Nejhorší vánoční dárek

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
evixx 17.10.09 16:10

…ne, Ten zas*aný lak :mrgreen:

evik77 17.10.09 16:11

evixx, nebyla tchyně trochu „rozhazovačná“? :wink:

barbucha 17.10.09 16:12

Kristova noho, evixx :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Elvira 17.10.09 16:12

Předpokládám, že milá tchyně si již lakuje vlasy na onom světě :twisted:

evixx 17.10.09 16:16

:D … žije, já se na nic nezmohla …ale mrzí mě, že jsem nezačala řvát huráááá :D

WildOrchid 17.10.09 16:18

tohle mi pripomnelo babicku z tatove strany, ta dava casto penize, ale mama ji tak dlouho rikala ze to neni darek, ze penize nechce, az se naucila ji davat bud nejakou tu drogerii (sprchac, mydlo, sampon), cokoladu, a pripadne upletla nejaky svetrn nebo salu, nebo teply ponozky. To udela mnohem vetsi radost.
Druha babicka s dedou davaj tatovi pod stromecek vetsinou nejakej chlast :) to se taky neztrati.

No, prinejhorism se da vzdycky domluvit ze si darky davat nebudete, ne? nez pak byt rozmrzeli z nevhodnyho darku.

Elvira 17.10.09 16:20

To mně tchyně dává domácí vaječný koňak :banana:

Oleka 17.10.09 16:23
evixx píše: … vánoce u bývalé tchýně … ten výrazně barevný balíček je prý můj … tak beru bez rozmýšlení strakatý balíček, rozbaluji v něm lak na vlasy - věc kterou vůbec nepoužívám - nevadí, snaha byla, tak za něj děkuji, tvářím se příjemně :) … tchyně se příjemně netváří, můj prý byl ten červený balíček, ale když ho tak moc chci, ať si ho prý nechám :evil: … omluovám se převelice, nehádám se že „barevný“ a „červený“ není totéž, a snažím se cizí dárek opět úhledně zabalit :oops: … prý ať se nenamáhám, že se ani nediví, že jsem po něm chmátla, takový dárek by si také nechala líbit, tak ať je tedy můj … trvám na tom, že jej nechci, když nebyl pro mne a přiznávám, že stejně lak na vlasy nepoužívám … jsem poučena, že lak přece používá každá a ať si nechám řeči, vždyť mi přece dle tvaru muselo být jasné, co v tom je … můj bývalý ztrácí nervy a řve na svou matku ať se laskavě zvedne, vybere ten správný zasraný balík a přestane prudit … se slovy „tohle Ti asi pod nos nepůjde“ mi letí na hlavu červený balíček ( skrývající utěrku ) … tchýně odchází brečet do ložnice … já odcházím brečet domů, po cestě smrkám do utěrek

… rolničkýýý rolničkýýý, kdopak vám dal hlas :mrgreen:

… za několik týdnů, na mé narozeniny, dostávám od tchýně dáreček ( poprvé v životě ) … hádejte jaký … :whistle: **…

evixx** , ty jsi mne vždy tak dobře pobavíš :lol: :heart:

evixx 17.10.09 16:27

… mám raději veselé historky než špatné vzpomínky :wink:

janas 17.10.09 17:33

Evixx pro mě je to veselá historka! (Tedy způsob jak je popsaná.) Doufám, že pro tebe s odstupem taky!

Dárky od manžela typu - prostěradla, žehlička .. jsem utnula v zárodku s tím, že ještě jednou, tak ode mě dostane pod stromeček bednu Jaru.
Od tchýně bych klidně žehličku brala, ale od partnera ne.

chavah 17.10.09 17:47
evik77 píše:
evixx, nebyla tchyně trochu „rozhazovačná“? :wink:

tak to docela byla, když uvážíte, že já jsem kdysi od extchýně dostávala NIC.Velmi osobní přístup, vyjadřoval vše.Co bych dala za lak…

Vrzi 17.10.09 17:53

Jj, tak evixx teda netriumfnu, ale buďme rády za žehličky a utěrky - znám paní, která dostala dříví (na chalupu), kliky a k padesátinám dokonce sekačku :roll:

janas 17.10.09 18:04

Tak el. nůžky na plot jsem taky dostala, ale chtěla jsem je! Takže jsem měla radost.

evixx 17.10.09 18:04
janas píše:
Evixx pro mě je to veselá historka! (Tedy způsob jak je popsaná.) Doufám, že pro tebe s odstupem taky!
… je to moje oblíbená historka už poměrně dlouho  :D
evik77 píše:
evixx, nebyla tchyně trochu „rozhazovačná“? :wink:
:D

… paňmáma opravdu rozhazovačná nebyla, ale ani nemohla - 5 dětí, manžel zedník … ten lak byl z jejího pohledu opravdu extra dárek pro její oblíbenou dceru … mně ty utěrky od ní vůbec nevadily, narozdíl od laku jsem je využila … mrzel mě její pocit, že jsem tak vychcaná … s odstupem času je to pro mně víc pochopitelné, byla nucená žít stylem co neurvu - nemám, takže se dívala touhle optikou na celý svět, nejen na mně

Elvira 17.10.09 18:07

Kamarádka dostala jako dárek od manžela předplacenou autoškolu…měla takovou radost, až jí to po roce propadlo :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
Váš příspěvek