Nejhorší vánoční dárek

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
evixx 17.10.09 21:37
Salinas píše:
Dneska v Tesku měli v drogérii vánoční sety a na jednom druhu byly nálepky „Pro mou milovanou tchýni“ nebo tak nějak. :D
… a co bylo uvnitř … soupravička jedů ?
Camellia 17.10.09 22:42

A to já mám tchýni ráda … a těším se na vánoce … a mám ráda plísknici
A už mám dost vypito, tak proto :D

Salinas 18.10.09 12:23
evixx píše:
Salinas píše:
Dneska v Tesku měli v drogérii vánoční sety a na jednom druhu byly nálepky „Pro mou milovanou tchýni“ nebo tak nějak. :D
… a co bylo uvnitř … soupravička jedů ?

Já ti nevím. Na nálepce je nějaká baba na tmavomodrém pozadí. Nedá se k tomu čuchnout. To by pak byl průšvih kdyby to vonělo. Já si představuji složení a myslím, že bude asi takové.

• leštěnka na nábytek zn. Diava (mandlový tón)
  • mýdlo s jelenem
  • naftalín
  • knedlo-vepřo-zelo (zelí domácí kysané)
  • buchty s mákem
  • pekelný zápach (síra)
  • afrikány
evixx 18.10.09 12:26

:D :D dokonalé

Elvira 18.10.09 12:33

Salinas :lol: a přiložená bílá rukavička na kontrolu prachu :twisted:

blackdakini 18.10.09 12:49
viky píše:Jo a taky byl celkem drsnej dárek od přítele. Gel na celulitidu od Vichy. Ale jak píše evik77.. Nechala jsem ho žít, mívá totiž i světlé chvilky.

No, on se snažil!!!! Všude v TV reklamy na krasavice, které se natírají gely proti celulitide, myslel to dobře!
V mládí jsem dostávala „výbavu“, jak říkala babička. Tedy ručníky, povlečení, nádobí, atd. Strašnej vopruz! Nicméně, zrovna minulý týden jsem likvidovala poslední ručník, který přežil oněch třicet let, z toho cca dvacet let používání. Bylo to vskutku kvalitní froté.

blackdakini 18.10.09 13:00

V mé původní rodině se vždycky dávaly „praktické“ dárky, a já byla z domova tak vycepovaná, že mi připadalo divné, že bych měla dostat něco zcela „zbytečného“. Ovšem rychle jsem se otrkala a pochopila situaci. I když dodnes nemám ráda, když dostanu nějakou „pitomůstku“, to raději bombony, čokoládu, jídlo. Nejhorší dárky: „ručně“ malovaný obraz (velký), „putovní“ dárky, které obrazí celé příbuzenstvo, veselé keramické figurky, CD s hudbou, kterou evidentně neposlouchám (jednou jsem dostala vinyl s jakýmsi metalem :speechless: ), lehce oplesnivělé levné bonboniéry, většinou již prošlé a koupené někde na tržišti (často v kategorii „putovních“ darů).

Marianna 18.10.09 13:06

Já jsem jednou dostala k Vánocům kupu výčitek, mrazivé mlčení a naprosté nepochopení, takže od té doby se mi vánoční svátky celkem zhnusily. Vždycky si na to vzpomenu a je to v háji.

Ovšem moje kamarádka dostává „super“ dárky od tchýně. Jsou to dary typu „co se našlo na půdě“. Takže např.:

• zarámovaný plakát, půlka vybledlá, druhá půlka zachovalá (ta byla zřejmě zastrčená za skříní)
  • sada nepoužívaných, ovšem použitých talířů (i se zbytky zaschlého jídla)
  • sada erárních šálků + podšálků z logem firmy (zcizeno ve zmíněné firmě)
Luna 18.10.09 14:14

:lol: Marianno, to mi připomíná našeho tatu, který nám pravidelně o vánocích naděluje reklamní předměty z veletrhů, konferencí a vůbec různých sešlostí…
Takže mám dva reklamní batohy, sadu sešitů a propisek, sem tam tričko s nápisem Geodetická konference in Wroclaw ve velikosti XL, takže na spaní nebo domácí válečku…JEDNOU!!! mi koupil kabelku na které byly přitavené nějaké mušle, tak jsem si řekla, že ty reklamní předměty nejsou až tak nejhorší :wink: :lol:

paty 18.10.09 15:50
jasmina píše:
oleko : no parada :D ja se popravde bojim, ze tento nazor je tak trochu exoticky, tak jsem rada, ze jeste nekdo :lol:

Ale já taky, pokud byla dcera malá,tak samo že to byla klasika, ale teď to neprožíváme.Koupíme si co potřebujeme, nebo chceme po celý rok :oops: , tak proč z toho na Vánoce dělat šarádu.Už ani nepeču, cukroví už mám objednané, tak se těším jak to všechno přežiju v klidu :wink:

chavah 18.10.09 16:53
Luna píše: :lol: Marianno, to mi připomíná našeho tatu, který nám pravidelně o vánocích naděluje reklamní předměty z veletrhů, konferencí a vůbec různých sešlostí…
Takže mám dva reklamní batohy, sadu sešitů a propisek, sem tam tričko s nápisem Geodetická konference in Wroclaw ve velikosti XL, takže na spaní nebo domácí válečku…JEDNOU!!! mi koupil kabelku na které byly přitavené nějaké mušle, tak jsem si řekla, že ty reklamní předměty nejsou až tak nejhorší :wink: :lol:

To znám, otec nás pravidelně obdarovával reklamními produkty farmacutických firem. K nezapomenutelným darům patřila JEDNA bavlněná ponožka jako bonus vzorku léku na nachlazení , čajová souprava s nápisem Imodium proti průjmu a nástěnné hodiny na jakýsi preparát proti demenci.

ppjmh 19.10.09 11:16

Já bych ani žádné dárky dostávat nemusela :) , ale strašně ráda je kupuju a rozdávám a to vlastně pořád, nejen na vánoce.
Jednou mě ale vyloženě potěšil skoro tchán, který mi po sedmi letech soužití v jednom domě opatřil krásný dárek. Nechal si ho až na konec a podal mi ho tak slavnostně a povídá " Tak, a tohle jsem vybral pro Pavlu."
Rozbalovala jsem a on se strašně těšil, jak se na to budu tvářit.
Z balíčku se na mě vyvalilo obří tričko brčálově zelené barvy s jasně oranžovými kvítky na prsou, přičemž střed kvítku byl umístěn přesně v místě bradavek a byl prostřihnutý :lol: . Velikostně něco mezi velrybou a slonem. S úsměvem jsem poděkovala a pan otec ještě starostlivě prohlásil, " No, doufám, že ti bude a nos pod něj raději podprsenku, taky ti nemusí bejt vidět všechno :? ". Prostě krása. Tak jsem tam seděla se svým tričkem z prodejny vše za 39,– Kč, do kterého mě donutil se obléct, protože on si přece taky vyzkoušel a pořádně prohlédl svoje krásné a velmi nákladné dárky a můj přítel přece taky, tak musím i já. Pak mi podstrčil mísu chlebíčků se slovy, " Jen si dej, stejně asi už moc nezhubneš a v tom tričku máš ještě místa dost :evil: ".
Drahoušek :twisted: .

Oleka 19.10.09 11:25

ppjmh, on si asi sám sobě připadal dost vtipný, že ? :lol: :conf:

Arnika 19.10.09 11:30

Já si Vánoce užívám - vánoční úklid nedělám, nakupování hromady jídla neprovozuju a veškeré „povinnosti“ ignoruju. Od doby, co byli kluci malí, se snažíme tohle období prožít v klidu a hlavně spolu. Nad dárky přemýšlím a nakupuju je ráda (zvláště pak parfémy - vždycky se mi stane, že si koupím i něco pro sebe), praktické dary nedávám a naštěstí už ani nedostávám. Jen si pamatuju, jak jsem asi v 16ti objevila pod stromkem veliký balík - myslela jsem, že to je něco na sebe, tehdy bych to uvítala. Ale byly to ručníky a utěrky - do výbavy!!!Přísahala jsem si, že podobné dary dávat nebudu…Výborné dárky jsem taky dostávala od mámy: trička velikosti XS, kterou jsem měla ve 14ti, ale teď už rozhodně ne, ostře fialový lak na nehty (teď se to nosí!), nebo napodobeninu (!!!) parfému Opium (tys přece chtěla Opium, tohle je skoro to samý). Já vím, že to myslela dobře, ale moje radost nad dárky byla poněkud křečovitá…Tak jsem s ní uzavřela dohodu, že kosmetiku i oblečení si radši kupuju sama, a radši dostávám knihy (o které si sama řeknu) nebo DVD, CD a tak.

ppjmh 19.10.09 11:35
Oleka píše:
ppjmh, on si asi sám sobě připadal dost vtipný, že ? :lol: :conf:

To ano :lol: :lol:. Ale nejen to. Běžně si taky připadá nejchytřejší, nejpřitažlivější, nejpracovitější, nejšikovnější, nejobdivovanější…prostě ideální chlap :lol: .
Pravda je sice „nepatrnce“ někde jinde, ale co se dá dělat.
Nejlepší vánoční dárek pro mě by byl, kdyby můj přítel přišel a řekl " Hele Pavlí, vyděláváme relativně slušně, najdeme si nějaký malý domeček , opravíme ho a utečeme z tohodle domu hrůzy."
To se ale nikdy nestane :( .

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
Váš příspěvek