehtů (rovné, kratší) a lak mi vydrží týden, krom ukazováčku pravé ruky. Takže max spokojenost.
Gelovky ani jiné umělé už nechci

Renusatko 20.08.16 11:57

Já chodím na gelovky k mistrovi Evropy…několikanásobnému a on říká, že právě do vlastního nehtu se pilovat nesmí, že to je zásadní chyba. Pak by se ti nějaký sajrajt opravdu do oběhu dostat mohl, kdyby ho mohl vůbec používat. Na všechno musí mít atest od ministerstva (co se týká zdravotní nezávadnosti). Co se týká oslabení nehtů, tak tam určitě nějaké je, ale není to nic do budoucna, nehty odrostou a dát ti rostou stejné, jako dřív. UV lampy určitě nějaké riziko mají. Jak píše @nausi, prostě opatrně, vybrat kvalitní studio, šikovnou manikérku. Já nosím gelovky 10 let. Předtím jsem se za ruce akorát styděla a bolestivě se mi lámaly nehty uprostřed lůžka. Na posílení nehtů a vlasů jsem nemohla nikdy nic brát, protože z učinné látky jsem zvracela.

Arome maky 21.08.16 12:53

Máte někdo zkušenost s laky které se „zapékají“? Takže asi s gelovými laky?
Jak dlouho to vydrží? Jak se to pak sundavá? Olupuje se to? Čím se to zapéká UV lampou nebo LED lampou?

MagnolieS 12.09.16 18:39

Dlouho se nikdo nepochlubil ničím letním … já teda taky nic moc, ale zrovna mám temně fialové.
Lak od Estée Lauder odstín Béte Noire, ve skleničce vypadá super, ale to je vše.
Lakování s ním katastrofa :roll: až třetí vrstva vypadala dobře, bohužel se ztratila ta krásná temně fialová a lak na nehtech se tváří až černě.
Zlatý laky Sally Hansen a jiný drogérkovky :palec: tak už ani nejsem zvědavá na tyhle Fordy :mrgreen:

MagnolieS 12.09.16 18:40

A před nima Sally Hansen

Stránka:  « Předchozí 1 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 Další »
Váš příspěvek