Nejhorší vánoční dárek

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
chavah 17.10.09 18:12

náš tati - ale maminku měl opravdu velmi rád - věnoval mamince hadici k vysavači zn.Eta. Nešlo mu to zabalit, had se stále svíjel, nicméně po hodině boje bylo dílo svátečně zabaleno vč. nápisu : Dar , co nemá tvar…

janas 17.10.09 18:21

Nepřekonatelný dárek od snachy dostala moje kolegyně - štětku na hajzl.
byla z toho PAF!

viky 17.10.09 18:25
Elvira píše:
Kamarádka dostala jako dárek od manžela předplacenou autoškolu…měla takovou radost, až jí to po roce propadlo :lol:
Ale to je celkem škoda :) .
Elvira 17.10.09 18:27

No to je, kupodivu ji její manžel nepřetrhnul. Ale asi jí to neměl dávat, aniž by se s ní domluvil, ona vždycky říkala, že se bojí.

domenica 17.10.09 18:27
viky píše:
Elvira píše:
Kamarádka dostala jako dárek od manžela předplacenou autoškolu…měla takovou radost, až jí to po roce propadlo :lol:

Nebo štěstí - pro ostatní řidiče a chodce :wink:

viky 17.10.09 18:28
domenica píše:
viky píše:
Elvira píše:
Spíš bych řekla, že asi štěstí - pro ostatní řidiče a chodce :wink:
:lol: Taky možnost..
Elvira 17.10.09 18:29

domenico, v jejím případě myslím, že je to tak, jak říkáš :D Manžel asi chtěl, aby ho vozila z hospody, no nevyšlo to :lol:

Dejna 17.10.09 19:00
chavah píše:
  • gumové růžové úklidové rukavice za 9,90 Kč od devadesátileté tety
  • "nic " od bývalé tchýně za doby trvání manželství( velmi osobní nedar )
  • totéž od bývalého ( viz bod tchýně )

To mi něco silně připomíná. Také jsem dostávala od bývalé tchyně „nic“. Jak k vánocům, svátku i narozeninám. Ovšem vždycky to okometovala tím, že zrovna nestihla nic koupit…bylo ošklivo…měla rýmu…chřipku…jiné starosti…Ale, že"to" mám u ní schovaný… :banana:

Až já si to jednou půjdu vybrat!!!!

jasmina 17.10.09 19:05

.

Oleka 17.10.09 20:02

jasmino , mám naprosto stejný postoj :D :!:

Jako dospělá osoba Vanoce, ani jiné nějaké obligatní svátky neslavím, nepotřebuji od někoho dárky z povinnosti a když chci někoho obdarovat sama, tak to prostě udělám, až to budu chtít. Víc vážím těch každodenních maličkostí a pozornosti od svých blizkých a také se tak snažím chovat i sama k nim.
Samozřejmě se to (slavení Vánoc) by netykalo dětí - ti by to měli užívat.

Daisy.zlouky 17.10.09 20:52

Já mám Vánoce moc ráda, nad dárkami přemýšlíme, tudíž žádné fopa zatím nenastalo. Ale kamarádka dostala od tchýně botu - opravdu jednu!!!Někde ji našla a ještě pomalu uraženě dodala, že druhá tam nebyla.Nevím ani, zda to unosila :lol: :lol: :lol: :lol:

Oleka 17.10.09 21:03

Ty tchyně jsou faktické TAK na hlavu ? :conf: :lol:

jasmina 17.10.09 21:06

.

jasmina 17.10.09 21:08

.

Salinas 17.10.09 21:26

Dneska v Tesku měli v drogérii vánoční sety a na jednom druhu byly nálepky „Pro mou milovanou tchýni“ nebo tak nějak. :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
Váš příspěvek