Nejlepší pro muže

novanaj 2.12.18 14:00

Nejlepší pro muže

Zase ty Vánoce… :-? a já nejsem odbornice přes vůně. Co byste mi doporučily jako nejkrásnější vůni pro staršího muže ( 50 let?)

Stránka:  1 2 Další »
novanaj 2.12.18 14:11

A nemusí to být letošní hitovka, klidně i něco staršího. Nikdy jsem parfém pro muže nevybírala

Frankie 2.12.18 14:25

@novanaj
První! :-P

Navrhuji pro dědu něco z toho:

Jacques Fath Green Water
Caron Pour Un Homme De Caron
Chanel Antaeus
YSL Kouros
Aramis Aramis
Aramis 900
Antonio Puig Quorum
Halston Z-14
Guerlain Habit Rouge Eau De Toilette
Van Cleef & Arpels Pour Homme
Dior Eau Sauvage
Caron Yatagan
Hermes Equipage
Guerlain Vetiver
Carven Vetiver
Bogart One Man Show
Geoffrey Beene Grey Flannel
Givenchy Gentleman
Penhaligon's Blenheim Bouquet
Chanel Pour Monsieur Eau De Toilette

novanaj 2.12.18 15:18

8-O Paráda, to je výběr.. Děkuju. Ale nechci vyloženě stařeckou vůni… Nemohla byste poradit jednu , max dvě nejlepší? :-*

Frankie 2.12.18 16:46

@novanaj
Mohl, ovšem jen s podmínkou, že onoho gentlemana blíže popíšete.
Takhle to tady totiž chodí, pakliže chcete dobře poradit.

novanaj 2.12.18 16:56

Je to jemný muž, žádný drsňák ,ale potrpí si na kvalitu. Je to decentní gentleman :-D

Frankie 2.12.18 17:06

@novanaj
Chanel Pour Monsieur Eau De Toilette a Guerlain Habit Rouge Eau De Toilette, pokud chodí hodně v obleku.

Anonymní 2.12.18 17:27

@novanaj Za mne tyhle vůně od Ermengildo Zegna, podle popisu je to přesně pro chlápka, kterého chce tvůj Ježíšek obdarovat: https://frangipani.cz/…gildo-zegna/

• Citovat
  • Nahlásit
John_Nw 2.12.18 20:29

KNIZE TEN - stará dobrá a ověřená klasika a nestojí majlant.

Anonymní 2.12.18 21:12
@John_Nw píše:
KNIZE TEN - stará dobrá a ověřená klasika a nestojí majlant.

Ne? Kolik to stojí? Líbí se mi Lady, zkoušela jsem je v Panské pasáži, ale nezeptala jsem se na cenu. Měla jsem za to, že to je hodně drahé, když to mají mezi těma svetříkama za sedm tisíc. A na webu jsem je našla jen v nějakých nedůvěryhidných discountech. :(

• Citovat
  • Nahlásit
John_Nw 2.12.18 21:42

@Romana Frangipani.cz

Přesnou cenu nevím, zatím jsem tu voňavku nekupoval. Cena bude do 2T max. u většího balení. …
Je to takový, do jisté míry, opomíjený a méně známý obchůdek. Asi tím, že není v Pařížské? Člověk tam ale najde věci kvalitní a dokonale padnoucí a v neposlední řadě hodně příjemnou obsluhu. Cenové spektrum je dosti široké; asi podle pravidla, že každý má takovou kvalitu, jakou si zaplatí. … To jsem ale od voňavek dost odbočil. Na tu vůni, kterou údajně používal Oldřich Nový, snad také někdy dojde. :-)

novanaj 3.12.18 13:58

Děkuji!!! :-) :palec:

JosefKamil 3.12.18 19:50

Já bych asi doporučil Boucheron Pour Homme nebo Terre d'Hermès , tím se nedá nic zkazit. :-)

Chandler 4.12.18 12:31

Houbigant Cologne Intense
Houbigant Duc De vervins

hafik 13.12.18 07:44

Prosím o radu. Potřebovala bych poradit vůni pro svého zetě, je mu 30 let a líbí se mu vůně Paco Rabanne 1 Million Lucky. Chtěla bych poradit vůni podobnou, děkuji předem :wine: :wine:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek