Nejoblíbenější čokoláda

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
India 22.10.15 23:02

@zuznanna
Já znám zázvorovou hořkou 70% Lindt a hořkou, plněnou zázvorovým krémem Arko.
Ale určitě jich bude ještě víc :)

http://static.productreview.com.au/…e_ginger.jpg

• Citovat
  • Nahlásit
Sicilanka 02.11.15 21:06

Dnes jsem přihodila do košíku víceprocentní čokoládu Lindt s praženým sezamem. Už u kasy jsem se tipovala, jak ji doma nadvakrát pokořím a bude pryč. Ha! V pražírně bylo asi větší horko než obvykle, místo očekávané chuti a vůně podobné praženým oříškům se dostavilo spálené „něco“. Takže leží s potrhaným obalem v šuplíku na sladkosti, chybí pouze jeden čtverec a přemýšlím, jak s ní naložím, protože je mi jí i tak líto vyhodit :( , za ty prachy…

madlenka11 14.12.15 23:58

Já měla zázvorou akorát tuhle http://www.amalichocolaterie.cz/…azvorova-70/ ale je to teda dobrota, tyhlety ostré chutě se k čokoládě prostě hodí

• Citovat
  • Nahlásit
Antalie 19.12.15 16:32

Nakupovala jsem do balíčků pro pár přátel a padly mi do oka čokolády. Sama si tak koupím jednu za rok, ale nakonec jsem si přikoupila pro sebe ze zvědavosti Lindt Excellence Chilli s tím, že i když má Lindt ty čtverce veliké, vydrží. Co následovalo se nedá popsat. Nejdřív pár vteřin zimnice, potom proud slz, nekončící popotahování a splnění denního pitného režimu. Tu jednu malou potvoru jsem musela uhasit litrem sodovky. Zakončilo to festovní pálení žáhy. Kdo to může konzumovat dobrovolně? :nevim:

pipi 19.12.15 18:55

@Antalie to je moja najoblúbenejšia, ale takúto reakciu z nej nemám. Ja cítim iba mierne štiplavú, ale príjemnú chuť.

Neviem, či to tu už bolo spomínané, ale ja som teraz objavila drvené nepražené kakaové boby. Pridávam si ich napr. do jogurtu, tvarohu alebo pomačkám banán plus ovsené vločky, škorica a drvené kakaové boby (skvelé!), nabudúce si ich skúsim pridať do strúhaného jablka, apod. Dajú sa pridávať aj do koláčov, ovocných šalátov alebo smoothies. Skvelá horká chuť, žiadna sladkosť.
Chcem ešte vyskúšať aj kakaové boby v celku, a jesť ich iba tak ako zdravú maškrtu.

Antalie 20.12.15 00:42
@pipi píše:
@Antalie to je moja najoblúbenejšia, ale takúto reakciu z nej nemám. Ja cítim iba mierne štiplavú, ale príjemnú chuť.

Opravdu? Já si skoro oči vyplakala a doteď mě pálí. :) Čokoláda skončila v kredenci, ale nemám odvahu ji na někom dalším doma zkoušet. :mrgreen:

:think: Asi ji vezmu do práce a otestuji na milých kolegyních.

Hanka H 20.12.15 16:23

@Antalie Já tuto čokoládu konzumuji naprosto dobrovolně :lol: a bohužel nikdo v mém okolí ji neodkládá do kredence :mrgreen: . Zkoušela jsem i sladkou variantu s chilli, také dobrá.
:mavam:

Antalie 20.12.15 16:47

@Hanka H

Mám to jako Pavlovův reflex. Jak slyším čokoláda s chilli, okamžitě se mi zamlží pohled, to je asociace. :D Závidím odolné slzné kanálky. :mrgreen:

MagnolieS 20.12.15 18:38

Mně Lindt ani jiné mléčné vůbec neberou, ale taková hořká s chilli, nebo solí je dobrá.
@Antalie Nikdy mě tak moc nepálila, jen jemně šimrá pikantností.

A ujíždím na Cote d'or vysokoprocentní hořké s karamelizovanými pistáciemi http://yoursmiles.org/…ve/s0804.gif

Aniccck 16.01.16 22:49

Já dostala chilli čokoládu amali a je neuvěřitelně dobrá, to chilli se k té čokoládě tak hodí, hlavně jsem ráda že v téhle nejsou vůbec přidaný žádný pomocný látky jako v jiných, je čistě přírodní, jdu zkusit ještě další příchutě, ten zázvor mě láká

Lavandine1 17.01.16 15:47

Sarotti No.1 hořká čokoláda s pomerančem :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Misha17 17.01.16 17:41

u mna momentalne vedie sezamova Lindt :jazyk:
vseobecne milujem horke cokolady, cim viac kakaa, tym lepsie… bielu cokoladu nedam ani do ust, z mliecnych beriem na milost len niektore od lindt alebo ine svajciarske cokolady
nase cokolady od figara a orionu su hnusne a presladene, neda sa to jest! a z milky mi chuti jedine Chocolate Dessert, ta ma fajn cokoladovu plnku :palec:

Hanka H 17.01.16 22:43

V současné povánoční době jsem si čokoládu (a sladkosti obecně) zakázala :cert: , tudíž nejoblíbenější je ta, kterou nechám v obchodě :mrgreen: .
:mavam:

India 18.01.16 10:28

Vůbec není špatná Lindt hořká 70% s čokoládovou pěnou 44% s koriandrem a skořicí, v povánočním výprodeji s 50% slevou ;)

• Citovat
  • Nahlásit
coralline 18.01.16 11:25

@Antalie Chilli čokoláda od Lindt je slaboučká, nevěřila bych, že tohle někomu může způsobit. Vadí ti chilli tolik i v jiných jídlech?

A jinak, kdo má chilli v čokoládě rád, doporučuju tuhle. To je síla :cert:
http://www.seedandbean.co.uk/…lli_Lime.jpg

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek